Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

Bat55 odpad!

"The worst movie I have ever seen." Tento film sa dá označiť za TOTAL SHIT. Nechápem, ako na takejto sračke mohlo robiť cca 20 filmárov (nepočím tých účinkujúcich, odmietam používať slovo herci, veď tam žiadni neboli). Režisér filmu nie je pravdepodobne duševne v poriadku. Obzvlášť konečná scéna ma úplne, totálne že dorazila a presvedčila ma, že toto zdravý rozum nemôže vyprodukovať. Atmosféra je nulová, zvrátenosť je cítiť v takmer každej scéne a triky sú tak úbohé, že sa nad tým dá len a len zasmiať. Už nikdy v živote nechcem vidieť túto sračku, úchylku pár nadržaných ľudí a nechápem ľudí, ktorí v tomto filme hrali. To im museli pekne zaplatiť, ale z čoho? Pochybujem, že tento film mal slušný rozpočet, do toho by nevrazil prachy ani blázon. Hoci niektoré scény sú na zasmiatie, postupom času to vyprchá a z filmu mi zostal len nepríjemný pocit v žalúdku. Ak by existovalo ešte horšie hodnotenie ako odpad, tak by som ho dal. Tento film si odo mňa nezaslúži ani jedno percento, ničím ma nezaujal, nie je v ňom žiadny prvok, ktorý diváka nenechá zaspať, film maximálne nudí (najmä po pol hodinke) a už z prvých minút vie normálny divák usúdiť, že ide o fakt úchylný, zvrátený a brakový film. Btw, je to vlastne film? /0%/ ()

sedm.1

Blood Sucking Freaks mi pořádně zacloumalo s ustáleným názorem,co je vlastně absolutním brakem.Zde se nedá mluvit o žádné režii,o žádném scénáři,o hercích,o atmosféře,zde je vše jen čistým výtvorem lidí,kteří se buď chtěli jen pobavit,nebo byli všichni opravdu jen tou největší lidskou žumpou.Já osobně to vidím tak,že Joel M.Reed byl totálně ulítlej perverzák s chorým mozkem a naverboval pro svůj ujetý koníček šlapky,feťáky,lidi na pokraji přežití,všechny,co by pro peníze byli ochotni udělat cokoliv a natočil s nimi toto vskutku "neotřelé" dílko.Blood Sucking Freaks je tím nejokrajovějším snímkem,co jsem kdy viděl(a že jsem se s pár fakt šílenými úlety již setkal),pak už následují skutečně asi snad jen zakázané pedofilní filmy a snuff.Bohužel,mě tento výtvor zajímal především jako horrorového fanouška,ale zde jde jen o sado-masochistickou nudu,kde jsou navíc efekty mučení a vražd na nulové úrovni.A Luis De Jesus alá Ralphus je bezkonkurenčně tou nejhorší filmovou postavou co znám.Ta jedna hvězdička je právě za něj :-) a za to,že Blood Sucking Freaks mě opět přesvědčil,že zajít jde opravdu velmi hluboko. ()

Šimpy

Přesně jak jsem očekával...tenhle film nemůže nechat nikoho chladným. Rozdělí diváky na dvě skupiny.....na ty, co ho odsoudí a na ty, co si ho zamilují. Díky tomu, že jsem k filmu přistoupil s velkým nadhledem, anebo právě proto, že jsem strašnej uchylák, tak se mi dost líbil. navíc, myslím, že v Sardovi jsem objevil své temné Alterego. ()

TERRORDROME

Úchylný cirkusant Sardu v rámci divadelných predstavení mučí a zabíja ženy. Tých má taktiež plnú pivnicu, sú holé a pekne mešuge. Vytrhávanie vnútorností, odsekávanie prstov, drvenie hlavy a vysávanie mozgu slamkou, to všetko znie ako poriadne zvrátený humus. Lenže to by to nesmelo byť natočené tak strašne brutálne pičovsky že sa na to nedá ani pozerať. Gore efekty v tomto filme sú také úbohé že to asi nikto nikdy neprekoná, napr. taká scénka vytrhnutia srdca kde jedna zdivočelá žena proste vyberie svojej obeti spod košele čosi čo tvorcovia našli vo výpredaji u mäsiara a ak to naozaj bolo srdce tak jedine z vola. Občas sa filmom mihnú zábavné okamihy ako hádzanie šípok do zadku miesto klasického terča, alebo odtrhnutý penis v rohlíku, ale nič z toho nemôže prebiť príšernú a nudnú kokotnosť tejto gecoviny. ()

Crocuta

Byl to vážně horor - sledovat všechen ten amatérismus, tvůrčí nemohoucnost, hereckou mizérii a marnou snahu šokovat. Slyšel jsem že ke shlédnutí tohoto snímku je třeba mít silný žaludek. To by snad platilo pro dítka předškolního věku, ale soudnému dospělému divákovi se z těch komických loutkohereckých "speciálních efektů" špatně asi jen tak neudělá, spíš se nad nimi útrpně usměje. Nějaký nadhled jsem v "Divadle hrůzy" také hledal marně, nedělejme z nouze ctnost. A srovnávat Pasoliniho děsivé podobenství s tímto ochotnickým spektáklem je jako přirovnávat pekelné vize Hieronyma Boshe k pornografickým malůvkám pubertálního žáka zvláštní školy. A proč ta jedna hvězdička? Protože tak jako u některých zvlášť pitomých scén Reedova divadélka jsem se už dlouho nezasmál :-D. ()

• Část zvukové stopy filmu byla použita ve skladbách "Hacksore" od kapely Gorerotted a "Pussy Mutilation" od skupiny Torsofuck. (merlinovic)
  • Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)
  • Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)