Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

DaliX odpad!

Toto nie je v žiadnom prípade film! Toto je absolútny humus! O hereckých výkonoch sa tu nedá ani pískať, o efektoch sa len možno zasmiať a o réžií a celkovom spracovaní je to úbohé. Mám zásadu , že film ohodnotím, keď ho vidím úplne do konca. Na toto mi však stačilo sotva desať minút aby som si uvedomil, že úchylná zvrátená a odporná sračka je pre tento film pekné slovo. Samozrejme som to neskôr dopozeral do konca aby som nepreháňal a uvedomil si, že som urobil ďalšiu chybu, keď som si uvedomil, čo za človeka môže nakrútiť niečo také kde v jednej scéne, sú prostitútky držané v klietke ako zver a ich pán na nich večeria svoju večeru a pritom ich surovo bičuje. Alebo len tak zo srandy do hlavy vyvŕta vŕtačkou dieru a cez slamku začne vysávať mozog, mučí ľudí elektrinou, na obed má ľudské časti tela, mučí ľudí na javisku v priamom prenose za búrlivého potlesku... Aj keď by sa dalo polemizovať o tom, že ide o akýsi príbuzný film, ktorý sa podobá Hostelu, musím skonštatovať, že Hostel je oproti tomu Oscarový film (môj názor na Hostel tiež nie je pozitívny). V mojom meradle najhorší film vôbec, ktorý už nechcem nikdy vidieť a doteraz ľutujem tie peniaze, čo som zaň dal, keď som si ho v stánku kúpil. ()

tron

„Žiadny trik. Dráma! Čistokrvné divadlo.“ Hodina a pol čistého násilia, niekedy takého tuhého, že je lepšie začať rýchlo rozmýšľať, ako to tvorcovia technicky dokázali s použitím akých trikov/masiek nakrútiť. Čosi ako dej sa odohráva v špinavých priestoroch, kde tajomný šialenec so šialeným liliputánom týrajú nahé ženy pred publikom, ktoré je presvedčené, že sú to len triky. Uvidíte veľa nahých ženských tiel, z človeka zaživa trhanú pečeň alebo cucanie mozgu. Slamkou. Ťažko zaujať jasné stanovisko k takejto pokútnej kuriozite. ()

topi

Tromácká obskurní uchylárna, která se nebere vážně a s humorem a nadhledem vytváří místy hodně zvrácenou podívanou. Mě tenhle snímek chytnul a skvěle pobavil. Zejména bizarní dvojice divadélka - majitel Sardus a jeho liliputánský pomocník Ralphus. Dost se mě líbila i hudba, která dotvářela takovou brakovou atmosféru undergroundových filmů 70. let. Jak pravil sám velká mistr Sardus - "Tohle není sado/maso, tohle je umění!!!" :D ()

Šimpy

Přesně jak jsem očekával...tenhle film nemůže nechat nikoho chladným. Rozdělí diváky na dvě skupiny.....na ty, co ho odsoudí a na ty, co si ho zamilují. Díky tomu, že jsem k filmu přistoupil s velkým nadhledem, anebo právě proto, že jsem strašnej uchylák, tak se mi dost líbil. navíc, myslím, že v Sardovi jsem objevil své temné Alterego. ()

IvcaG odpad!

Pokud se na tento film budete dívat jako zarytý fanoušek typických, nechutných amerických hororů 70. let, tak je jasné, že se vám to bude líbit, ale můj názor je naprosto opačný pro mě to byla naprostá ztráta času. Chápu, že tenkrát to bylo něco, ale dnes se tomuto snímku akorát tak můžeme zasmát a strach se prostě rozplynul v čase a to doslova. Další z mnoha filmů, u kterých řeknete pro Boha už nikdy více!!! Tak to shrnu herecké obsazení a výkony 0% režie 0% scénář 0%.. ()

• Jedná se o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Na krátkou dobu kvůli stížnostem feministického združení Women Against Pornography zakázán v USA, Německu nebo části Kanady. (merlinovic)
  • Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)
  • V roce 2014 Troma vydala na blu-ray speciální rozšířenou verzi pod původním titulem Sardu, Master of the Screaming Virgins.
    (ezt)