Pôvodný seriál Ms. Marvel od štúdia Marvel predstavuje Kamalu Khan, násťročnú americkú moslimku, ktorá vyrastá v Jersey City. Kamala, nadšená hráčka a vášnivá autorka fan-fiction, je megafanúšička superhrdinov s bujnou fantáziou, najmä čo sa týka Captain Marvel. Kamala cíti, že nezapadá v škole a niekedy dokonca ani doma, až kým nezíska také superschopnosti ako hrdinovia, ktorých vždy obdivovala. Život je predsa lepší so superschopnosťami, no nie? (Disney+)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ona se má hlavně přiblížit dětským divákům, protože primárně Kamala je hrdinou pro šesnástileté a hlavně Iman co by Kamala je přirozená a uvěřitelná, takže.......nasrat

Ydrosten (hodnocení, recenze)

W.Dow

Dceři je 15 .... mám nervy ale snažím se to jakože nevidět. Manželka mi pokaždé jen řekne "nech ji být, taky mi bylo 15 a nebyla jsem jiná" .... ááááááááááá oummmmmmmm .....

Mě přijde v pohodě. Krásu každý bere jinak. Holka je sympatická.

Mě se třeba nelíbí mnoho žen modelek a naopak se mi líbí ženy které mnozí považují za průměr až podprůměr (např. Saoirse Ronan)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, W.Dow, Ingtar2

W.Dow (hodnocení, recenze)

Zatím jediné, co se mi moc nelíbí je ta její kamarádka, jak hnusně manipulovala a vydírala jejího otce aby jí dal hlas, to mi přišlo fakt EVIL :D A vlastně celkově ty scény s ní mi zatím přijdou zbytečný :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Za mě naprosto v pohodě, líbí se mi to, je to strašně roztomilá teen zábava. My se s ženou skvěle bavíme. Hlavně ta animace myšlenek a emocí je bravurní

W.Dow (hodnocení, recenze)

Mě tedy ošklivá nepřijde, naopak jsem viděla pár fotek kde byla k nakousnutí :) Ono ale hraje 16 letou, takže prostě vypadá normálně ležérně, taky jsem v těch letech nenosila výstřih až k pupíků a nechodila do školy na jehlách :D Teda vlastně ani teď :D  K tomu když přičtu její konzervativní rodiče a to vím z vlastní zkušenosti, že je peklo a nekonečný boj jak dojde na šatník, tak vše vypadá jak má.

na příspěvěk reagoval Ydrosten

Blackhand47

Toho sem si vědom, že spousta holek, co stremují třeba hry, tak mají animovaného avatara, to kvůli tomu aby je společnost nesoudila, ale tady jsme přeci jenom v Evropě a tak sem si naivně myslel......jo už vidím tu moji chybu.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

heh tady to asi fakt nemá cenu, rasisti, náckové, snobové co soudí herečku jestli je nebo neni hezká a další elity. Jop to je CSFD v roce 2022.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

scofa

scofa (hodnocení, recenze)

Hrozný Woke straně a ta herečka je děs běs, jako kdyby jí vytáhli někde z kumuny v Chánově!

SeTTi

a nemyslíš si, že se to takhle více přibližuje realitě a že se s ní divák/divačky, lépe ztotožní ? Když uvidí že vypadá jako normální holka, navíc jak už sem napsal pojem "hezká" je individuální.

SeTTi (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jedna věc je reálný svět a druhá svět masové zábavy. No a k tomu prostě určité požadavky na obsazení hlavních postav patří. Nehledě na pošahanou woke kulturu. Profi hasiče také nemůže dělat každý.  A pohledná neznamená, že dotyčná musí být modelka.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

SeTTi (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To je možné. Jenže to bych měl alespoň nějakou tu snahu se na ten seriál podívat. Takhle nebudu mít ani tu šanci ty podružné kravinky hledat.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Knowho

Ti povím tajemství, ale nesmíš ho nikde a nikomu říct........všichni mývalové se rodí krásní, lépe se pak kradou věci, snadněji se obtěžují ostatní zvířata a to máš vidět, když někde uvízneme, to se pak povolá dvacet hasičký aut, pět policejních, deset sanitek a šest psychiatrů, to kvůli traumatu. A kočky ze stromů se sundají až po týdnu.

na příspěvěk reagoval Knowho

SeTTi

A kdyby tady hrála, dle tvých představ "pohledná" herečka, tak by sis zase stěžoval, že se to nepřibližuje dnešn írealitě a že je to umělý a bez emocí.

Nicméně a teď vážně, popiš pojem "pohledná" řekni mi, jak vypadá krása, jak vypádá krásný člověk.

na příspěvěk reagoval Knowho, SeTTi

W.Dow (hodnocení, recenze)

Tak zatím musím říct, že z těch všech seriálů si mě to nějak získalo nejvíc aspoň v prvních dvou epizodách, postava sympatická, některé rodinné záležitosti, vztahy, atd. mě vrací do mladších let :D Jo líbí se mi to, jedinou výtku bych měla ke klišé nejlepší přítel, co jí tajně miluje, a sexy kluk co se přistěhuje ale to hned smetou ze stolu, jinak i stylizace je hezká. Jo, líbí se mi to a je to vlastně to, co jsem chtěla a očekávala a tak nějak mi chybělo, čekám ale že to moc není pro pánskou část diváků ani pro podstatně starší ročníky.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ydrosten

Není to sice trapně dětské, ale je to docela nuda. První díl mě tedy bavil o dost víc. Příběh se zatím neubírá vůbec zajímavým směrem.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Uživatel dragon94 smazal svůj příspěvek.

Ydrosten (hodnocení, recenze)

Kromě závěru s těma agentama a doslova neviditelným autem !! (jako vážně ?) to bylo překvapivě dobré. Nejsem cílovka ani omylem ale tohle není tak trapně dětské jak jsem si myslel.

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

ESNYR

Člověče mně se to líbí, je to opravdu příjemné, žádná agitka žádná naučná kravina..prostě pohoda..jsem na ní opravdu zvědav v Marvels

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

Druhý díl docela překvapil. Jde vidět že CGI není úplně kvalitní ale jinak se mi zdá že to může zaujmout i starší jako jsem já. Holčina je sympatická a nechová se jak trapná týn husa takže body k dobru. Trochu mi tam vadí ta rovina rodinných hodnot ale jinak je to slušný rozjezd nové postavy. Zkoumání potenciálu co dokáže a jak to vůbec ovládat je taky udělané nenásilně a tak se zdá že si tady slečna marvel svoje místečko najde.

Další mladá postava do MCU. Začíná se nám skládat mladý tým superhrdinů.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Moor8

Je poznat, že jsi na ČSFD jen chvíli: Víš on nevyšel celý seriál takže můžeš ohodnotit pouze 1. Díl :)

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Star Wars film Damona Lindelofa našel režisérku

Star Wars film Damona Lindelofa našel režisérku

23.10.2022

Disney si svůj talent hýčká, a tak nyní režisérka dvou epizod Ms. Marvel a předtím dvou pákistánských animáků 3 Bahadur a 3 Bahadur: Rise of the Warriors Sharmeen Obaid-Chinoy dostane příležitost,… (více)

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena