Vem si mě

• USA Marry Me (více)

Slavná zpěvačka Kat Valdez (Jennifer Lopez) se chystá na svatbu s kolegou Bastianem (Maluma). Obřad má proběhnout ve velkém stylu, před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších miliónů online a u televize. Krátce předtím, než ji rampa vyveze na pódium „k oltáři“, ale Kat zjistí, že ji milovaný Bastian tak trochu zahnul. Ponížená zpěvačka v tu chvíli udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem „Vem si mě“. Tím šťastným je rozvedený učitel matematiky Charlie (Owen Wilson), který si zpěvačku rozhodně vzít nechce. Na koncert dorazil jako doprovod své dcery a kolegyně, která Kat Valdez zbožňuje, a jen jí na chvíli podržel ceduli se zmíněným textem. Než se vzpamatuje, už ho pořadatelé vlečou na pódium, kde dezorientovaný a naprosto šokovaný řekne „ano“. Slib by se dal samozřejmě zrušit, jakmile emoce opadnou, jenže ti dva se k tomu postaví čelem a řeknou si, že to přece jen zkusí. Jakou naději může mít manželství, které vzniklo za tak neuvěřitelných okolností, navíc mezi dvěma naprosto odlišnými „vesmíry“? (Cinemart)

Habanera

Šla jsem do toho předpojatá, dokonce jsem nemyslela, že bych byla schopná film sledovat až dokonce, ale tak nějak to fungovalo. JLo je pro mě víc zpěvačka, než herečka a tato role jí sedla. Je to jednoduchý, dost nepravděpodobný příběh s celkem předvídatelným koncem. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

charles3

Přišlo mi to jako mix Krásné pokojské a Notting Hillu, akorát bez skvělého Grantova spolubydlícího :-) Ale vcelku ucházející - hodnotím 65 % ()

Heywood

Pro zamilovanou komedii skvělý námět. Ale potom to přijde.Výběh hlavní herců s věkem nad 50 byla chyba. Owen Wilson (dceru si  pořídil v 41?) hrtaje nemastného neslaného, hodného až připitomnělého. Nevyužitý jeho komediální talent byla první chyba, ale  oslava pompézního až nechutně bafunářského popíku byla chyba kardinální a vizážista Lopézové by se měl zastřelit na místě. K tomu to zdůrazňování latinos..až trapné. Děj byla nuda a vypadalo na promo Lopézových písní. Chloe Coleman začíná být všude stejná a brzy se okouká, protože hraje stále opakovanou roli. Nezáživné. Děj předvídatelný a závěrečný let přiblblý, tabulky okoukané z mnoha už slavných britských filmů. Mohla to být pecka, takhle je to za pár drobných 45%. ()

Grázl83

Romantika jak blázen podle klasické šablony, ale celý film má takovou pozitivní atmosféru, že uteče jako voda. Co mě překvapilo, tak výkon Jennifer, nevěděl jsem, že je tak dobrá herečka, byla naprosto úžasná. Soundtrack taky dobrej, na to, že je to pop ()

Rian_witcher

Trochu jsem zazlíval tvůrcům obsazení přestárlé LO, ale málo platné. Ona prostě umí nejen zpívat, ale i hrát. Když pominu pár nelichotivých záběrů na vrásky z blízka, tak jsem po celou dobu prostě věřil, že Owena miluje a přál jsem jim, ať vše dobře dopadne. ()

mstychov

Naprosto dokonalý romantický film. Přesvědčil mě, že i to, co už bylo dávno natočeno, jde natočit znovu a líp. Dokonalá hudba, herecké obsazení i příběh. ()

bonovox

Mne toto moc nesadlo...už od úvodu málo uveritelné, Lopezka je v hlavnej úlohe trochu otravná a dobrák Owen je proste Owen. A ani tie hudobné čísla nestoja za reč...40% ()

Grimaldi

Romantický příběh který sice není ničím originální, ale způsob jakým svou neoriginalitu podává je zvláště při sledování s partnerkou více než příjemný. Překvapivě ani dvě hodiny atakující stopáž nevadila a já tak mohl přemítat, proč se už takovéto filmy moc netočí. Po skončení a následném zjištění kolik film vydělal jsem to pochopil. Je to škoda, protože romantiky co vznikají přímo pro Netflix a jiné takovéto služby kvalit Marry Me bohužel nedosahují. ()

GinaT

neurazí, nenadchne, takové milé na večer když si chcete na chvíli odfrknout od všech těch detektivek :-) Jen teda ty role "zpěvačka kolem 35" a učitel s poměrně malou dcerou nemuseli hrát padesátníci (na Owenovi to začíná být docela videt, sorry) ()

ollie24

Jednu hvězdičku bych udělil akorát za Owena Wilsona - ten to “jakžtakž” svým hereckým umem zachraňuje. Jinak je spíš nepochopitelné, že tuto intergalaktickou blbost (s ješte blbějším námětem) někdo vůbec zrealizoval. ()

Sopholojong

Valentinska romantika modelu 10 az 15 rokov dozadu, akurat s este vacsou kadenciou socialnych sieti a PR serepeticiek. Akonahle sa vsak hlavni hrdinovia dostanu do jeho bejvaku s akvariovymi rybickami a knihami na policiach v pozadi je to ta prava starosvetska romantarna, aku mozem. JLo je stale sakramentsky sexi, Owen solidny sympatak a vsetci vedia, ze bez happyendu to ani nejde. ()

Chicharron

Ehm...přeslazený sračkol, chtěl jsem říct "romantická komedie". Popová superstar si vezme vidláka z Buranova? Spíše taková sci-fi...jednu hvězdu dávám za songy J.Lo. ()

BStone

Po dlouhé době opravdu výtečná romantická komedie. Příběh je doslova pohádkový, a natočeno je to prostě skvěle, včetně výborné hudby. Mezi Jennifer a Owenem je parádní chemie a v rámci žánru se určitě jedná o jasný nadstandard. Jennifer je nejen skvělá kost, ale prostě taky výborně hraje. Moc povedené. 75% ()