Cole Turner je internetová celebrita s miliony sledujících na vlastním kanálu „Únik z reality“. Často natáčí živá videa a všechno zveřejňuje na Youtube. Na oslavu desátého výročí svého kanálu se Cole, jeho přítelkyně Erin a přátelé Dash, Samantha a Thomas vydali do Moskvy, aby se zúčastnili únikové hry, kterou Dash zorganizoval s pomocí Alexeje Koslova, bohatého ruského Coleova fanouška. V Moskvě se setkají s Alexejem a stráví večer v pochybném klubu. V den spuštění hry vezme Alexej Coleův telefon a připojí ho k sledovacímu systému, aby jej mohl živě vysílat pro jeho fanoušky. Alexej varuje skupinu, že úniková místnost je extrémní a nepředvídatelná. Co je reálné? Jak přežít a uniknout? (JOJ Cinema)

angelle

Tvorci sa očividne dosť inšpirovali Fincherovou Hrou, ale táto verzia je oveľa drastickejšia a ponúka len jedno prekvapenie, no atmosféra a celkový dojem sa veľmi vydarili. ()

FilmotroN

Príjemný podvečer, dnes sa pozrieme na zúbok filmu so zaujímavou premisou ktorý sa odohráva v červenom meste Moskva. Film si zhrnieme v plusoch a minusoch a na konci to všetko okoreníme verdiktom +kamera, produkcia, réžia sú na výbornej úrovni, na film sa dobre pozerá vďaka úchvatným záberom, hre svetla a tieňa atď +zaujímavé prepojenie na modernu dobu influencingu + reálne vykreslenie co sa týka dark webu (redroom a pod.) samozrejme až do posledného (trapneho a nelogického twist) + dobrá atmosféra, napätie a miestami relatívne vysoká úroveň goreee + ruský kissing scene + vcelku sympatické obsadenie --skurveny Twist na konci ktorý tam naseka toľko plot holes ako má sauron ohyzdov -trosku premrhany potenciál pri muceni - Verdikt : aj napriek väčšiemu množstvu plusov, film sťahuje dole nepotrebný záverečný Twist vďaka ktorému nemôžeme ísť vyššie ako 5/10 ()

matko2351

Miesung saw a hostelu. Film ale nakoniec ani zdaleka nedosahuje ich kvalit. Koniec som teda prekukol a vedel som ze vsetko to bude len akoze. Aj ked sa musim priznat, ze som dufal v nieco ine. Herec z Pretty little liars hral svoju ulohu tak dobre, ze som hlavneho hrdinu nenavidel a prial som mu vsetko zle. ()

Nikol45

Folow me byl fakt masakr. Byla jsem spokojená. Napětí bylo a to k tomuto žánru patří. Budu doporučovat dál. Jinak myslím, že je film dost podhodnocený. Odpad to určitě není. Dala bych i 5*, ale jednu odeberu za ten konec. Asi tak od půlky jsem tušila, že to takto dopadne ()

techmufko1 odpad!

Začiatok 30 minút ani nemusel byť.potom únikovka 10 minút a potom pomsta típkov z baru 40 minút.a nakoniec všetci žijú.no proste odpad ()