After: Tajemství

• USA After We Fell (více)

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou. (Bontonfilm)

radaza

Tuto sérii všem doporučuji. 1) každý díl předčí předchozí v plytkosti děje, tento díl už měl menší děj než 20minutový díl kteréhokoliv sitcomu. Děj je vynalézavě doplněn sexem- v tomto díle, tuším, 6x. Neznám předlohu, ale vypadá to, že z toho vytlučou tak 72 pokračování. 2) jsem nadšený, že autory tohoto díla jsou ženy. Jde o velmi návodnou záležitost, která dívkám ukáže, že cílem jejich života je zachránit nějakého  vyšinutého muže a naprosto nevadí, že je pak velmi pravděpodobně bude bít, bude se je snažit ovládat, bude žárlit a chlastat, důležité je, že to bude velká láska. Záchrana se sice dle statistik povede asi ve 3%, ale to nevadí, vždycky se potom dá někde vyplakat a pobídnout ostatní ženy, aby daly všechny muže zavřít pokud možno do klecí, protože za tragédii samozřejmě nemůže výběr ženy, ale všichni chlapi. 3) popravdě to sleduji jako parodii a taky se mi líbí představitelka hlavní hrdinky ;-) ()

Vančura

No asi takhle, chtěl jsem to vidět, protože jednička se mi před 2 lety z jistých nepochopitelných důvodů  (jejichž společný základ nese jméno Josephine Langford) až nekriticky líbila, a když jsem ze setrvačnosti zhlédl i dvojku (která mi už přišla zcela hrozná), musel jsem samozřejmě vidět i letošní pokračování, abych měl od toho konečně pokoj (to jsem se ale přepočítal, protože když na konci naběhne To be continued..., tak jsem jen nevěřícně zalapal po dechu, že té zhovadilosti stále není konec). Nasralo mě to ale už hned na začátku, protože to rovnou skočí do děje tam, kde skončila dvojka - jejíž děj jsem samozřejmě po tom roce kompletně zapomněl - aniž by se trojka jakkoli obtěžovala rekapitulovat předchozí události pro lidi jako jsem já, pokud vůbec někdo takový existuje - tvůrci podle všeho kalkulovali s tím, že na to budou chodit jen čtenářky předlohy, případně že si před zhlédnutím trojky pustí znovu jedničku s dvojkou - taková představa mě ovšem irituje a nechápu, proč bych to měl dělat. Jinak pokud jde o ten děj, dal by se zhruba v kostce vystihnout jako časový výjev (o délce zhruba několika měsíců) ze života několika privilegovaných, převážně bílých heterosexuálních Američanů, kteří se různě přemísťují z jednoho luxusního místa na jiné, a na pozadí toho se nějak vyvíjí vztah Tessy a Hardina, který se zde chová jako nepochopitelný žárlivý idiot, jemuž by se každá rozumná dívka měla vyhnout, ale Tessa si to přesto celý film nechá líbit a v závěru samozřejmě oba spočinou v náručí, poté co se provalila jistá "šokující" informace, u které jsem vůbec nepochopil, v čem by její šokujícnost měla spočívat (ale to asi souvisí s tím, že jsem už zapomněl dvojku i jedničku). Jinak pokud mi byl Hero Fiennes Tiffin už ve dvojce herecky krajně nesympatický, tak zde už byl zcela nesnesitelný - koukat na ten jeho frackovitý ksicht se rovalo čistému utrpení - to individuum absolutně neumí hrát, kde ho proboha vyhrabali?! Navíc to má soundtrack, který je zcela k zblití, všechny milostné scény jsou pozoruhodně sterilní, podbarvené hlasitým hudebním doprovodem (aby nebylo slyšet žádné sténání), Tessa s Hardinem v nich v podstatě z minuty na minutu začnou hned souložit (poté, co si Hardin předtím vždy nasadí kondom - tvůrci zřejmě chtěli, aby film měl výchovný efekt) a během další minuty oba bezproblémově dosáhnou orgasmu, aniž by z jejich těl bylo cokoli vidět (mám podezření, že Josephine Langford tu roli přijala jen díky tomu, že tam nemusí nic ukázat). S tím, že Tessa posléze dospěje k rozhodnutí, že nastal čas začít brát hormonální antikoncepci (poté, co spolu měli nechráněný sex), což pochopitelně Hardin kvituje s povděkem (doslova řekne: "Jo, šukat s tebou pravidelně bez kondomu, to mi bude vyhovovat."). Ostatně to, že Hardin v každé druhé replice řekne fuck nebo fucking, je zřejmě důvodem, proč to dostalo R rating, protože kvůli sexuálním scénám, kde není nic vidět, to být fakt nemohlo. A když si vezmu, že to celé má jen hodinu čtyřicet, ale táhlo se mi to, jak kdyby to byly hodiny tři, tak jsem akorát na sebe nasraný, že jsem se k tomu zase dal strhnout, a podruhé už tu chybu neudělám a žádné další pokračování vidět nechci, celá ta série je ubohá kýčovitá slátanina pro puberťačky, která je totálně odtržená od reality, a hluboce jí opovrhuji kvůli tomu, co vlastně podprahově svému ženskému publiku sděluje. () (méně) (více)

necisty

Když si pročítám mé komentáře na předešlé díly, tak musím podotknout, že se vůbec nepoučili. Asi to ani nemají zapotřebí, ty ztřeštěné holky na to stejně půjdou, teď nic podobného v kině neběží. Jen mi fakt přijde škoda, že se celý film nic neděje a pak v to v závěru vyrazí dech. Je to takhle divně i napsané? Dost často mi přijde, že jsou tam některé scény úplně zbytečné a že kolem toho mála důležitého je spousta omáčky, kterou nikdo neumí vytvarovat. Škoda, postavy jsou hezké, ale mimo hlavní dvojici mezi sebou nemají chemii.. ... GA Cinema Girls Night ()

Jirka_Šč

Není to tak zlé, pokud to vnímáme jako slice of life - páry podobné problémy běžně mávají. Chemie hlavní dvojice je stále uvěřitelná. ■ P.S. Když se na to člověk dívá podruhé a s vědomím informace, kterou dostane na konci filmu, vnímá mnohé reakce určitých postav jinak. Proto prohlašuji, že toto vůbec není zlý film. Jen se tvůrcům podařilo ztvárnit něco, co divák na první pohled neocení. ()

CinemaRanger odpad!

Odpady moc často nedávám, ani to nedělám rád, ale tohle si to bohužel zaslouží. Předešlé díly jsou pro mne osobní guilty pleasure a na trojku jsem se i trošičku těšil. Zklamání, režisérka tentokrát nezvládá vůbec nic. Chemie nulová, sexuální scény bez nápadu a vzrušení. Celý film se motáme v kruhu. Hádka -> sex, hádka -> sex, a tak pořád dokola a je to dost nuda. Nakonec přijde vyvrcholení, které tentokrát nefunguje a tadá, film je konečně u konce! Vzhledem k tomu, že čtyřku režíruje stejná režisérka, tak ani nedoufám, že se ještě dočkám další guilty pleasure záležitosti. ()

• Predovšetkým kvôli pandémii Covid-19 sa nenatáčalo v USA, ale v bulharskej metropole Sofia. (MikaelSVK)
  • Film je natočený podle stejnojmenné knihy od Anny Todd. (ČSFD)