Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

The_Second odpad!

Tohle je tak neskutečná prasárna až to neni hezký. Mam rád drsný filmy, ale ty který se neberou moc vážně. Tohle at jsem se na to díval ze všech možných úhlů pohledu tak mi přišlo že to bylo myšlený dost vážně. To že jsem to dokoukal až dokonce je asi zázrak...Nechce se mi věřit že v tom má prsty Troma. ()

Matli

Nevím co si o tomto kusu mám myslet. Natočit film o zvrácenostech a sadystickech choutkách dobrej nápad, ale chce to i nějaký herecký výkony a ty tu nejsou žádný. Když už se mělo něco brutálního dít, tak se to divně ustřihlo nebo se k tomu použily rekvizity, který bych našel v krámku s hračkama a v ledničce. Velké mínus za bobry a další mínus za liliputa (tento týden už jich na mě bylo fakt moc - viz. film Willow) ()

tron

„Žiadny trik. Dráma! Čistokrvné divadlo.“ Hodina a pol čistého násilia, niekedy takého tuhého, že je lepšie začať rýchlo rozmýšľať, ako to tvorcovia technicky dokázali s použitím akých trikov/masiek nakrútiť. Čosi ako dej sa odohráva v špinavých priestoroch, kde tajomný šialenec so šialeným liliputánom týrajú nahé ženy pred publikom, ktoré je presvedčené, že sú to len triky. Uvidíte veľa nahých ženských tiel, z človeka zaživa trhanú pečeň alebo cucanie mozgu. Slamkou. Ťažko zaujať jasné stanovisko k takejto pokútnej kuriozite. ()

TheRaven

Absolutní úchylárna. Naprosto nulové herecké výkony, neuvěřitelně stupidní scénář i režie. Opravdu jen pro silné nátury, ale jak už tady někdo zmínil, musíte to brát s nadhledem. Na tohle se nedá koukat jako na normální film, to by to byl samozřejmě odpad odpadů. Když se ubráníte prvotnímu zhnusení a neodradí vás prvních několik scén, tak uvidíte, že je v tom i trochu humoru a nadsázky. Tento film rozhodně neodsuzuji, ale ani bych ho nevyzvedával do výšin. Na druhou stranu, kdo tenhle snímek viděl, jen tak nezapomene, třeba právě to byl jeden ze záměrů režiséra. Myslím, že mých 20 % je docela adekvátních. ()

schizmo

I když je tenhle film v podstatě primitivním pokusem o gore divadlo a téměř vše tam působí spíše úsměvně, nemyslím si, že by si zasloužil být v první třech stovkách nejhůře hodnocených snímků. Ano, výprava je téměř nulová, herecké výkony neumětělské, produkce mizerná a scénář více než vratký, ale který film s podobnou tématikou z té doby není, že? Na můj vkus trochu přebobrováno, ale jinak téměř nezávadné :D. ()

• Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)
  • Jedná se o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Na krátkou dobu kvůli stížnostem feministického združení Women Against Pornography zakázán v USA, Německu nebo části Kanady. (merlinovic)
  • Americký rapper Necro odkazuje na film v prvních vteřinách své skladby „White Slavery“. (M.Fish)