Diskuze

(hodnocení, recenze)

Robiiik

Ja som "opravdoví" fanúšik Quentina ale keď je zlý dabing na film tak to dokáže tak do*ebať dojem z filmu že sa na to nedá pozerať ;)

na příspěvěk reagoval Robiiik

MontyBrogan (hodnocení, recenze)

Abes

Načo, zo zvedavosti? Veď PF má jeden z najlepších českých dabingov ever. Aj keď samozrejme uprednostňujem originál.

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

Máte to i se slovenským dabingem? To bych si ze zvědavosti i poslechl :)

MontyBrogan

ČOBOLE, vidíš v řádku URL adresy doménu SK? Nevidíš. No nemůžeš, protože je tam CZ. Tak mluv česky, protože jsi na české doméně. ČOBOLŠTINU si nech na SK domény.

MontyBrogan (hodnocení, recenze)

packa

Neboj, už nebudem reagovať. Len ma fascinuje, ako často si miestne deti zvolia na výbíjanie komplexov práve diskusiu k Pulp Fiction. Ale snažiť sa to pochopiť je zbytočné, takže škoda reči.

Madsbender

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

ZZZHarry

V tom případě bych prosil, aby si i ty psal česky ne nějaké patvary jako zvědavej, žvatlaj atd. To už radši spisovnou slovenštinu než tady to.

Abes

Vůbec mě nezajímá, kde se narodil. Píše na CZ, má psát česky. Stejně jako čobolové žijící v ČR mají mluvit česky. Na tu hatmatilku není nikdo zvědavej. Tou ať si žvatlaj v tatrách a při maďarský hranici.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

Abes (hodnocení, recenze)

ZZZHarry

Možná POMO, resp. pan Pomothy. Ten který se v Blavě narodil. Ten který tenhle web tak trochu porodil. A vůbec, drž piču ignorante.

na příspěvěk reagoval ZZZHarry

Uživatel Abes smazal svůj příspěvek.

ZZZHarry (hodnocení, recenze)

Proč je popis tohohle kultovního filmu v čobolštině? Viděl snad někdo někde nápis: "Napiš recenzi na český doméně v čobolštině?" Nebo snad přišel někdo z čsfd do blavy a říkal: "Potřebuju popis kultovního Pulp Fiction se skvělým českým dabingem v čobolštině?" Neviděl. Tak proč to kurva je v čobolštině?

na příspěvěk reagoval Abes, Abes, germiny

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra