Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

TheDarKnig

"Každý, kdo v tom vidí spikleneckou teorii, má buď na krku dutohlavici nebo pytel hnoje." - ta snaha woke medii ten film pochovat sa vsetkym iba zda, hej?

Tie bludy o QAnon konspiraciach, ktore liezli z MSNBC, CNN a odinakial, to sa nam len snivalo asi.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tak ještě jednou:

""Film je to výborný, což o to, ale nemá nic společného s adrenochromem ani jinými hloupoučkými konspiracemi typu Qanon šířenými našimi dezinfoweby a trolly jako potrava pro prokremelské chci-bíry. Je to skutečný příběh o prodeji dětí v Kolumbii a o drsné práci agenta Tima Ballarda. Každý, kdo v tom vidí spikleneckou teorii, má buď na krku dutohlavici nebo pytel hnoje. Prostě se na světě dějí svinstva i bez toho, aby v tom měli prsty záhadní ilumináti, Sereš a Pill Gejc, ufoni nebo výrobci chemtrails"

na příspěvěk reagoval Dacsus

Bluntman

Jestli zpochybňuješ něčí zdroje, může dotyčný naprosto jednoduše zpochybňovat tvoje, jinými slovy, jseš naprosto stejnej pacient z opačného spektra.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Bluntman

Můžu se prosím tě  zeptat co máš vystudovanýho? Já tě totiž typuju na obyčejnou humanitní mr*ku(též mám vysokoškolské humanitní vzdělání) přisátou na státní prachy(to už by mi bylo proti srsti), který málokdy vyleze ze své bublinečky. Taky bych chtěl upozornit, že zrovna co vím o tobě  a říká, že jsi ty ta mr*ka na základě jeho udání se tu banuje.

na příspěvěk reagoval Bluntman

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Nemusíte te být zrovna blesk, že jestliže někde mezi USA a Mexikem je uneseno přes 600 000 - 800 000 ročně z čehož 50 % tvoří děti(nehledě pak na latinskou ameriku,uff tam to bude jiná liga)...že se jedná o ORGANIZOVANÝ ZLOČIN. Je naprosto ke zblití, že libtardská progresivistická média lžou, že existuje studie, která dokazuje, že většina těchto dětí jsou LGBT+ :D ano, bez prdele(fakt bych chtěl vidět jejich vědeckou metodiku :D a testovací vzorek :D). Nemusíte mít zrovna ani vysokou školu, že je až kurevsky podivné jaký odmítaví a kritický postoj k filmu zaujímá LGBTRASH+, že se na západě dláždí totiž cestička už pro pedofily (což jednoduše prokazatelný fakt), a tak není vzájmu "kakat" si do vlastního hnízdečka.
Nemusíte mít zrovna vystudovanou ani základní školu, abyste se dočetli o jisté miliardářské celebritce jménem Epstein a jeho kouzelném ostrově pro každého pěďáčka a úchyláčka LGBT komunity, kde se na jedné louce vedle sebe pásli nezletilé holičičky s nezletilými chlapečky, pro exkluzivní miliardářskou klientelu z celého světa.
No a pak si zkuste jednoduše říct, že nějaká Aaon konspirace o "vzpouře pedofilů mezi elitami" je jen a jen konspirace. Mimochodem kdo se chce dozvědět více tak o pandemii gangů obchodující a kradoucí děti je několik exkluzivních rozhovorů a to přímo ze špiček útvarů proti tomuto jevu na USA půdě bojující a jen taková perlička nakonec, odhaduje se že jenom v USA žije přes 400 000 tisíc novodobých otroků.

SauroPod

SauroPod (hodnocení, recenze)

ANALYZATOR

Co to meleš? Jakej marketing?! Tenhle film má už takovou popularitu, že nepotřebuje takový marketing a už vůbec ne tak, že ve výsledku vyhazuje lidi z kina.

na příspěvěk reagoval Baxt

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

CreepyJoe

Jako tan gang unesl víc než jednu dívku, nemluvě o tom, jak byli organizovaní, vyzbrojení a jejich vůdci nebyli žádní bambuláci.

Yoshitsune

Jenže pátý rambo se točil kolem unesené jedné dívky a neřekl bych že zrovna tohle téma otevřel. Epstein ví o tom své, ups teda věděl, než jej odjebali ve věznici.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel CreepyJoe smazal svůj příspěvek.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Ta vasa woke banda dojebe predsaj absolutne vsetko, nielen to co sa tyka reality a ludi samotnych, ich zivotov, ale aj cosi tak jednoduche ako je zabava.

Nikto nema zaujem o tie woke srance, ktore v poslednych rokoch Hollyweird generuje.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Konieckoncov, aj Orban mal od neho dotacie s tym, ze bude konat na jeho prikaz, ibaze Orban sa mu pekne vysral na hlavu, a dobre urobil.

TheDarKnig

To je skvele hodit do jednej vety Sorosa, Gatesa, a chemtrails, a mat snahu vzbudit dojem ze svinarne zo strany tych zmrdov su rovnaky nezmysel ako chemtrails.

Vravel si cosi o argumentacnych failoch?

Ak by Soros nebol zmrd, nebol by v Izraeli persona non grata, ze?

To ze ma snahu ovplyvnovat politiku kde to ide potvrdzuje napr uz nasa Caputova - clanok z The Guardian, co je left wing platok:

A former civil society activist, Čaputová has received Soros foundation grants in the past, and strikes a very different tone. “Thanks to the money from this organisation, a lot of good and valuable work has been done in Slovakia,” she told me in April, shortly after winning the vote. “Most of the grants were broadly in support of democracy, rather than trying to dictate on specific issues.”

a toto je co? kamarati?

Ak ktosi podporuje zmrdov, ktori nasledne vsetko rozdrbu, vsetko co predtym europska civilizacia vybudovala (najnovsie problemy na kupaliskach s imigrantami v Nemecku, ale staci pozriet do Svedska, Francuzska, a celkovo do EU, ako skvelo sa to tam vyvija), to nevyzera ze by mal dobre umysly.

To ze par curakov ako ty z toho ma prospech, alebo su takn retardovani ze toto nevidia je ludom ktori to vnimaju vcelku fuk.

Pretoze realita je taka aka je.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jeden normální komentář, to vypovídá o všem.

na příspěvěk reagoval Dacsus

Kucca

Kucca (hodnocení, recenze)

bianci

Taky je schopný dát totální sračce (51%) pět hvězdiček. I když mě jeho ujeté komenty většinou baví, tak u některých filmů ho ovlivňuje jeho incestní původ.

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

hirnlego

Celkom haluz že to povedal človek, ktorého nick je skolomené "That's sus".

Ngl tiež mi to príde celkom susné..