Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Jedno procento (2011) (S15E12)

- Úředník: Nechceme si dobírat konkrétní dítě, protože by se pak mohlo cítit špatně. Takže, co se nás týče, jste všichni banda zasranejch vepřů. ()

Chudé dítě (2011) (S15E14)

- E.C.: Já jsem si z nikoho neutahoval. - Ředitel školy v Greeley: A co dvacetiminutový taneční výstup se 47 narážkami na matku Jacoba Halloryho, který vyvrcholil ohňostrojem? ()

Obrácený sed (2012) (S16E01)

- E.C.: Záchod je poslední bašta amerických svobod. ()

Prachy za zlato (2012) (S16E02)

- Děda Marsh: Hele, Billy. Ta tvoje kovbojská kravata… Nevím, kdes ji vzal, ale je kurevsky teplá. ()

Faith Hilling (2012) (S16E03)

- Odborník na memy: Už v Egyptě se lidé nechali malovat, jak hovno dělají. ()

Židopakabra (2012) (S16E04)

- E.C.: Židokabra se podobá sněžnému muži jen je nepolapitelnější, dravější a hamižnější. ()

Butters má koule (2012) (S16E05)

- Moderátor: Stejně jako AIDS, šikana narůstá a šíří ji hlavně čuráci. ()

Cartman nachází lásku (2012) (S16E07)

- E.C.: Láska je jako sraní, Buttersi. Někdy to jde samo, ale někdy je potřeba pořádně zatlačit. ()

Sarkastabal (2012) (S16E08)

- Stotch: Nějaké dotazy? - Butters: Co je sarkasmus a co je mrdka? ()

Zvyšování laťky (2012) (S16E09)

- E.C.: Jednou provždy se přestanu stydět, protože Kyle šestkrát denně zvrací, aby byl na obálce časopisu. ()

Vnitřní bezpečnost (2012) (S16E10)

- E.C.: Stalo se to, že tenhle tlustoprd má nyní Insecurity a je chráněný před všema chamtivýma židama, takže ty a tví lidé vymřete. - K.B.: Židovská populace nevymírá, bagoune, ale roste. ()

Stát se místním (2012) (S16E11)

- Butters: Co má ale Havaj společného s tím, že jsem emoška s krámama? ()

Noční můra z FaceTimu (2012) (S16E12)

- Peterson: Podívej, zlato, to je Iron Man, Kapitán Amerika, Thor a Bruce Vilanch. - E.C.: Já nejsem Bruce Vilanch! - Peterson: A co máš být? Jasně máš být neuvěřitelný Chaz Bono. Pamatuješ, zlato, ten tlustý transsexuál v Dancing with the stars. ()

Pro věci (2012) (S16E13)

- Moderátor: Těžko se nám sháněl další host, který by souhlasil se Stanem. Prosím přivítejte retardovanou rybu. ()

Obama vítězí (2012) (S16E14)

- Mickey Mouse: Můžeš být Skywalkerův syn, můžeš být Han Solo, je mi to u prdele! ()

Ať žije vláda (2013) (S17E01)

- Clyde: Kolik lidí je na Shitteru? - E.C.: Zatím dva. Já a Alec Baldwin. ()

Poučně vražedné porno (2013) (S17E02)

- Ředitel kabelové společnosti: Pro nás je zákazník vždycky naše děvka! ()

Světová válka Z (2013) (S17E03)

- Voják: Chceme, abyste zastřelil mladého Afroameričana. - Zimmerman: Už to nedělám. - Vládní agent: Jste v tom nejlepší, Zimmermane. Musíte to udělat naposled, pro bezpečnost světa! ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi