Richmond se přizpůsobuje vzrušující změně, ale Jamie má své výhrady. Ted zjistí, že se doma v Kansasu něco děje. (Apple TV+)

Dusty56

První dvě epizody třetí série se povedly, třetí bohužel zase padá na úroveň horších epizod z druhé série s tím, že tady se aspoň dočkáme i nějakého toho fotbalu. Respektive se musím přiznat, že mě seriál baví, když je to více sportovní anebo více komedie, tady ale dostalo dost prostoru drama a vztahy (Colinův, Tedův a Rebbeky) a to mi nesedí, speciálně s tímto hereckým obsazením, které mě ve vztahových rovinách dost štve (například Rebbeca je v tom super otravná, k Samovi se VŮBEC nehodí a upřímně bych i seriál viděl radši bez ní). Co se týká Zavy, tak je to zajímavá změna, ale třeba Rojas by se už mohl trochu mírnit, Jamie se naopak začíná vykreslovat v možná nejsympatičtější postavu, byť myslí na sebe, tak aspoň jako jediný nemá potřebu za Zavou běhat jak pejsek. ()

ariari

veeľmi nápadité .parádne som sa zas zasmiala.  Pre vyznávačov Wimhoffa , skvelá paródia a  ukážka ZAVU-čo má byť zrejme Karim Benzema v reále, ako sa správne božsky dýcha . ()