Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Dadel

To jsem sem nechodil a po návratu z legrace ohlásil, že jsem byl v lochu. Trošku trapárna, ale nakonec se jeden debil přece jen chytnul.

Ohledně Muska myslíš tu propagaci? To producentům navrhl. Asi se nedomluvili.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Ale proč sem jdu: Kdy to dá ten Musk konečně na ten Twitter? Je to jen tlučhuba, nic víc..

Dacsus (hodnocení, recenze)

You can accuse an innocent man once, twice, three times, but when you
continue to accuse without foundation, just to stop that person from saying,
or doing something, just because you fear him, just because you know the
truth is on his mouth, then WE THE PEOPLE, are going to come out by the
millions, and DEFEND the right of that innocent person to exist.
TRUMP 2024!  United we can do this!<p>

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Dacsus

Akurat si chcem kvoli škole kupiť graficky tablet, nejake tipy triky? Doteraz som kreslil len ceruzou, akvarelom a atramentom, čiže nemám nejaké veľké skusenosti s digitalom.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus

Ingtar2

Ta prva vec je z 2020, takze dlho pred spustenim akehokolvek grafickeho AI schpneho vygenerovat cosi zmysluplne.

Nie, hento je normalne digital robeny na grafickom tablete, soft je kombinacia Paintstrom Studio ako zaklad, a, konecne upravy v Photoshope.

na příspěvěk reagoval Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Dacsus

áno, kreslíš pekne, ale tá prvá vec mi hrozne pripomína midjournej xdd

Akú techniku používaš? Hybrid?

na příspěvěk reagoval Dacsus

Comodore_1

Comodore_1 (hodnocení, recenze)

Víte někdo kdy to bude v čr? všiml jsem si že ted potichu začal international release. a promitano již v australii a NZ

Uživatel Dacsus smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Dacsus

Jo, tohle dělaj extrémisti vždy, ať už to jsou komouši či náckové. Teď to dělá v Americe hlavně republikánská strana. V Rusku to je přímo státní doktrína (protože tam trpí tzv. schizofašismem).

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus, verbal

Dacsus (hodnocení, recenze)

Tohoto cloveka leftist media najprv oznacili za far right magora, a teraz zase kvicia ze ho republikani zacali nenavidiet - klasika, jedna loz za druhou.

Oliver Anthony Calls Out Both Sides For Using His Viral Song As a Political Weapon.

But with lyrics such as “I wish politicians would look out for miners, and not just minors on an island somewhere” — an apparent reference to the late financier Jeffrey Epstein, who was charged with sex trafficking — “Rich Men” also nods to conspiracy theories and grievances that are deeply rooted in far-right circles. (QAnon believers often cite Epstein as proof that a global cabal of elites has been trafficking children.)

Oliver Anthony Accused of Promoting Antisemitic 9/11 Conspiracy Theories

CreepyJoe

Nj, clovek nad tym moze mavnut rukou, alebo dalej byt zvedavy ake nezmysly z nich este vylezu.

Je zaujimave, ze tie podla nich absurdity sa dost brutalne preberaju v senate. Videi ohladom tychto pripadov su na YT mraky.

To by ma zaujimalo, ze ak su to vymysly, preco im venuju senatori tolko casu.

A tuna tulpas zase vytiahne qanon. Taktiez je pozoruhodne ze oni to len zo sebna vysypu, bez akychkolvek linkov na cosi, co by tie ich blaboly podporilo.

Napriklad ako tieto udalosti podporuju to, co za blaboly povazuju tieto trdla  -

nakoniec, tu su aj clanky (a videa) z vladnej oversight.house.gov, z NBC a dalsich zdrojov, ktore len idiot moze oznacit za QAnon

Analysis of Hunter Biden's hard drive shows he, his firm took in about $11 million from 2013 to 2018, spent it fast

Biden spoke with son's business associates numerous times, former partner tells lawmakers

Applause Breaks Out After Durham's Response To Steve Cohen Telling Him 'You Had A Good Reputation'

'GAME OF DODGEBALL?': KJP dodges questions linking Biden family to cocaine

'What The Hell Are You Hiding?': Troy Nehls Presses FBI's Wray About January 6 Investigation

IRS Whistleblowers Testify Before U.S. Congress On Hunter Biden Probe | Hunter Biden News LIVE

IRS whistleblowers testify at House hearing on Hunter Biden investigation | full coverage

Ingraham: Biden has been lying for decades

BREAKING NEWS: Wesley Hunt Drops The Hammer On Hunter Biden At John Durham Hearing

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Dacsus

Libtardi jsou v těžké řiťi, ale ti čeští jsou na tom podstatně hůře, věří pohádkám, které dávno byli vyvráceny jako dezinformace a naopak objevili se nová fakta a důkazy, které potvrzují spoustu toho co tvrdí konzervativci a oni to stále označují za dezinforamce, jako například Hunter Bidenova nevina :D Že svazačka Hillary neporušila v žádném případě zákon a nezneužila státní služby k šíření dezinformací a falešného narrativu o tom, že Trump je napojen na Rusko, spousta idiotů tomu věří dodnes, i když Hillary dostala tučnou pokutu za podvody během voleb, kolik jich dostal Trump? Nula.

na příspěvěk reagoval Dacsus