Wenca888

Film Pulp Fiction se mi po prvním shlédnutí fakt hodně líbil. Po druhém jsem byl ale naprosto nadšen, protože je v něm několik zajímavých detailů, které si uvědomíte až po opakovaném shlédnutí. Scénář je naprosto dokonalý (hlavně dialogy mezi Samuelem L. Jacksonem a Johnem Travoltou). Jenom je škoda, že jsem se divák během filmu nedozví, proč má Marcellus Wallace na týlu náplast a co že zářivého se to skrývá v záhadném kufříku. Ale to byl asi záměr režiséra, nechat diváka, aby si mohl odpovědět sám... Každopádně 5* ()

ekomo

Velmi pozoruhodný film výborně sladěný s fantastickými hereckými výkony především, Johna Travolty, Samuela L.Jacksona i Bruce Willise. Po celý film napětí, jak má být, ideálně našlapaný děj na jasných pět hvězdiček. ()

B!ker

Když jsem viděl tenhle film poprvé měl jsem v hlavě velký zmatek a nechápavost různých scén, moje zvědavost mě donutila si ho pustit znovu, potom jsem teprve zůstal na konci filmu s otevřenou pusou dokořán, jak byl film brilantně ztvárněn hvězdami, které zná každý. Film nabízí vtipnou a krvavou tématiku. ()

Cement73

Co uz mozno povedat k Pulp Fiction... Absolutní nářez od začiatku a do konca spojený z popresekanou časovou líniou tvorí úžasný celok udalostí, ktorý proste treba vidiet... ()

Pájusha

Neskutečná hudba, promyšlené a vtipně propletené osudy pár ne právě bezúhoných lidí. A navíc...neubráním se nepoznamenat . . . tenhle film už budu mít navždy spojený s jednou osůbkou a byť si myslím, že tohle nikdy číst nebude..."Míšo, děkuju za těch pár úžasnejch dní!" Věřím že mi tenhle srdceryvnej vzkaz prominete, protože nejsem určitě jediná, kdo má s někým spojený film. ;) ()

jeykey

Dokonalé, lahůdka, kultovní. To vše se dá říct o tomto filmu. Já osobně ho viděl teprve nedávno(bůh mi to odpusť) ale i přes to jsem se skoro 2 hodiny neodlepil od obrazovky.Skvělé. ()

D3VIL

95+% - Klasika. Dodnes při téměř každé jízdě autem poslouchám soundtrack a z mobilu se mi jako vyzváněcí melodie ozývá Chuck Berry. ()

Tomin88

Nejkultovnější z kultovní filmů! Skoro každá hláška je nesmrtelná! ,, Chtěls ho vojet jako děvku Brete! " ()

Ukko

Tarantinovská klasika, která se právem zapsala do filmového nebe, snad vším čím mohla na diváka zapůsobit. Vícero netřeba. ()

nany2121

Zbytočne nadhodnotený film!! Asi neviem odhaliť umenie aj keď sa na mňa usmieva, ale toto za umenie nepovažujem!! Myšlienka zabudovať do jedného filmu niekolko podpríbehov je ozaj dobrá, ale možno iba natú dobu. Dnes existuje natočených strašne veľa filmov s podobným scenárom, a veľa z ních je určite lepšie spracovaných. Napriek tomu scenár hodnotím velmi pozitívne,, a v tomto vidím najväčšie PLUS celého filmu!!! Samotný príbeh filmu ma vôbec nezaujal a ten považujem za najväčšiu slabinu !! Počas celého filmu som čakal na nejakú zápletku, ktorá by do tohoto kultóvého trháku doniesla aspoň kúsok napätia, akcie, či aspoň kúsok emócie,ale márne!! Aj keď niektoré hlášky boli ozaj vtipné, ale od tak vychváleného a ohodnoteného filmu očakávam ovela viacej ako to, že za dve a pol hodiny sa pár krát zasmejem!! Veľa ľudí ma teraz asi zakope pod čiernu zem, ale verte tomu že tie 3 hviezdičky som dal viac menej z povinnosti. Quentina Tarantina tak isto ako tento film buď milujete alebo nenávidíte. Tak ja asi medzi jeho fandov patriť nikdy nebudem!!! ()

Martin_W

Geniální, legenární, kultovní dílo pana Tarantina, které prostě a jasně miluju. Hromada žánrů ve dvouhodině a něco, "kupa" kultovních hlášek a výbor(del)ný český dabing. Dokonalý Travolta a jeho chytlavý taneček. Skvělý Willis a jeho herecký výkon. Už ani nevím co vychválit.. Každý by měl vidět. 97%! ()

sona123

Soundtrack jsem slyšela nespočetkrát, film viděla mockrát, hlášky jsou kultovní. Dalo by se to zastavovat na každé vteřině a nad každou se z různých důvodů rozplývat. Kultovní je v tomto případě slabé slovo. ()

mazadlo

Film který prostě musíte vidět milionkrát a stále je to málo. Proč? Snad protože na jeden nádech nedokážete najít všechny skryté vtípky, nachytat všechny hlášky atd atd atd....Tenhle film je po Gaunerech to nejlepší co Tarantino přinesl a objevil pro film Johna Travoltu v jiném světle. Tisíceré díky za to...Jinak film jedině v originálu i když mu některé české hlasy velmi sluší :) ( Ten Vydra je skvělej :D ) ()

peto580

Smekam pred reziserskymi schopnostami Quentina. Toto je jeden z najlepsich filmov ake som v zivote videl. O skvelych hercoch a podobnych veciach sa tu ani netreba vyjadrovat... Proste to je kultova klasika vsetkych klasik. - paradox je ze vela ludi prislo na chut tomu filmu az po druhom alebo tretom zhliadnuti. ()

Ollie235

Výborný film v detailech, ale tak natažený a ukecaný, že to u mě jako celek trochu pokulhává. Poskládané je to úžasně, obsazené taky, ale na to abych si ty téměř tři hodiny užil naplno to chtělo víc. ,,It's not a motorcycle, baby. It's a chopper!" ()

TwoFace

— Say "what" again, I dare you, I double dare you, motherfucker, say "what" one more Goddamn time! — Dokonalý film se skvělým scénářem a naprosto skvělými hláškami. Nejkultovnější z kultovních filmů 90. let. Vlastně jsem nenašel nic, co bych filmu vytknul a proto dávám nejvyšší hodnocení, protože tohle je jeden z mála filmů, co si to zaslouží. Navíc vidět tenhle film na velkém plátně bylo neskutečné. – (29.5.2014) ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra