Někdy vás život náhodně dostane do situace, kterou nečekáte, ale musíte se s ní vyrovnat jako chlap! Nataša a Dominik se neplánovaně stanou rodiči. Nataša, úspěšná designérka hraček pro děti, dokáže rodinu lépe finančně zabezpečit, a tak se dohodnou, že hlavní část péče o novorozence převezme jako otec na mateřské dovolené Dominik. Ten přistupuje k úkolu s poněkud naivní představou, že mu poskytne dostatek času napsat konečně knihu, kterou dlouho plánuje. Chyba lávky! Dominik musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o malého Čeňka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska… (Cinemart)

Oggy007

George a Terezka jsou poslední léta zárukou toho, že s výběrem českého filmu nešlápnete vedle. Deníček už znám z původního blogu a musím uznat, že film není zase tak úplně výživný, ale i tak patří k tomu lepšímu, co se v poslední době natočilo. A hlavně, u takových filmů se má divák bavit a neřešit ho*na (tady doslova) a já se po dlouhé době u české komedie bavil. ()

rigby

Na film jsem se těšil už jen kvůli ústřední dvojici, které to třeba v Pekle s princeznou skvěle chemicky fungovalo. Bohužel podobný efekt se zde nedostavil. I když má film našlápnuto správným směrem, tak po své cestě neustále ztrácí. Nedotažený scénář a režie jsou hlavními problémy. Celé je to takové kostrbaté a tak trochu křečovité. I výkony Mádla a Terezy jsou hnány do nadnesené křeče. Stává se z toho americká komedie za každou cenu. A přitom to mohl být příjemně vtipný přirozený film, na který bych se podíval znovu. Ale aspoň mě to dalo impuls poohlédnout se po knížce, a to je opravdu něco jiného. ()

fafejt001

Fakticky  nádherná  hudba Ondry  Brouska a  kráásné  miminko  . Jirka  a Tereza  dobrá  dvojka  . Dúležité  je  mít  fén  při  ruce . Pak  je  trochu  klidu . Jinak  dějově  spíše  průměr . Více  se  mohli  zapojit  rodiče  obou  hlavních  postav  i  kamarád  , který  vlastní  toho  poníka . Jako  nenáročná  podívaná  to  jinak  ušlo . Ovšem  mohlo  to  být  i   o  něco  lepší .  Jak  říkám   , spíše  průměr . ()

hony23

Určitě jedna z těch lepších komedií, co tu byla v posledních letech natočena. Mádl i Ramba prokazují dobrý komediální talent a ačkoliv je děj odpočátku předvídatelný a směřuje k očekávanému konci, je to natočené vlastně docela zábavně. ()

vinducha

Spokojenost . 1 . půle docela vtipná a nahláškovaná , 2. už je pak ten růžový romantický čajíček. No přeci aby se na to mohli kouknout všichni . Nenudilo , neurazilo  , kásting v pohodě. Všiml jsem si , že už je to asi 4. film , který jsem viděl , kde skutečná manželská dvojice O. Malý a P. Tomicová opět hrají manžele. ()

galiea odpad!

Uznávám, možná je odpad trochu silné hodnocení, ale já nemohla jinak. Ne že bych od filmu měla přehnaně vysoká očekávání - ale vzhledem k dobrému výběru herců a očividně vysokému rozpočtu jsem čekala, že to bude mít aspoň nějakou úroveň. No, nemělo. Wannabe světovost z toho stříká na všechny strany, nevěřím ani Mádlovi jeho nevázanost, ani Rambinu kariéristku, celé je to povrchní a na efekt bez jakéhokoli hlubšího odhalení toho, co třeba mohou hrdinové opravdu prožívat (v tomto bod za Tomicovou a Malého, ti byli opravdu autentičtí). Celou dobu jsem přemýšlela, jestli to režisér vážně nezamýšlel jako parodii a teď se pochechtává, jak si z nás všech vystřelil. ()

mia.com

Knizku jsem cetla, je to po druhe polovine furt dokola, ale jak vam sedi autoruv humor a berete vse s nadsazkou, tak se zasmejete. Film byl fajn, herci taky, dokonce jsme se i zasmali, ale ze by to bylo nejak extra vtipne, se rict neda. A trochu mi chybel nejaky spad. Takze suma sumarum, fajnovy prumer. ()

Grimaldi

Kdo není rodič nepochopí. Nebo se minimálně osmdesáti procentům vtipů nezasměje. Já rodič naštěstí jsem, a tak mě bavilo pozorovat někoho jiného, jak si tou velkou a náročnou radostí prochází. Škoda, že i přes celkově dobrý a humorný děj tvůrci nepřišli i s dobrým začátkem a koncem. Obě tyto části jsou značně uspěchané, přehnané a nepřináší do žánru romantické komedie nic nového. Snaha Mádla a Ramba tak jsou bohužel odsouzeny se zařadit do kvalitního, ale nijak výjimečného průměru. ()

mortishe

No má to všechno co typický moderní český film má: klišoidní charaktery, křečovité herectví, otravnou hudbu a přízemní rádoby vtipný děj...a jako bonus otravné uřvané mimino... ()

rey17

Příjemná komedie, která mohla být o 15 az 20 minut kratší. Velká poklona režisérovi, vzhledem k tomu, že je to jeho debut. Klidně se podívám znovu. 70%. ()

DJMaroko

Po dlouhé době jednoduchý nenásilný humor, který českým filmům bohužel už chybí. Nikdo nepřehrává a vše působí přirozeně a nenásilně. Kdo uspával děti určitě chápe. ()

Finále Plzeň až k jádru českého filmu

Finále Plzeň až k jádru českého filmu

10.09.2021

34. ročník filmového festivalu Finále Plzeň se letos opět uskuteční na podzim. České filmové žně začnou 24. a skončí 29. září. Do kin od léta míří řada nových snímků a Finále je nabídne pohromadě… (více)