Městečko South Park - Série 1 (1997) (série)

Velká růžová plavba teplého Ala (S01E04)

(epizoda)
  • USA Big Gay Al's Big Gay Boat Ride

Stan s údivem zjistí, že jeho nový pes Sparky je homosexuál. Jeho reakce se pejska ošklivě dotkne a rozhodne se utéct. (Netflix)

Trevor

Školský tým v americkom futbale South Park Cows čaká stretnutie proti rivalom Middle Park Cowboys a všetci v meste vkladajú nádeje do Stana. Ten však hľadá svojho strateného psa, ktorý je gay...Veľký Al, akceptovanie homosexuálov trochu uškodili epizóde o rivalite školských týmov v amerických mestečkách. ()

lukasd

- Garrison: Dobře Stanley, to jsi na správné adrese. Tihle lidé, gayové, jsou zlí. Zlo vychází z jejich chladných černých srdcí, která nepumpují krev jako máme my, ale hnusný černý olej, který jim teče do hlavy a sráží se v jejich malých mozečcích a způsobuje jejich nacistické chování. ()

• Stan si v jednej scéne želal, aby bol jeho homosexuálny pes skôr ako Rin Tin Tin. Jednalo sa o slávneho psieho hrdinu, ktorý sa preslávil v 20. a 30. rokoch v rôznych rozhlasových a televíznych programoch. (Real Tom Hardy)
  • Když Sparky uteče, má na sobě modrobílý obojek. Když se ale po chvíli objeví před dveřmi teplého Ala, má na sobě najednou růžový šátek. (DJDVD)