Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Gotikové - úsvit pozérů (2013) (S17E04)

- E.A.Poe: To je červenej přeliv, nebo se ti krvavej démon vysral na hlavu? ()

Zkrocení číči (2013) (S17E05)

- Mackey: Tady máme vzkaz od Kyleova malého brášky Ikea. Ike píše: „Můj brácha je teplouš.“ Ike mu namaloval i obrázek. Hezký obrázek s ptákem sedícím na jeho čele. ()

Zrzavá kráva (2013) (S17E06)

- E.C.: Určitě z ní vydojíte ginger cheese. To je to samé jako ementál, jen má místo děr pihy. ()

Černý pátek (2013) (S17E07)

- Důchodkyně: Obvykle se postavíme do fronty ve tři ráno. Namežeme se prasečí krví. Pomáhá to proklouznout davem, když se dveře otevřou. ()

Píseň řiti a ohně (2013) (S17E08)

- Butters: Pořád slibujou draky, ale ukazujou jen měkký pinďoury! ()

Kozy a draci (2013) (S17E09)

- Reportér: Někteří namítnou, že sníst svého syna není moc vánoční. Co byste jim odpověděl? - Zákazník: Snědl jsem synáčka za Blu-ray přehrávač. Hó, hó, hó, rolničky, rolničky. ()

Hobit (2013) (S17E10)

- E.C.: Tak dost, kluci, to by stačilo. Neposmívejte se jí, že je tlustá, ale že je ošklivá. Vypadá, jako by ji někdo uhodil do tváře lopatou, proto je k ničemu. ()

Zafinancuj si sám (2014) (S18E01)

- E.C.: Zaujmutím postoje říkáte, že chcete něco víc než peníze. Najednou je z toho liga, kde zneužíváte malé chlapce. - K.B.: To je katolická církev! ()

Bezlepková ebola (2014) (S18E02)

- Vědec: Jsme ministerstvo zemědělství. Bez nás by lidé jedli hlínu a židle! ()

Ciska (2014) (S18E03)

- E.C.: Já ale do další přestávky bez záchodu nevydržím. - K.B.: Tak nemáš žrát k obědu 14 vaflí, bagoune. ()

Handicar (2014) (S18E04)

- Taxikář: A protože je postižený, může používat speciální místa a přístupy. To dítě se narodilo s nefér výhodou! ()

Hustý zázračný křoví (2014) (S18E05)

- Prodavač: Pane, zvážil jste možnost, že to mohl udělat váš syn? - Stotch: Ne, to není možné. Nemá dovoleno létat bez mého dozoru. ()

Zdarmium není zadarmo (2014) (S18E06)

- Randy: Nedávám si skleničku vína. Dávám si jich šest, říká se tomu koštování a je to nóbl. ()

Indická zpětná smyčka (2014) (S18E07)

- Steve: Jsou tři věci, které nemůžete ve virtuální realitě dělat – nemůžete zemřít, nemůžete dostat zaracha a nemůžete volat na zákaznický servis. ()

Kohoutí zápasy (2014) (S18E08)

- S.M.: Dívčí volejbal není vtip. Ty jsou těžké a náročné. ()

Furt dokola (2014) (S18E09)

- E.C.: Co je ubohého na vydělávání milionů hraním? ()

Šťastné hologramy (2014) (S18E10)

- Policajt: Pane, máme problém. Chytili jsme černocha, který slídil kolem Jeffrsonova pozemku. - Detektiv: Škrtili jste ho? - Policajt: Ano. - Detektiv: Střelili jste ho? - Policajt: Ano. - Detektiv: Tak v čem je problém? ()

Úžasná a statečná (2015) (S19E01)

- E.C.: Buttersi, budu potřebovat 200 těhotných Mexičanek a kanóny na tacos. ()

Kde domov můj (2015) (S19E02)

- PC Principal: Opravdu si myslíte, že můžete imigrantovi bez papírů říkat Frantíku? ()

SodoSopa (2015) (S19E03)

- Moderátor: Jestli je tenhle chlápek nejlepší výkvět, představte si, kdo další tam bydlí. Já jsem ze South Parku! U nás se lidská práva moc nenosí. Myslíte, že tam je univerzita? Vítejte na Southparkské univerzitě, nabijte si zbraně a flákněte manželku. Žiji v South Parku a moje IQ je tak nízko, že ho musím vyhrabat. Někdo řekl znásilnění? To u nás znamená chytrý! ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi