Diskuze

Kincl

Lois zemže a bude za to vinit Batmana, několikrát to tu bylo řečeno, jak se to konkrétně stane nevíme, není JL2 ani 3...

Kincl

Podle mě nevytvořil novou realitu, prostě se vrátil v čase v té jedné realitě. Knightmare scéna (ten sen, co byl už v BvS) není jiná realita, je to budoucnost. Joker tam byl nevím proč, prostě ho tam Snyder chtěl aby prej měl Batman scénu s Jokerem a osobně bych to tam nedával, stejně tak Deathstroka.

Kincl (hodnocení, recenze)

A důvod proč se Superman postaví proti? To jako Bruce začne balit Supermanovi holku a ta umře jo? :D

Kincl

Vrátil čas jen o pár vteřin, tahle realita je skoro totožná s tou z knightmare, protože i tahle spěje k tomu, že Superman obrátí proti nim. Batman taky nemá schopnosti, svět není jen o schopnostech. Můžeš mit informace, můžeš znát někoho kdo má informace, nebo prostě můžeš mít jen stejný cíl zachránit svět...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Líbí se mi dlouhý komentář kolegy a velkého dc fandy, je to dlouhé ale tohle mě zaujalo nejvíce: Už od počátku snímku s křičícím Supermanem jsem koulel očima a samotná myšlenka, že je nejlepší vykonat invazi už z toho důvodu, že Supík zemřel je totální kravina, protože náš Clark je zatím na světě jen 30 let. Proč to nepřátelé neudělali už předtím o nikdo neřekl. Zmínka o ztrátě GL je taky kravina, protože prsten si automaticky nejde nového ochránce našeho sektoru. Nic kašlu na to, obrátím list. Zkrátka mi nedává smysl jejich načasování. Není to přesně vysvětleno a zda to vykonal Lex, to tu také nezjistíme

na příspěvěk reagoval PhilTesi, PhilTesi

Kincl (hodnocení, recenze)

SPOILER: Pane Snyder a kolik tam chcete těch zpomalených záběrů? ANO
Tak jsem to dokoukal celé naráz :)

Za mě lepší jak verze předešlá.

Klady: Moc se mi líbili Amazonky, Diana měla dobré akční scény.

Překvapil mě Cyborg taky povedené.

Za mě to nějak tak fungovalo, ale znova už to asi nikdy neuvidím.

Zápory: Ty zpomalovačky to bylo něco, snad každých pět minut jedna, to se pak není co divit že to má 4 hodiny :D
Jinak co mi nebylo jasné. Jak Flash "zrychlil" po zranění, tak vlastně se nějak vrátil v čase a vytvořil novou realitu? Kdy teda v té jedné vyhráli a v té druhé ne? A ten sen Batmana, je spojen s tou realitou kdy ty krychle nestihli oddělit nebo to spolu nesouvisí? Jinak ten Deathstroke proč byl v tom snu s Batmanem a další, k čemu jim byl Joker? Nemá schopnosti nic. Díky za odpovědi

na příspěvěk reagoval PhilTesi

Uživatel Kincl smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jinak jsem teď přesně v polovině... a není to špatné, ale zatím to není ani žádný zázrak.

scofa

scofa (hodnocení, recenze)

Ten poměr obrazu je na dnešní dobu docela průser! To se Snyder zapomněl v televizní produkci devadesátých let minulého století?

na příspěvěk reagoval micle21

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mně to přišlo s nadsázkou stejný, ale delší(hodně natáhnutý). A ty efekty v epilogu se mi zdáli stejně špatný jako v celém filmu. Myslím že máme na tohle většinou podobný vkus, nečekej zázraky.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Dost možný to bude z MoS, díval jsem se před JL na MoS i BvS a jak tam má ty hluboký nádechy, to bylo právě i v MoS

PhilTesi

Může a nemusí, to je krása alternativních realit :-D  Taky to mohlo vést třeba k Injustice, kde tahle JL půjdou zachraňovat ty v post apo, ty scény se dají vyložit hromad způsoby.

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Jinak Snyder potvrdil, že se měl objevit  John Stewar aka Green Lantern, ale studio dalo stopku, protože měli své plány, pár let uplynulo a o Lanternech nic nemáme

W.Dow

souhlas, je vidět, že tyhle dvě scény jsou ty, co se natáčely loni... škoda že Cavill neměl na dotáčky čas, podezřívám Snydera, že v té Cyborgově vizi, kde Superman drží spálené tělo Lois a Darkseid ho vezme za rameno, byl taky použitej záběr z předchozího filmu, z Man of Steel když zabil Zoda. Mohli by alespoň natočit nějaké scény navíc a vysvětlit, jakto, že Clark Kent zase žije a nikoho to nesere :D

W.Dow

Jenže tahle realita se liší jen tím, že se Barry vrátil v čase varovat Bruce, ale zvolil špatnou dobu. Obě ty reality jsou téměr totožné vedou ke stejnému konci, že Superman je zlý, musí se ještě vytvořit třetí linka, která teprve skončí tak, že Země přežije. Dá se říct, že ta poslední scéna je epilog toho happy epilogu

Jakub8288

SPOILER:

Mě to spíš přišlo hodně zvláštní, hlavně Affleck působil strašně odlišně, jako kdyby to probuzení bylo o pět let později. To že vypadal pohuble a ta maska mu nesedí by v té post apo scéně vůbec nevadilo ale v tom tričku to bylo strašně do očí bijící.

PhilTesi

Tady už je to asi na každém, ale vzhledem k tomu že tam hned zmínili že se jedná o alternativní realitu, tak mi to ten Happy End moc nenarušovalo.

Jakub8288

Jakub8288 (hodnocení, recenze)

W.Dow

no to som čakal, že nám to tak ukáže, ale nevadilo mi to.

SPOILER

Keď Joker spomunel robina už som myslel, že pojde flashback jak ho zabil

W.Dow

Jasně rozumím,  jak to myslíš.V tomhle tě chápu.

W.Dow: původně sem si myslel, že to budě někde u toho Cyborga, ale nakonec mně osobně to dává větší smysl na konci, právě kvůli tomu , že většina epilogu je happy end a najednou otočka.

PhilTesi

Měla jsem tím spíš na mysli, že tam byla dost blbě zasazená

SPOILER!!

Klidně jí mohli dát v ten moment, jak se Cyborg dotkl té kostky a promítl se mu ten zničený svět, nebo když Darkside vyhrál a než se Flash vrátil... Takhle na tom konci, mi to tam prostě nesedělo do celého filmu.

na příspěvěk reagoval PhilTesi, Jakub8288

PhilTesi

Nejde o to, že je to knightmare scéna... ale o to jak je udělaná a o to, že tam je napasovaná úplně mimo, jen aby tam byl Joker, navíc je i zvláštně natočená, jako jediná scéna jde od rozmazaného obrazu k ostrému a furt dokola plus ten Superman použitej záběr z BvS to celé podtrhl. To je to, proč mi tam nesedí, vůbec neřeším že to nesedí příběhově nebo tak něco. I ten Lex mi tam přišel zbytečnej, když žádný Batman s Deathstrokem nebude, a pokud by někdy přišlo na pokračování Snyderovy Ligy, mohl přece ty scény dát do nového dílu, ne do tohohle, když on sám tvrdí, že další díl od něj WB nechce, nevím, nesedí mi to tam, přeber si to jak chceš :D

W.Dow

Za mě tam pasovala,  byla to stejná vize jako v BvS, Všechno vypadalo hrozně happy a bum Bruce měl další vizi a avizuje to, že to není konec, že to má pokračovat. Podobně si lidi stěžovali u BvS na tu knightmare scénu. Jasně, že to působí zvláštně, když to neznáme jako celek. Od momentu, kdy se vrátil Barry v čase, máme dvě linky

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze