Tvůrci:
David HubbardKamera:
Bruce YoungHrají:
Aden Young, Gloria Garayua, Toby Schmitz, Sam Trammell, Simone Kessell, Milly Alcock, Laura Gordon, Ed Oxenbould, Finn Little, Mitzi Ruhlmann, Diana Glenn (více)Epizody(10)
-
California Dreamin' (E01)
-
RRK Is Dead (E02)
-
Paul the Apostle (E03)
-
You Should Be Dancing (E04)
-
Hunters (E05)
-
Anniversary (E06)
-
Alaska (E07)
-
Rolling Thunder (E08)
-
Best Life (E09)
-
Salvare (E10)
Hrají
Aden Young
Kanada
Gloria Garayua
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Toby Schmitz
Austrálie
Nejlepší seriály:
Pacifik (2010) (seriál)
Pod černou vlajkou (2014) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Sam Trammell
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Simone Kessell
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Milly Alcock
Austrálie
Nejlepší seriály:
Upright (2019) (seriál)
Rod Draka (2022) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Laura Gordon
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Ed Oxenbould
Austrálie
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Rozkvět (2019) (seriál)
Finn Little
Austrálie
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Harrow (2018) (seriál)
Příliv sirén (2018) (seriál)
Mitzi Ruhlmann
Austrálie
Diana Glenn
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
The Elegant Gentleman's Guide to Knife Fighting (2013) (seriál)
Harrow (2018) (seriál)
John Batchelor
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Paul Gleeson
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Wanted (2016) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Jacqueline McKenzie
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)
Sana'a Shaik
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Jack Irish (2016) (seriál)
Třída 07 (2023) (seriál)
Potápěčský klub (2021) (seriál)
Lynette Curran
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Andrea Demetriades
Nejlepší seriály:
Ferina Lišák (2023) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Tasneem Roc
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Harrow (2018) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Karina Banno
Nejlepší seriály:
Mr Inbetween (2018) (seriál)
Ukojená (2017) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Angie Diaz
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Úplně cizí lidé (2021) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)