Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojí se, aby porazili společného nepřítele. (Falcon)

Diskuze

Ydrosten

Ydrosten (hodnocení, recenze)

Vykašlete se v šopu na ty plyšový kraviny, kalendáře a blbosti a dejte tam takovej řetízek s přívěškem a filmofilové vám přetíží obědnávkový servry.

Deadpoola nemusím, vadí mi ten infantilní humor, ale tohle mě zajímá. TVA nabízí nekonečné možnosti a Wolverin nemůže zklamat. Bude zajímavé sledovat kam se odváží zatnout své zbraně a co se budou snažit napravit nebo udělat jinak.

Ta Wanda se přímo nabízí a Thanos je hned v závěsu.

Knowho (hodnocení, recenze)

Ten zasněžený les v traileru by prý měl být ten co byl v úvodu Age of Ultron.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Super .mna komixovky nebavia ale mám rád drsné komédie..na toto určite pôjdem do kina vyzerá to parádne

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

SPOJLER

hele těchto fotek jsem taky viděl....třeba Sabretootha s tváří Lieva, údajně budou ve filmu oba, jak on tak ten z prvního filmu, McKellena jsem taky viděl, potom jak drží ohnivý řetěz, pak se propálilo že Dr. House bude hrát Sinistera který se zde objeví jen krátce ale bude to takové jeho cameo do příštího působení kde bude hlavním padouchem, pak má v traileru přijít k odhalení castingu F4, viděl jsem nějakou fotku, co vypadalo jako DD Afflecka, pak Thinga......tak uvidíme půlce z toho nevěřím protože něco podobného bylo i kolem premieru DS 2

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Knowho (hodnocení, recenze)

SPOILER:

Už jsem viděl (nejspis) uniklou fotku McKellena, tudíž hádám že by se mohl v traileru objevit taky

na příspěvěk reagoval Ratemus

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Takže tak v půl 5 ráno už to bude vše na jednom místě :D těším se jak prase :D Až se tam objeví Hugh :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Takže v neděli v noci nebo spíš ráno v pondělí trailer?

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Bestfan112

a ted už jen počkat na SB kde by měl být trailer....zvěstí kolem filmu je víc než bylo kolem DS2 tak uvidíme co je pravda

Uživatel Bestfan112 smazal svůj příspěvek.

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

24.07.2024

Je tomu už pět let od slavnostního oznámení marvelovského šéfa Kevina Feigeho na Comic-Conu v San Diegu v roce 2019, že se dočkáme nové verze komiksové postavy drsného lovce upírů Bladea s tváří… (více)