Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. Eddieho minulost však začne jeho nový život a rodinu ohrožovat. (Apple TV+)

JohnMiller

Ja viem. Dej ma zaviedol emočne presne tam kde chcel. Robil so mnou presne to čo chcel, preto chápem keď niekto túto snímku kritizuje z hľadiska, že je to príliš predvídateľné, prvoplánové a vydiera diváka. Áno je to tak, uznávam a priznávam sa, že som sa nechal. Hoci Justin Timberlake mi nie je v ničom sympatický a na silu multi-kulti gender rovnosť mi vo filmoch už začína liezť na nervy, tuto som tak negatívne nevnímal. Timberlake dostal rolu ktorá mu náramne sadla a keďže gender téma bola jedna z hlavných motívov filmu, neexistuje dôvod prečo by ma to malo hnevať (nešlo o nejakú samoúčelnú kontroverznosť ani o dodržanie písaných-nepísaných noriem). Skromná dráma so skromným dejom ktorá zachytáva osudy ľudí s nie práve najšťastnejším životom, ma nesmierne prekvapila. Skepticizmus bokom. Dávam 5/5*. Nič mi v tejto snímke nechýbalo. ()

silentname

Ak ma poznáte, tak už viete, že filmy tohto typu sú vyslovene spracované pre mňa. "Palmer" je skutočne ten príjemný ľudský príbeh, kde som sa počas sledovania cítil úprimne dobre. Atmosféra filmu ma držala, nevedel som s určitosťou povedať čo sa bude ďalej diať a Justin Timberlake túto rolu podľa mňa skutočne predal veľmi dobre. Jeho priateľstvo s malým Samom (Ryder Allen) mi prišlo veľmi uveriteľné a spôsob akým k sebe obaja začnú nachádzať cestu je podľa mňa veľmi zaujímavé a veľmi ľudské. Je tu niekoľko scénok, kde som musel Rydera Allena obdivovať. Ak nie je medzi princeznami chlapec, čo to znamená? Že on bude prvou. Malé momentky ako tento pre mňa ten film robia skutočným zážitkom. Okrem toho ale v jadre je tu aj príbeh Eddieho Palmera samotného, kde sa postupne dozvieme čo v minulosti spravil a prečo sa dostal v živote do takých problémov. A keď si tú story vypočujeme, tak reálne na mňa aj zapôsobila. Potom máme Juno Temple, pri ktorej začínam nabobúdať pocit, že nikdy nebude hrať normálnu obyčajnú ženskú. Vždy musí do toho priniesť nejakú tú zaujímavosť. A tento film nie je výnimkou. A čo by som ešte určite vyzdvihol je chémia medzi Timberlakom a Alishou Wainwright. Obaja fungujú veľmi dobre. Neviem. Tomuto filmu som veril. Možno nebol natoľko úderný, aby som z neho ostal úplne odpálený, ale rozhodne dosť na to, aby som povedal, že neľutujem svoj čas. Priniesol mi skutočne príjemnú ľudskú drámu, ktorá sa ma dotkla a určite so mnou zostane až do konca roka. Hodnotenie: A ()

Paldiny

Poučné pre tých čo sa nevedia zmieriť so záľubou alebo orientáciou svojho potomka. Vyzretým výkonom sa tu blysol Timberlake, u ktorého len čakáte kedy pokrčí podmienku a namieri si to späť do chládku a Juno Temple čoby večne sfetovaná maminka z karavanu, ktorej sedemročný syn svojim správaním pripomína skôr dcéru. Samotný klučina spočiatku vyzerá, že by ste mu ani nezastavili autobus (keď z neho vystupuje), ale čas všetko zmení a ako si k nemu nájde cestu Timberlake, rovnakú cestu s ním podstúpite tiež. Ku koncu som sa pristihol, že si prajem happyend, čo nie je u mňa tak celkom zvykom. ()

Spiker01

Tématicky podobné Gifted, ačkoliv mi to přišlo o něco více tíživější, i když si jmenovaný film už tak dobře nepamatuji. Čtyřicátník Timberlake už dávno nemusí dokazovat, že umí hrát a rád bych ho taky viděl v něčem, co uvidí přece jen více lidí, nicméně je tu výborný a zejména v této okurkové sezóně bych se nezdráhal nominace na Oscara. Je to skutečně jen malá festivalovka, ale do knihovničky Apple TV+ se skvěle hodí a pokud si to platíte, je to při tom nedostatku obsahu povinnost a pokud jste to také dostali na rok zdarma, tak si to zas po měsíci zapněte a dejte Palmerovi šanci. Zaslouží si ji...80% ()

italka63

Začíná se Justin rýsovat v konečném pořadí asi takto, herec, tanečník, zpěvák. Moc se mi to líbilo, zkrátka o životě, ve kterém jste předtím klopýtli a na vcelku mizerném americkém venkově se jen tak neodpouští. Vztahová sonda do života bývalého kriminálníka, který jako slepý k houslím k malému, trochu jinému chlapci, přijde, ač ten nečekám, nezván. Perfektní Justin, režie a hudba k tomu. ()

• Zatiaľ čo Sam (Ryder Allen), Palmer (Justín Timberlake) a pani Vivian (June Squibb) jedli svoju večeru s mäsovými guľkami a hovorili o výdavku v obchode, na začiatku scény mal Sam na tanieri jednu mäsovú guľku a malinký kúsok cestovín, potom keď pani Vivian povie Samovi, aby "zjedol svoju večeru", na jeho tanieri sa zázrakom objaví viac jedla. (Pat.Ko)
  • Juno Temple povedala, že ona a Justin Timberlake nemali koordinátora intímnych scén počas ich vášnivej sexuálnej scény, pretože necítili to za potrebu. "Pre mňa je dôležité, že sa porozprávate so svojím hereckým partnerom, s režisérom a súkromne sa dohodnete, čo je v poriadku a čo nie," vysvetlila. (Pat.Ko)
  • Natáčení snímku probíhalo od 9. listopadu do 13. prosince roku 2019 v americkém státě Louisiana. (Kuzmik)