Texaský masakr motorovou pilou

• USA Texas Chainsaw Massacre

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

Davidkkk

V případě netflixovského Texaského masakru se podělalo úplně všechno a film připomíná jakousi parodii na pár let starý Halloween (2018) po 40 letech. Očekávání byla na bodě mrazu, přesto jsem trpěl podobně, ne-li bolestivěji, než na kusy rozřezaní teenageři. Více ZDE. ()

DAPDO

Tak to byl opravdu masakr. Třicet bembelínů čeká v autobuse za sebou, až je borec naporcuje do salámu a nikdo se ani nepokusí vykopnout okýnko, aby se zachránil. Krve jako na zabijačce, tyhle remaky snad už nikoho nemůžou bavit ne ? Totálně mi neseděl věk vraha - je to pokračování z roku 1974, i ve filmu zazní od ženy, která jediná přežila jeho první řádění, že čekala na pomstu 50 let. To je mu jako sedmdesát a má sílu v jeho věku jako Arnold v největší slávě ? A ta jeho matka ho asi porodila v pěti letech, protože rozhodně nevypadala na devadesátiletou bábu…Největší fail ale nastal v posledních 30 minutách, kdy děj filmu totálně pohřbil veškerou logiku a všechny postavy dělaly všechno přesně naopak, než by udělal někdo, kdo má všech pět pohromadě. Tam už jsem jenom čekal návštěvu mimozemšťanů, nebo zásah kulovýho blesku. ()

phoenixer

No to je teda sr**ka! Ok, to že tam od začátku filmu máme mladou skupinku “velmi inteligentních jedinců” je jasný, ale ta stará rašple, co si tam chce vyřídit účty je už moc. Ta tam čeká jako na co? Až ji krasavec pozdraví a pogratuluje k dožitému důchodu? A závěr ala terminátor je jakože cože? ()

Likan7

Gore scény jsou fajn. Jenže to je to jediný, co se na tomhle guláši dá pochválit. Scénář je mizernej, plný logických lapsů. Herci neznámý, neschopný, postavám akorát přejete co nejbolestivější smrt, narážky na současný svět jsou sice lehce k pousmání, ale vlastně úplně o ničem. Viděl jsem celou tuhle sérii a jsem v ní už totálně ztracenej. A je mi to už úplně jedno. Tohle totiž za nějaký další čas ani nestojí. ()

Patrik200s odpad!

Veľmi zlé. V hororovom svete sme si zvykli na nalogické postupy jednotlivých postáv. Toto ale prerazilo dno. Prirátam k tomu feministický orgazmus a vychádza mi z toho odpad! ()

GameboyNES

Na to že  tohle volné pokračovaní od nethnisu, tak to dopadlo docela dobře. Gorečko příjemný, digi krve gigagabajty, usekaný kebule, hnáty  a  vyhřezlí střívka. Tož dám  57% ()

Tirkus

Když to porovnám s texaským masakrem 3D, jehož sledování byl skutečně bolestivej zážitek, tak to není zas tak špatný. Ale nejen že téměř všechny postavy jsou otravný, navíc se chovají jako idioti ještě víc, než je v tomto žánru zvykem. Překvapily mě docela dost slušný gore efekty a některý scény byly dobrý (autobus byl hodně povedenej), ale pak tam přijde Sally a co to má jako bejt? Od toho momentu se postavy chovají ještě víc jako kreténi a pokud Leatherface (kterej je asi nejvíc sympatická postava v celým filmu) měl nějakou atmosféru kolem sebe v první polovině, tak na konci je to spíš směšný. Přitom kdyby se tvůrci vykašlali na parodování Halloweenu 2018, tak se klidně mohlo jednat o celkem zábavnej průměrnej horror. ()

rublik05

Můj premiérový Texaský masakr, žádné velké očekávání jsem neměl, Netflix v poslední době slušně upadá, čekal jsem snad jen slušnou nenáročnou krvavou řežbu, a to jsem také tak nějak dostal. Snímek není nikterak náročný, vlastně je docela jednoduchý až trochu hloupý, potěšila mě vysoká míra násilí, krev stříká všemi směry, slušný je i finální počet zabitých. Překvapilo mě poměrně kvalitní zpracování, čekal jsem teda mnohem větší hrůzu, vzhledem k žánru a platformě dobrá práce. Hlavní postava je řádně děsivá a nechutná, ostatní herci absolutně nemají čím zaujmout. Příběh vlastně ani žádný není, jde čistě jen o zabíjení, když už se o něj tvůrci nějakým způsobem snaží, působí to akorát tak trapně, viz Sally nebo závěr. Přihlouplá jednohubka, která neurazí a možná i někoho potěší. 4/10. ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Z tohto filmu mám zvláštny pocit. Herecký je to priemer a scenár je zas celkom fajn. Nejako som si zhruba do polovice hovoril prečo má v názve Motorová píla, keď žiadna tam není ale zas musím uznať, že to je celkom príjemna zmena. A ma to vlastne aj zmysel. Samozrejme je tu aj niekoľko nelogických chýb ale tak nejako som sa ich pokúšal nevnímať. Mňa tento film bavil. Koniec je síce predvídateľný ale s tým sa dalo počítať. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. ()

LabySo69

Při shlídnutí traileru jsem si chrochtal nad scénkou v makovým poli, kdy z něj leatherface jentak random vyleze..skvělej obrázek..no..stejně jsem ale dostal jen tupounkej film s bandou vypatlanejch influencerů, kdy stopáž hodina dvacet je i tak moc na to, se na ty zrůdy dívat a člověk se modlí, ať je ledrfejs sekne co nejdřív. Po nánosu veškerejch stupidit a bezduchým finále je scénka v buse jedinej blištivej a zapamatovatelnej moment z celýho filmu. ()

TomStrom

Není to až tak marný, osobně mám nejradši verzi z roku 2003, ale tohle je na poměry Netflixu celkem zdařilý. Vizuál to má solidní, scénář jalovej, což teda u filmu z ranku motorovková promenáda v Texasu může překvapit max tak diváky ochotné posílat statisíce různým těm doktorům a generálům v zahraničí aktivním na sociálních sítích, tempo svižné. Nic si nenalhávejme, tenhle sáček už byl vyvařenej tolikrát, že dostat z něho aspoň takhle silnej čajíček je v podstatě úspěch. Možná z toho někdo ještě někdy v budoucnu vytříská něco originálního, ale než by to mělo dopadnout jako například poslední Wrong Turn, tak spíš asi radši takhle. ()

Mini_X

Takže, jsem se konečně odhodlal pustit Texaský masakr motorovou pilou z roku 2022, kterému jsem se úspěšně vyhýbal. Jenomže jsem si řekl, že přece to nemůže, tak hrozný. Ale šeredně jsem se pletl! Tenhle film by šel popsat, jako velká vykrádačka Halloweenu 2018. Film z 85% vůbec, ale jako vůbec nefunguje. Za prvé scénář, který moc ani nemá žádný příběh. Působí to, že film jenom sleduje jenom, jak naše postavy zabíjí maniak s motorovou pilou. Za druhé postavy, které jsou tak moc otravné, že se si myslel, že herci se zatoulali do filmu omylem. Za třetí Legacy postava, která tu nemá moc prostoru a není skoro vůbec zajímavá (i když je to legacy postava, která by měla fungovat jako Lori v Halloweenu 2018). No i samotný Leatherface, tu není moc zajímaví na sledování. Zkráceně je to nudný, nezajímavý, bez nápadu, s otřesnými postavami, s 0 atmosférou. Jediné co bylo trochu zajímaví (i když to věčinou neříkám), tak nějaký zabití byl trochu zajímavé a úvodní logo filmu nebylo, tak moc špatně. Ale jinak je to velká tragédie. 2,5/10 ()

RAFT

Texaský masakr motorovou pilou po 9 v řadě. Sice film není nic extra vyjímečným . Ale, za to rychle odsejpá. Nějaké lepší scénky najdeme. Scéna z autobusu top. Za mě 60% ()

AndrewT

Už začínám být alergický na scény, kde se postavy chovají absolutně nelogicky a kdy cápek dostane brokovnicí ze 3m přímo do hrudi a vzápětí je "nečekaně" v další scéně v plné síle. ()

ANTYCHRYST

Takhle dosrat mou oblíbenou.. legendární hororovou postavu.. Hnus.. Náklady na film minimální a je to vidět.. Herecké - tedy spíše neherecke obsazení.. Jedním slovem katastrofa nesympaticky neherci ty 2 ségry.. Jedna vypadá jako chlap.. Neherecky.. Leatherface starej dědek.. Ani tisíc Gore záběrů nezachrání tu bídu.. 1* za autobus.. Dobrej nápad a pěkná řežba.. 10% příště raději netočit nic nežli prznit legendy.. Ps:konec ten byl vrcholně trapný.. ()

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru