Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Dacsus

Tak určitě, bláboly pravičáků a QAnon konspirace. Kdybys místo Fox News a republikánských blábolů (jewish space lasers apod. že :DDD) sledoval důkazy a fakta nestranně, měl by jsi mnohem mnohem relevantnější info. Takhle jsi žel ztracenej v kultu, který ničí Ameriku.

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

O budovanie kultu? Clovece, to su blaboly lavicakov, ktori uz nevedia co si maju vymysliet.

To sa tyka aj toho 6 januara, tam nakoniec vysli zaznamy z kamier ako to naozaj bolo, a uz sa vie ze tam boli provokateroi z FBI.

Trum nikoho nevyzyval k niecomu, co je protizakonne.

Naopak, protizakonna bola manipulacia verejnosti pred volbami ohladom toho laptopu.

Ak by si miesto CNN sledoval co sa deje v US senate, mal by si relevantnejsie info.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, TheDarKnig, Darth_AK, CreepyJoe

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

V případě Trumpa taky není o čem mluvit, jeho slova a činy za 4 roky prezidentství a následné 3 roky pokračující snahy o budování kultu (ani se nemusí moc popravdě snažit, dělají to teď jeho zcela nekritičtí uctívači za něj) říkají vše, co člověk potřebuje vědět. Resp. téměř vše + obrázek dokreslují veškerá fakta a důkazy o jeho kriminálních, vlastizrádných snahách.

Biden není taky ideální, je to značně senilní děda. Stále určité zlepšení oproti tomu Trumpovi, což šlo vidět v posledních letech, ale je strašný, že už i americká politická scéna je v takovém úpadku, že nedokáže přijít s nějakými normálními, dostatečně mladými a rozumnými kandidáty...

na příspěvěk reagoval Dacsus, CreepyJoe

Dadel

Klamal? Robil ksefty s Cinou a Ukrainou? S tajnymi dokumentami. Nehovoriac o tom kam priviedla jeho administrativa US za necele styry roky.

To ze je to stary creep je uz len ceresnicka na dorte. A to ze upiekol s FBI tu celu srajdu okolo laptopu svojho syna este pre volbami v 2020, to tiez moc na celkovom obrazku neprida, skor naopak.

S tym ze ked si pozries vypocuvanie garlanda v senate, to vidis ze ten clovek permanentne klame.

'Yes Sir, You Are Responsible!’ Senator Hawley Grills Garland On Politicization Of DOJ

TheDarKnig

Mne ako sialene pripada ze mainstream lavicacke media stale obhajuju Bidena. A ze stale existuju jedinci co ho budu volit.

A tam ani nie je treba o niecom hypotetizovat.

na příspěvěk reagoval Dadel

Socrates

Socrates (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Prokristapána, ty jsi snad úplně všude. A úplně všude jedeš tu tobě lahodící politickou propagandu. 🤦‍♂️

cyphercz

To ne, na takové úrovni není. Ale kdyby mohl mít neomezenou moc... kdo ví, co by dělal... on se Trump v strong men (diktátorech) vzhlíží. Jen naštěstí v USA na to asi nikdy mít podmínky nebude. I když jeho věrná fanatická sekta je hlasitá někdy opravdu velmi. Minule se jednoho člověka ptali, co by se mělo stát, kdyby byl Trump shledán vinným a šel do vězení - a místo, aby řekl něco normálního jako "no tak jsem asi celou svou identitu postavil na oslavování zločince, ukázalo se, že se mýlím, ok" řekl něco ve stylu "Občanská válka". Takhle šílení jsou někteří jeho voliči.

na příspěvěk reagoval Socrates, Dacsus

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

ty bys byl naprosto skvělej novinář Rudého práva:)) Už jen čekám, kdy se tu od tebe dozvíme, že je vlastně Trump horší jak Stalin či Hitler...:) Na jedné straně tu nálepkuješ Dacsuse jako velkého fanatika aniž by sis uvědomoval, že jako naprostý fanatik (s prvky hysterie) působíš především ty, akorát z opačné, liberální strany...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tady tohle doporučuji přečíst, jsem si to minule prakticky celé přečetl a Trump a jeho komplicové jsou doslova zločinci první třídy. Neskutečné, o co se pokoušeli. Zvrátit prakticky celý demokratický proces a rozpoutat občanskou válku.

O tom, co jeho administrativa dělala během nejhorší USA krize asi od 2SV (pandemie), což vedlo k zbytečné smrti statisíců amerických občanů, nemluvě. Trump (a jeho skvadra zločinců) jsou tedy nepřímo i největší američtí masoví vrazi v dějinách.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, cyphercz

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Jo čiže tie kilogramy šttnych tajomstiev v trumpovej vile si len vymyslela Čaputová a Pavel, nie?

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Ono naopak, lavicaci maju problem s vnimanim reality - pripomeniem len to, ze su presvedceni ze pohlavie sa da menit mirnix dirnix, a ze je OK ak chlapi sutazia proti zenam.

TheDarKnig

A skandaly sa sice sypu, lenze tie sa sypu aj na Bidena, s tym, ze u tTrumpa su to zvacsa vyfabulovane nezmysly (resp vsetko, lebo ak by co i len jedna z tych veci bola real, uz by sedel), u Bidena su to realne veci, podlozene svedkami a faktami.

TheDarKnig

Ale prd, ja nezijem v US, preto to vnimam tak ako to naozaj je.

Ako chces vysvetlit ze ho bombarduju obvinemniami, ale nic naozaj nemaju.

A naopak, Biden a jeho potrat maju na svedomi tony sraciek, ale tam je snaha zamiest to pod koberec.

Mne je absolutne putna kto tam bude prezident. Ja to vnimam skor ako show, ktora nam ukazuje ako sa veci naozaj maju.

A kto sleduje dianie v US kongrese, tak len ten ma aku taku predstavu co sa tam asi deje (a to vratane debat novinarov s tou picou Karin Jean-Pierre). Pretoze media maju brutal bias, ci uz napravo alebo nalavo.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Dacsus je žel typický příklad toho fanatika, co naprosto a totálně podlehl kultu osobnosti, který kolem Trumpa vybudovali různí konspirátoři, QAnon sekta a v neposlední řadě samozřejmě Fox News žumpa. Trump je podle něho prakticky svatý, bez jediné chybičky, bůh, spasitel. Všechny ty obvinění jsou samozřejmě vymyšlená, spiknutí, snaha očernit svatého muže.

Nedokáže si v té své hlavičce ani na chvíli představit, že možná, když se na něho sype jeden skandál za druhým, jedno trestní obvinění za druhým, když je za jeho prezidentskou čtyřletou exhibicí spoušť... že možná nebude takový, jak stále QAnon a dezinformační weby a youtubeři tvrdí. Kdyby se jenom chtěl zkusit zamyslet.

Za všechno můžou demokrati, bububu. Republikáni jsou taky jeden vedle druhého světci... teda kromě těch, kteří se náhodou postaví proti Trumpovi... pak má asi trochu dilema :D

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus

Dadel

hned prvy bod:

1. When he dismissed Russian interference in the election

LOL!

Kazdy z tych bodov je tazko pritiahnuty za vlasy.

Ale chapem ze ludia ako ty zeru tieto srajdy, a ignoruju v akom sranci su dnesne USA, po necelych styroch rokoch vladnutia Bidenovej administrativy.

Videl si videa z NY, Philly, SanFran a dalsich miest?

Umoznil postavi devastujucu robnu trasu, ze bol obzalovany!, a dalsie kraviny, ako ze chcel zrusit TikTok.

ty si fakt retard.

Si pozri co ma na rovasi Bides so svojim potratom.

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Real Tom Hardy

Veľmi si vážim, že si csfd admin pamätá čo píšem. Ovšem to asi znamená, že by som mal držať hubu a krok. :D

Ale teraz seriozne, sam som na SoF zvedavý a som zvedavý aké to bude. Aj keď ako vidím Caviezela...

na příspěvěk reagoval Real Tom Hardy

Dacsus (hodnocení, recenze)

Na druhu stranu, je faj n ze prave tam Soros priznal ako financuje roznych politikov:

A former civil society activist, Čaputová has received Soros foundation grants in the past, and strikes a very different tone. “Thanks to the money from this organisation, a lot of good and valuable work has been done in Slovakia,” she told me in April, shortly after winning the vote.

Real Tom Hardy

Real Tom Hardy (hodnocení, recenze)

Ingtar2

aj pri RoP si vypisoval, ako sa tešíš, ako to bude v červených číslach, napriek snahe rasistov o opak :D

nestíham, mám toho veľa, ale budú čoskoro :D

na příspěvěk reagoval Ingtar2