Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojí se, aby porazili společného nepřítele. (Falcon)

Diskuze

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak je to teďka trend. Tvůrci jsou líní vymýšlet něco nového, tak se stále více hraje na prequely, sequely, spin-offy, nostalgii a návraty starých herců.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Deadpool 3 will be majorly focused on DEADPOOL vs TVA.
Owen Wilson’s Agent Mobius & Tara Strong’s Miss Minutes will have major roles in the film.
Deadpool will use Cable’s technology/device to time travel.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Deadpool 3 je dle Feiga první film MCu s ratingem R...čili Blade, Ghost rider, midnight sons mohou následovat

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Takže Deadpool asi použije hodinky od Cabla a ať už záměrně, nebo nešťastnou náhodou se dostane do reality, ve které se odehrává Logan. A tam začne větvení, jak známe z jiných filmů a seriálů, odchýlí se to od své původní linky - Logan a vytvoří se nová realita.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Ach jo snad bude nějaká akce a dobrý příběh a nebude to zas Marvel tlačit na nějakou nostalgii a dvacet postav z minulosti s camei

Ratemus (hodnocení, recenze)

alienemo

No ale vzhledem o tomu že Deadpool 3 bude o cestování časem a multivesmirem, jelikož nedílnou součástí bude TVA a film má být sondou napříč Marvel od Foxů, tak bohužel

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Dúfajme, že nie. Zrovna koniec druhého Deadpoola a potiulkové scény zanechali neprijemnú pachuť a obavy z ďalšieho dielu.  Teda ta oprava v poslednej scéne.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Bonheur

Bonheur (hodnocení, recenze)

Hádam tak bude hlavná dvojica Ryan a Hugh to bude pecka a nebudú tam pchať toho otravného Hollanda to film iba pokazí.

Dr.Gogo

Dr.Gogo (hodnocení, recenze)

Ratemus

Děkuji za opravu ale Jackmana který hraje roli Wolverina (zatím nikdo jiný tuto roli nehrál), takže ukecali Jackmana nebo Wolverina může být oboje- myšleno jako tu jeho roli/charakter. Buďto ukecali Jackmana aby hrál roli Wolverina a nebo rovnou ukecali Wolverina.

Dr.Gogo

Dr.Gogo (hodnocení, recenze)

Já to věděl, že ukecaj toho Wolverina:) Doufám, že alespoň tady bude mít ten jeho komiksovej žlutomodrej oblek.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Vlastne áno, pravdu máš. Zabudol som na Stahelskeho. Neviem ako to je s Evansom, choreo mu na filmoch robili Yayan a Iko afaik.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Knowho

Byl bych naivní, kdybych si to myslel, no. :D Vzhledem k tomu, že prakticky žádné postavě stejný oblek nevydrží pomalu ani na jednu sérii seriálu nebo jeden celý film. Každopádně mě pobavilo, že žlutou dali zrovna teď.

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

24.07.2024

Je tomu už pět let od slavnostního oznámení marvelovského šéfa Kevina Feigeho na Comic-Conu v San Diegu v roce 2019, že se dočkáme nové verze komiksové postavy drsného lovce upírů Bladea s tváří… (více)