Skrk

Geniální, atmosférické a psycho! Schumacher zde předvedl, že i po dvou natočených / zpackaných Batmanech, že dokáže natočit vynikající film. ()

corpsy

Poviem to jasne. Colin Farrell. Herec, ktorý tento ináč priemerný ´´hitchcockovský´´ thriller vytiahol vysoko nad priemer. ()

Marek1991

Tento film je spojený s mojím životom. Keď nám rodičia kúpili prvý počítač a sused nám nainštaloval prvý softvér, tak medzi prvými filmami, ktorý nám dal bol tento film. Bol zaujímavo spracovaný, lebo sa odohrával na malom mieste, kde sa odohral perfektný dej. Film s psychológiou a mystériou, ktorý najmä na konci ukazuje aké býva zlo a že pretrváva. Precízny film s výborným obsadením a scenárom. Veľmi uveriteľné, žiadne prehnané afekty, bolo to dosť dobré a pritom jednoduché, no musím sa priznať, že som od toho čakal málinko viac. ()

Torision

Geniální ! Tohle je opravdu vyjímečně zajímavý film, originální, neotřelý a dokonale zahraný! A napínavý do poslední minuty. ()

Crazer

Je opravdu neskutečné a neuvěřitelné co se dá natočit v posledních letech. Napínavý příběh, který se odehrává více než hodinu v telefonní budce je opravdu zajímavý. Nikdy bych nedokázal říci, že vznikne tento skvělý nápad situovat celý příběh do "pár" záběrů na telefonní budku. Collin opravdu vyzdvihl tento film o třídu výš. ()

Cubinho

Výborné drama až do konce. Film nestojí jen na výkonu Colina Farrella, ale i ostatních hercích (šlapky...). Dost mi však vadil debilní hlas K. Sutherlanda. 9/10 ()

Ajinka126

Po dlouhé, dlouhé době jsem konečně vzala tento film na milost. Bála jsem se, co to bude zač, když se celý děj odehrává v malé telefonní budce, ale naštěstí se to netáhne moc dlouho. Je to zajímavý nápad, i když mysteriózním filmem bych to nenazvala. Colin Farrall mě teda vyrazil dech, jak náramně to zvládl. Určitě to není žádná sranda celou dobu se ze scény ani nepohnout a přesto vyjádřit tolik kolísavých emocí.. Je to zajímavý film, ale jednou mi stačí. ()

PauloZ

Joel natočil nehoráznou adrenalinovku, která člověka nenechá ani dýchat a je napínavá od začátku do konce! Tohle je prostě výtečný film a svým pojetím snad jediný v žánru. Tehdy v kině jsem z toho byl opravdu maximálně odpálený. ()

Marsik

Ok, celkem hustý. Napínavý, povedený, ale krátký. Delší stopáž by slušela. Nicméně v roce 2002 to musela být bomba, proto se nedivím tak velkému hodnocení. Ovšem film jsem viděl až nyní, takže už mám za sebou x thrillerů a určitě lepších. Ale i tohle mě potěšilo a na 75 minut rozhodně zabavilo a pevně posadilo do křesla. 80% ()

F.man

Vždycky jsem obdivoval, na jak minimálním prostoru tenhle film dokáže fungovat. A to nejen pouze fungovat a nějak to slušně doklepat do konce, ale do poslední minuty pořádně napínat každý zvědavý receptor v divákově mozku. Perfektně vystavěné, natočené, sestříhané i zahrané. A ta stopáž je naprosto přiměřená. Stu, if you hang up, I will kill you. ()

draggo

Skvělé psychologické drama, které diváka nemilosrdně vtáhne do děje a na 80 minut nemilosrdně přiková k obrazovce. Dokonalý důkaz toho, že na na minimálním prostoru s malým rozpočtem se dá rozehrát perfektní film, pokud tedy máte po ruce výborný scénář a dva skvělé herce - Colina Farrella a Kiefera Sutherlanda. Joel Schummacher to štěstí měl a vytvořil nejlepší film svojí kariéry. Závěr filmu je skutečná lahůdka :) /viděno na DVD: 90% a 5*/ ()

schizmo

Na výpravu skoupý, zato na práci s nervy a lidskou psychikou naopak velmi štědrý thriller. Pokud si myslíte, že vás může film situovaný do telefonní budky byť jen na vteřinu nudit, tahle klaustrofobická chuťovka vás vyvede z omylu. ()

themic

Super výkon Colin Farrell, kterého asi nikdo jen tak nedosáhne v tomto žánru. Opravdu doporučuji tenhle film, protože mě zároveň zamrazil a hned na to dojal! SUPER!! ()

depony

Nemám rád těsné prostory ... přesto mne film dost. Zaujal mne nápad, jeho zpracování ... dialogy. Byl to zážitek:) ()

fannah

Skvělý film plný napětí a přitom se odehrává jen v telefonní budce.. Joel Schumacher je velmi zvláštní živočišný druh :-) ()

Cimr

Nevím jestli to není na zápis do Guinnessovky - film, jehož 90% se odehrává na jednom metru čtverečním, a přesto nepostrádá napětí a přitažlivost pro nejprostší diváky i nejpřísnější kritiky. Skutečně famózní, co se dá všechno vytřískat z jednoho výborného nápadu - nic tu nechybělo a nic nepřebývalo. Po některých příšerných dílech Joela Schumachera (především po Batmanu a Robinovi) konečně masitý thriller, který (jak už je tu několikrát zmíněno) doslova paralyzuje. Zpočátku jsem se chtěl podívat jenom na kousek a pak jít dělat něco jiného, jenomže to nešlo! Já toho frajírka ani toho hajzla s odstřelovačkou prostě nemohl opustit. Mám pocit, že takhle rychle mi 80 minut filmového času ještě nikdy neuteklo! ()

bublajsa

Čtyři a 1/2 hvězdiček. Trvalo mi dlouho, než jsem se k tomuhle filmu dostala. Měla jsem svý očekávání, ale tohle jsem fakt nečekala. Pro mě excelentní skoro po všech stránkách. Napětí a emoce od začátku až do konce. Ba co víc, stísněně a v napětí jsem se cítila ještě nějakou dobu po závěrečných titulkách. Promyšlené, rozvážné, strhující. ()

Sten2

Jak málo stačí, když máte v týmu někoho, kdo umí psát dialogy a zároveň umíte z herců / herce vymáčknout maximum. Phone Booth je ukázka zručné filmařiny. ()

ladko

Je jednoducho úžasné, že za 13 miliónov a 10 dní(!!!) sa dá natočiť takto strhujúci thriller. V kine som sedel prikovaný na sedadle, nevnímal nič okolo a bol som úplne zžitý s hrdinom-doslova som prežíval jeho zúfalstvo. Farrell vynikajúci, Sutherland takisto, ale hlavnú úlohu tu má neuveriteľne napínavý scénár...Jednotlivé scény skvelo gradujú a !!MOŽNÝ SPOILER!! scéna, keď sa Stu prizná so všetkým svojej žene a to čo potom nasleduje je strhujúca(a veľmi dojímavá).Amazing. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor