Hera se musí zodpovídat Nové republice, zatímco v daleké galaxii dojde k opětovnému shledání. (Disney+)

Fin_429

Co to bylo? Tohle má být předposlední epizoda? V předposledním díle má nastat zvrat, něco, co vás povzbudí a budete se cítit natěšení na tu poslední. Bože můj, tohle byl Vývar všeho nejhoršího z Ahsoky, okořeněný parádním klišé a neskutečně na nic linkou na začátku, která byla navíc ještě k tomu všemu trapná. Vážně, tohle bylo něco.. Aspoň že to ta temná strana táhne nahoru a neválí se v blátě jako ta světlá. ()

Elerrina

Pořád je to blbé jak necky a kdysi geniální stratég Thrawn je tu za pořád za pupkatého strejdu v dobrém rozmaru, jehož aktuální vojenská taktika nedává moc smysl. Tradiční neschopnost stormtroperů zasáhnout cokoli na dva metry asi nemá cenu řešit. Ale abych jen nehejtovala - ty želvičky jsou vážně roztomilé. Tímhle dílem se Ahsoka definitivně posouvá do kategorie vhodné pro děti do deseti let. (Ale možná má na nás Filoni připravený svůj oblíbený twist: .. a v závěru obětujeme jednu z hlavních postav, aby to mělo taky nějakou hloubku.) ()

Martrix

Obsahem trochu prázdné, ale pokud máte SW rádi, tak vás i taková návštěva potěší. Pořád to má velmi slušnou úroveň a ta výplň v podobě bitek, které vždy končí stejně...co už. Nakonec...i to se podílelo na atmošce starých dobrých filmů, kterou se tvůrcům opět podařilo navodit. Minule jsem psal, co by mi udělalo radost...a hleďme, dnes zaznělo jméno mé oblíbené postavy, dokonce z úst Anakina. Pokud Filoni počítá s Asajj Ventress, doufám, že to bude v chystaném celovečeráku a teoreticky by u toho neměl chybět ani Obiš... . Konečně se blýská na lepší časy a je využita Filoniho skvělá práce s CW. Tři hvězdy jsou odrazem mého rozčarování nad nezvládnutým stylem boje Ezry, nad totálním kolapsem imperiálů v jasné převaze, resp. nedůsledností Throna, který nikoho zdržovat nemusel....tři lidi by jistě nakládku nenarušili ...zvlášť, když má vedle xxx vojáků, k dispozici čarodějnice. Nu a radost mi nedělá ani to, že jde o předposlední epizodu...ta by měla být obsahově vydatnější, zvlášť pokud se s druhou řadou nepočítá a film je v nedohlednu. Přesto...ty 3* jsou plnotučné a spíš poukazují na to, že Filoni to umí i líp. ()

-bad-mad-wolf-

Hloupé je to až strašidelně. Když si člověk uvědomí, že by Thrawn měl představovat nesmírně vychytralého a schopného vojevůdce, pak je těžké pochopit, proč aktuálně působí jako diletantský imbecil (a není v tom sám). Body za stále nejasné náznaky "vedlejších úmyslů" Baylana a Shin, triky a roztroušené vtípky, jinak jde o zatím nejslabší epizodu. 5/10 ()

inmax

Myslím, že nejlepším ukazatelem kvality tohoto dílu bylo, že byl najednou konec a na hodinách bylo o 40 minut víc. Ale stejně mám pořád takový pocit, že se jede na půl plynu. Viděl jsem Ezru, jak skáče z jednoho toho vozítka na druhý a likviduje banditi jak otravné mouchy. Viděl jsem Shin, jak bojuje do posledního dechu, že se prostě nevzdá. Bohužel je asi moje představivost bohatší než ta scénaristů. ()