Molerat

Nejlepší film ,,gangster žánru" co jsem kdy viděl a snad i vidět budu.Nemá konkurenci v žádném směru snad.Prostě klasika klasik. ()

restahonza

co zde napsat???vše co se dá k tomu filmu říci bylo napsáno. Je to kultovní záležitost se kterou si sám Tarantino na sebe upletl vlastně bič. I kdyby po tomto filmu nenatočil nic tak pořád bude v srdcích fanoušků... ()

Mirinko171

Hneď na začiatku kariéry natočil Quentin Tarantino svoj najlepší film, ktorý sa mu už nikdy nepodarí prekonať. Pamätám sa, že sa v jednom dokumente o tomto filme pýtali hlavných predstaviteľov o čom tento film vlastne je. Nikto nevedel odpovedať. Je to proste taká blbosť o ničom , kde miestne podsvetie hádže hlášku za hláškou a dostáva sa do absolútne absurdných situácii, divák neveriacky krúti hlavou a kráľovsky sa baví. Geniálne. ()

yodesenkla

Quentin Tarantino sice už před Pulp Fiction natočil skvělé Reservoir Dogs, ale až Historky z Podsvětí byly skutečným průlomem. Je až s podivem jak skvěle všechny části tohoto filmu do sebe zapadly a vytvořily jedinečnou podívanou s ještě jediněčnější atmosférou. Musím podotknout, že filmy mám radši v anglickém znění, ale v tomhle případě se český dabing opravdu vytáhl a mnoho hlášek se tak stalo doslova legendárními. Tenhle film si podle mě určitě zasloužil plnej počet kytiček, takže bez váhání maximální hodnoceni. ()

bendo°85

Tak o tomto filme sa nedá hovoriť inak ako o kultovom. Plný kvalitných hercov s kvalitnými hláškami, z gangsterského prostredia. Dej je poprehadzovaný čo robí film trochu neprehľadným a je potrebné si ho pozrieť viac krát, aby si človek dal dokopy celú dejovú líniu, a všetko do seba pekne zapadlo. Tento film zaujme tak dejom ako aj kvalitným hereckým obsadením, hudbou a spracovaním. ()

Syn

Demokracie je príma v tom, že na rozdíl od totality dává prostor i menšinovým názorům:-) Velmi přeceňovaný, poněkud uměle kultovní film. Existují desítky lepších filmů než tento. Drogy a časové přehazování děje prostě ke kultu nestačí, sorry:-) To už se mi víc líbil Trainspotting. Soundtrack si však samozřejmě zaslouží plný počet hvězdiček. ()

fantomas24

Když zmizíš, tak budeš zmizelej...jinak tě zmizím já. Nevím, jestli ještě někdo někdy natočí film, který bude i po desátém zhlédnutí stále stejným zážitkem a skvostnou podívanou. Zkrátka film tak drsný, že by se na něm dala strouhat mrkev. ()

kritička odpad!

Dle mého názoru blbost ... pořád to skáče z bodu A do bodu B a vlastně bych se na to podruhý už nepodívala ... Uma Thurman nic moc, John Travolta velkej hnusák ... aneb jak pravý klasik - NEVER MORE ()

gerojmanus

Jednoznačně nejlepší film, který jsem kdy viděl. Nepopíram, že mám slabost na filmy Quentina Tarantina. Mám je doma všechny, ale tohle je prostě extratřída a jeho nejlepší počin. Prakticky od začátku až do konce je to jedna hláška za druhou a někdy se s kámošema přistihnem při tom, jak se bavíme v kuse jen slovníkem PF:) Travolta se mi moc líbil. Tušim, že si zahrál po delší pauze zase v pořádným filmu a hned asi jeho druhej nejlepší počin..Ale obecně převyprávět jakýsi deník zabijáků takovým stylem, s drsným humorem a do toho s luxusní porcí kvalitní hudby, to umí asi jen Tarantino - prostě je to zatraceně chytrej parchant..:) 100%, 5 hvezd ()

666_Diablo

Par dobrych zapichu, jinak jako celek mi to neprijde ani zabavny, ani zajimavy, proste nic. Vseobecne mam zkusenosti, ze tenhle film vyzdvihujou do nebes hlavne fetaci a hulici :-) ()

hanz.m

Nejpřeceňovanější film všech dob. Spousta lidí mě za tento názor kamenuje, ale jak zrovna tento film může být takový hit, nechápu... ()

Matt91

Netradične napísaný a zrežírovaný film, ktorý vyniesol Quentina Tarantina na výslnie. Dejová štruktúra viacerých postáv je výborná a všetko do seba pekne zapadá. Herecké obsadenie exceletné. Niečo tak originálne, zábavné a krvavé bolo v tej dobe ako zjav. Niektoré scény a dialógy nadobudli kultový status rovnako ako film samotný. ()

JoudaCZ

Ačkoli označení "kultovní" z duše nešnáším, tady to prostě sedí. Film, nebo spíš filmová skládanka, je našlapaný cool figurami v podání více či méně známých herců, vyhaslých či vycházejících hvězd. Každá druhá věta již stihla zlidovět coby "hláška". V podkresu zní velmi podařený soundtrack. Prostě... kultovní film, no. Jo, abych nezapomněl: Zed's dead, baby, Zed's dead. ()

Marcey199

Jeden z nejlepších filmů vůbec. Někdy nevíte, jestli se máte smát, brečet, nebo znechuceně odvracet hlavu, prostě typický Tarantino. Nelze ho shrnout do pár vět, to se musí vidět - kdo neviděl, nepochopí.:-) ()

Ferrry

Pro vetšinu lidí kultovka, která mně osobně ale trošku zklamala. Některé úseky jsou dost zdlouhavé až nudné. Na druhou stranu je tu i pár dobrých scének, specielně ty s Brucem Willisem.. ()

Cabbage92

Parádní neotřelá tarantinovská podívaná. Snad žádný jiný režisér si neumí víc udělat srandu ze žánru, který právě natáčí a zároveň sám ze sebe. Každopádně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Neotřelé příběhy, které dokreslují komické situace, které Tarantino vyžene v každém příběhu až do absolutní absurdity. Pokud jste tento film ještě neviděli, buďte si jistí, že zhlédnutí Pulp Fiction nebude ztráta času. ()

radostR

Kultovní Tarantinovka. Patří jednoznačně mezi 20 mých nejlepších filmů. Rozepisovat se nebudu, jenom bych plýtvala superlativy. Mám jen jednu radu pro všechny, kteří ho ještě neviděli: Pořiďte si Pulp Fiction dřív, než řeknete borůvkový koláč. ()

rudeboi

Co dodat k tomuhle opravdu nezapomenutelnýmu a hláškama nabitýmu dílku. Tarantino prostě umí a nebejt Reservoir Dogs tak je tohle jeho nejlepší film. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra