Barvoj

Tak jsem se dnes rozhodl si doplnit velkou kulturní mezeru a podívat se na Pulp Fiction.. A opět se ukázalo, že Tarantinův styl mi proste nesedí... Snad i chápu, co všechny na tomhle filmu baví.. je to perfektně natočené, perfektně zahrané a všechny situace jsou vyhnané do takových extrémů, že se člověk prostě nemůže nezasmát.. Ale bohužel na mě to nefunguje.. většinu stopáže jsem se modlil aby už byl konec. A tak i když je mi jasné, že tento film okupuje top 20 naprosto zaslouženě, za mě pouze 60% a ponaučení pro příště: obloukem se vyhnout všem budoucím Tarantinovejm filmům... ()

LittleJohnny

Kultovní film, který by neměl nikomu ujít. Legendární hlášky, scénky a hlavně nezapomenutelný herecký výkon Travolty... Neomrzí ani český dabing, který se povedl (nebo to je prostě filmem :D)... Bez pohnutek ve tváři plná palba. ()

geklon

tak zásadní film pro generaci poslední dekády 20. století, tak jako by měl být Clockwork Orange od Stanley Cubrika pro naše dědy a taťky..... Nedostižná legenda neetické zábavy a uměleckého kýče.....no a muzika...co si budem povídat, kolik z Vás přišlo při sountracku z Pulp Fiction o věneček? ()

ywo666

Tak toto je to veldielo? Takžké sklamanie. Ako uznávam, že niektoré scény sú super. Hlavne tie z Willisom a Keitelom. Ale aby toto bolo považované za jeden z naj skvostov filmografie? To ne to teda ne. Tie hlášky nie sú zas až tak super. A hlavne začiatok bol pomerne slabý. A to finále ma neuspokojilo. A celkovo chválospevy na S.L. Jacksona úpne nechápem. Určite si to ešte pozriem raz možno my to dôjde. Takto to vidím ako celkom zábavný filmík, ktorý je brutálne nadhodnotený. Django aj Bastardi sa mi rozhodne páčili viac. 75% ()

BoncheR

Aj keby mi od prírody nebolo odporné násilie a drogy, aj keby mi nevadili sprosté slová, aj tak by sa mi tento film nepáčil. Netuším čo také legendárne na tom všetko bolo. Obyčajná gangsterka v 90´s štýle, s trochu viac kreatívnym scenárom. Viem, že neveľa ľudí bude so mnou v tomto súhlasiť, a hoci aj mne osobne sa niektoré Tarantinove filmy celkom páčili, tento k nim určite nepatrí. 43% ()

Quen11

Vďaka Tarantinovi som sa stal filmovým fanúšikom a má na tom špeciálny podiel aj práve tento film. Film s veľkým F, ktorý je pre mňa srdcovou záležitosťou a ktorý môžem pozerať stále znova a znova a nikdy ma neomrzí. ()

BROKEN_

Na Pulp Fiction se prostě nedá říct nic jiného, než že je to ten nejlepší film v celém Vesmíru. Tenhle film jsem už viděl několikrát a rozhodně se mi nikdy neomrzí. Bombastické hlášky, super muzika a hlavně - propojení několika příběhů dohromady, ze začátku nejasno, což je naprosto skvělé a pak se rozjíždí pořádná Tarantinovka. Vyfetlá Uma, slizký John, nábožný S.L. Jackson, boxer Bruce a Lízátko = PULP FICTION. Kdo neviděl, jako by nežil! Hlášky: Butch Coolidge: Cejtíš to píchání, pane velkej? To si s tebou zahrává pýcha! Esmeralda Villalobos: A jak ty se jmenuješ? Butch Coolidge: Butch. Esmeralda Villalobos: Butch? Co to znamená? Butch Coolidge: Jsme Američani. Naše jména hovno znamenaj.Marsellus Wallace: Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já. Fabienne: Čí je ta motorka? Butch Coolidge: To není motorka, to je chopper. Fabienne: A čí je ten chopper? Butch Coolidge: Zeda. Fabienne: A kdo je Zed? Butch Coolidge: Zed je mrtvej, lásko. Je mrtvej. ()

Dreaker.24

Moje matka říká, že Quentin je pošahaný blázen, tak říkám ,,dáme Osm hrozných, třeba změníš názor”, nezměnila, ,,tak dáme Gaunery a třeba to vyjde”, nevyšlo, ještě začala říkat, že patří do blázince. Byl jsem tedy nucen vytáhnout eso v podobě obávaného Pulp fictionu. Po skončení volám do Bohnic jestli by neměli místo pro moji matku. Samozřejmě jde o nejvíc kultovní film ze všech, Julles Winnfield z Inglewoodu a jeho ezechiel 25 17 :), každý to musí vidět, a dát tomu plných 5, protože ve světě filmu neexistuje kultovnější záležitost než je tahle. ()

LeG!oN

Suproidní gangsterka, která má snad všechny proporce dobrýho filmu.........no a ten soundtrack, ten je na tom to nejlepší. ()

Master19

Po zhruba desátém shlédnutí se konečně odhodlám ke komentáři. Není mnoho filmů, u kterých se stane kultem a legendou každá scéná, každé slovo, každý pohyb... Může za to skvělá režie, vymazlená kamera, vynikající herci a ta úžasná hudba... Pro mě naprostá perla kinematografie. Vincent, Jules, Marsellus, Mia, Butch, Winston, Honney Bunny a další jsou bezesporu nesmrtelní!!! ()

Beatle

Nebylo to zle, ale ani extremne dobre. Popravde perfektni akcni sceny stridaly sahodlouhe sceny s absurdne dlouhymi (a zbytecnymi) dialogy a to ,jak pochopite, je proste na film, co trva prakticky skoro tri hodiny trochu silny kafe. ()

Brandon

Kult???? Kult nudy. Jen silou vůle jsem vydržel až dokonce. Samé žvásty o ničem, tenhle film byl ztrátou času. Plusem je jen snad opravdu kultovní hudba k filmu a výborné výkony kudrnáče a máničky. ()

Compadre

Tenhle film je zázrak a já chci, abyste to kurva uznali! Páni za svojí kariéru filmového diváka už jsem toho zažil dost, ale tohle...to je BOMBA. Takže máme opravdu radost. On totiž Tarantino je moc chytrej parchant. Jo jo, je to tak. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra