spaiky

K tomu není co dodat, Pulp Fiction je už dlouhou dobu neotřesitelně na prvním místě v mém top 10 a vypadá to, že ještě dlouho zůstane! Tatantino je Bůh!! Škoda, že nejde dát 6 hvězdiček :-( ()

Strogov

Pokud bych měl tenhle výtvor hodnotit jedním slovem, napadá mě jediné : NUDA !! Nesmírná, nekonečná, otravná a trapná nuda. Tři až čtyři vydařené pětiminutovky na skoro tříhodinovej film je na můj vkus trošku málo. Skutečně nedokážu pochopit jak to může být nejen v TOP 10, ale i v TOP 200 !? ()

Dinoo

V tomto filme padali hlášky ktoré sú skutočne nezabudnuteľné.A scéna v ktorej Uma Thurman leží zdrogovaná na zemi a John Travolta si kreslí terč kam jej hodí injekciu ,tak tá ma dostala :D Takýchto filmov sa nenatočilo veľmi veľa a to je snaď jediná škoda. Quentin Tarantino ukázal čo dokáže a dokáže to naozaj neskutočne. "Co mi není rovno,po tom je mi hovno." :D ()

wallenrod

Jo, tak ty bouchneš?! Tak to já budu rovnou srát atomový hřiby...typická hlášková záležitost. Neříkám, že se mi líbí všechny kapitoly, ale pět hvězdiček si to zaslouží. Je to přece kultovka :) ()

Plomber

Hned svým prvním filmem si Tarantino nastavil takovou laťku, že jí přeskočil málokdo (Bratrstvo neohrožených) a samotný režisér se jí bohužel taky ani nepřiblížil. Geniální obsazení hlavně Travolta, Jackson a brilatní dialogy. ()

gerry007

Nemohu si pomoci, je to nuda. Zvlášť mne to překvapuje vzhledem k tomu, že všechny ostatní Tarantinovy filmy mám (snad kromě jedničky Kill bill) poměrně dost v oblibě, jeho styl režie mi vyhovuje, typ humoru můžu etc. Ale tohle mě prostě spolehlivě uspává. A místy je to opravdu trapné. Raději si dám Gaunery, Kill Bill 2 nebo i tu Jackie Brown. ()

schebman.m

Když jsem si ho tenkrát nesl domů z Videopůjčovny, strašně jsem se těšil, všude ho doporučovali, chválili...ale neměl jsem ponětí o čem by měl být a kdo že je to ten Tarrantino..:D... No, tak teď už vím. Pulp Fiction ovlivnily tolik následujících filmů, vydaly tolik nesmrtelných hlášek, citací...včetně třeba stylu tance. Dokonalý Bruce Willis a Samuel L. Jackson, návrat Travolty..k tomu Uma a Harvey "čistič"...atd. atd.... A to nejlepší je film jako celek, vzájemná propojenost děje, kterou možná zpočátku nebudete chápat, ale pak vše doklapne. Prostě kult a navždy jím zůstane. ()

silmariel

Nejdriv me kamaradi nazyvali neznabohem a bombardovali hlaskami. Nyni, po nekalikerem shlednuti, vedu klub pratel Pulp fiction:-) ()

Zelickoo

V tomhle filmu prostě nenajdete chybu. Skvělý příběh, herci, situace, HUDBA… Ovšem chápu že to není každého šálek čaje – ale můj teda jo – až po okraj!!! ()

Papinianus

Mne sa tento film nezdá až taký kultový, ako mnohý o ňom vravia. Beriem, dobrý návrat filmovo znovuzrodeného Johna Travoltu, fajn réžia Quentina Tarantina, no mne to na označenie " kultový film" nestačí. ()

pedro10

Tak to je asi nejlepší film, který jsem kdy viděl. Je tam mrtě skvělých hlášek, kterým se člověk opravdu zasměje. Tento film jsem viděl už několikrát a pořád se na něj můžu dívat znovu a znovu. Taky že ho natočil parádní režisér Quentin Tarantino. Herecké obsazení je více než skvělé - Samuel L. Jackson v roli Julese mě úplně dostal a jeho parťák John Travolta jako Vincent Vega má taky svý chvilky. Ale je tu plno dalších špičkových herců - Bruce Willis, Uma Thurman, Ving Rhames a sám Quentin Tarantino. Film se opravdu poved, akorát se divím, že nemá Oscara, ale je pravda, že v roce 1994 byla silná konkurence. Jo a ještě Winston Wolf umí parádně řešit problémy. Jediné co mě mrzí, že se najdou i takoví, kteří takovému filmovému zázraku jako je Pulp Fiction dokážou dát odpad! - to je opravdu zarážející, protože to zbytečně kazí procenta a ti lidi to buď dělají naschvál a nebu totálně nerozumí filmu. ()

ToddB

Více dějových linií , dech beroucí tempo filmu , ganksterské prostředí a hlavně .....sranda. Jsou jen dva filmy , které to stoprocentně splňují : Podfuck a Pulp Fiction ! ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra