Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Diskuze

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Rypicong

Jop, pořádná nuda a hlavně nesmysl, člověk se u toho uzívá. Mám nejradši, když dva lidé se schopností předvídat pohyby kolem sebe krouží 100 let.

Knowho

SPOILER!

Přišlo mi ti to jako by to přehnali s líčením, kdy se snažili ne aby vypadal mladší ale spíš víc jako jeho animovaná verze.

na příspěvěk reagoval Knowho

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

SPOILER

Taky vám přijde že Anakin na konci poslední epizody vypadal trochu divně🤔

Rypicong

Kdo se tady hádá? Já z toho tady mám prostě legraci, protože za víc to tady nestojí.

Jen jsem dal navíc k dobru články, které nejsou zatížené ideologicky a bavil se na úkor některých zde, zahrnul jsem tam i Tebe. A svým přístupem si mi to spíš potvrdil, než vyvrátil.

Já pochopil to Tvoje "skvělé" použití slova: musím, ne že ne. Tento řečnický obrat je mi znám.

Ty si vážně myslíš, že tuhle hru umíš hrát jen Ty? No ták, to přece nemůžeš myslet vážně.

Když na to koukám, bereme to obdobně, byť každý z jiné strany.

Jinak k tomu, co píšeš, protože to nejsou takové hovna, jako tady píšou jiní. Což umožňuje diskusi s někým s kým nejsem v shodě. A to je, přiznejme si to, obohacující.

Ovšemže woke není jediný důvod, ale není marginální. Hele, businessu doba nepřeje, ale firma kterou mají v USA a nejen tam, za rodinnou? Tak ta se dá tak silně na woke bulshit, až se montuje do politiky? To ji poškodí diametrálně víc, než ty, co od toho dají ruce pryč. Toto popírat může jen ideologicky zatížený.

Modelo nedostalo letos tolik zabrat jako Bud Light, Walmart jako Target.

odpad0

Já umím číst moc dobře a bylo mi dopředu jasný, že se na tom slově "musíš" budeš vozit. Nechal jsem ho tam schválně abych si ověřil, že nemáš co vytáhnout a budeš se vozit po píčovině. Asi jsi se moc v životě nesetkal s používáním slova "musíš" obrazně - jako náhrada utrpení, ale to je jedno. Byl tu argument, že Disney klesají příjmy ( následek) - z nějakého důvodu, což je příčina. Moje poznámka byla pouze ta, že příjmy klesají všem film. společnostem, takže ohánění se klesajícím příjmem konkrétně u Disney,  je naprosto irelevantní. Také nikde netvrdím že nějaký woke apod. neexistuje a nemá vliv. Jenom tvrdím to, že ty hlavní důvody jsou jiné. To je asi tak všechno, co k tomu vašemu hádání mám.

Rypicong

Ale no ták, neumíš číst, nebo co?

Nepsal jsem, že musím. Dělám to dobrovolně, pro zábavu. Je to tu solidní panoptikum.

Hele, ohánět se whataboutismem, že klesají příjmy i jiným společnostem, či tím, že je film je na ústupu, když jsou firmy, které to na trhu zvládají o moc lépe, je dle mého dost off. To dělají lidé, kteří nechtějí vidět věci v souvislostech. Proto jsem Tě k nim přiřadil.

Abych pravdu řekl, jsi nejspíš na okraji toho kroužku, to mohu uznat.

odpad0

Dobře, ideologicky zabarvené bludy které musíš ode mě číst.

Sem s tím, hoď sem aspoň jeden.

Výsledek bude stejný - 0

Rypicong

Začni u sebe chlapče, ukaž mi kde jsem psal, že ji řešíš, nebo, že se vyjadřuješ ideologicky.

Nuance, chlapče, nuance. 😂

W.Dow

Iste, a mec ktory pouziva vrahyna, pretoze je to ucinna zbran, a ktory ma v priemere asi tak 2 az 3 cm laseroveho vysokoenergetickeho lucu ti urobi bobo, po ktorom ostane mala jazvicka.

Mrda ti?

odpad0

když už si mě vezmeš do huby tak mi dej konkrétní příklad, kde se ideologicky vyjadřuji. Dám ti radu, nikde nic nenajdeš, protože tu politiku neřeším.

Dacsus

A přesto když Obi-Wan v nové naději usekl u baru tomu mimozemšťanovi ruku, byl tam cákanec od krve přestože takový žár by měl ránu okamžitě uzavřít, některé meče fungují pod vodou a jiné ne, stejně jako děcka mají světelné meče které nijak člověku neublíží. Není světelný meč jako světelný meč :)

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Kde, přizvěte mě ať to tady nemusím číst :D = seru ma fakty,

A chcem byt v echochamber, kde su vsetci tak jebnuti ako ja. A nikomu z nas tie absurdity nevadia. A kde vsetci mame pravdu, pretoze vsetci tieto idiotiny povazujeme za cosi co sa da vysvetlit.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Njn, mec ktory dokaze v momente rozseknut plast rakety urobi clovekovi len male bobo. Logika.

odpad0 (hodnocení, recenze)

Jako, musím uznat, že číst ty ideologicky zabarvené a naprosté bludy od:  W.Dow,  Darth_AK, Rypicong, TheDarKnig a dalších tady na csfd, je o dost zábavnější než tvorba Hollywoodu za poslední dekádu.

Smekám. 😂

W.Dow

Ale no tak. takze sa mi len zdalo, ked Qui-Gon Jinn svetelnym mecom roztavil hrube ocelove dvere?

Zdalo sa mi ked v hromade dalsich pripadov ktokolvek kto bol svetenym mecom prebodnuty, bol instakillnuty? Napr. prave on?

Ta vec ma taku teplotu, ze ti to v momente uskvari vsetko v okruhu tak 30 az 50 cm.

Takze nie, Nejake nepodstatne bobo po prespikovani mecom nehrozi, je to total nezmysel, a popiera to SW lore.

Kurna, na aky fras by tie mece potom jediovia pouzivali, ak by neboli smrtelne? A na aky fras by niekto na ne potreboval hodne intenzivny vycvik? Ak su to len hracky, ktore su menej nebezpecne ako bezny kord/fleret/rapier?

Roboti fungují prakticky stejně jako odpočet u Predátora, je to prostě jeden z těch klasických filmových okamžiků - jo, ale to boli osemdesiate roky, dnes je to uz total klise, k smiechu. Prisli ju tam zabit, nie postrasit.

Cela Ahsoka je o totalne nezmyslenych scenach, v ktorych sa hlavna protiagonistka zvacsa zamyselne prechadza so skryzenymi rukami na prsiach, obcas niekomu pozera do tvare, a obcas prehodi nejaku holu vetu.

A zvysok su absurdne nezmysly. Aj v ramci sveta SW.

na příspěvěk reagoval W.Dow

Uživatel Dacsus smazal svůj příspěvek.

Dacsus

Světelný meč není žádný instantní kill, naopak jako zbraň je v tomhle celkem nepraktická bych řekla, kdy ránu právě jeho žár uzavře, problém je spíš v tom, že nikdy nevidíme nikoho kdo by po bodnutí s mečem trhl do strany a tím tu ránu udělal skutečně smrtící, místo toho ho vždy buď vypnou nebo nějak zázračně vytáhnou. Což ale v SW bylo vždy, takže tady bych to viděla jako u každého zranění, že záleží na místě zásahu, jaké orgány poškodí a tepny.

Roboti fungují prakticky stejně jako odpočet u Predátora, je to prostě jeden z těch klasických filmových okamžiků kdy v poslední vteřině přistřihnou drát atd. Tady kdyby už nebyl její letoun ve vzduchu, zabilo by jí to, upřímně tam mi spíš vadilo jak obrovská je ta exploze ale třeba to jen byl hodně malý měsíc/planetka.

To skákání na na lodi souhlasím, tam je ale spíš problém že tím degradují antagonisty, kterým tak podkopávají pocit možné hrozby.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus, odpad0

Dacsus (hodnocení, recenze)

Ahsoka je sranec, zmier sa s tym.

Svetelny mec urobi len male bobo?

Roboti ktorich ciel je Ahsoku zabit jej daju pri sebadestrukcii cas na unik?

Ahsoka dokaze zrusit kozmicke lode poskakovanim po ploche vlastnej kozmickej lode? WTF? preco ju tam nerozstrielali na cucky?

Toto moze bavit naozaj len retardov.

__________

Ja som prave dopozeral druhu seriu Star Trek: Strange New Worlds, a to je celkom kdesi inde.

Nie je to nic extra nadupane, su  tam logicke nezmysly (zmrzneme vo vesmire v priebehu minuty), a asi dve epizody su slabsie (prva a posledna) v zmysle dnesnej produkcie (v zmysle produkcie spred dvadsiatich rokov je to slabe komplet), lenze som sa pri tom nenudil ako pri tejto debiline.

na příspěvěk reagoval W.Dow

Uživatel Dacsus smazal svůj příspěvek.

Darth_AK

Naopak, co na nenavist poukazuje, to je je prave obvinovanie ludi z toho co necina v snahe ich nejakym sposobom zhodit.

Darth_AK

Ty chlapče jsi hlavně pokrytec, hodně veliký. fakt hodně. A také ignorant. Jinak to vysvětlit nejde. Tvářit se, že všechny ty flopy a barely even film. projekty, které Disney vyprodukoval neexistují? To chce opravdu silný žaludek, něco tak ubohého jsem už dlouho neviděl. A to nejsem na Dascusově straně. Nechutné, až k zblití, co tady předvádíš. 😂

Darth_AK

Ale ja si nemyslim ze cely svet ovlada woke. Len vacsinu toho zapadneho. Zvysok sveta sa mu prreto smeje.

Ten magor si ty, pretoze napriek tomu ze nic toto nenaznacuje, tak to tvrdis.

A nie, pravicak si nemysli ze nasilna, nasilu tlacena diverzita je fajn, pretoze prave ta spada do woke.

Ta nenasilna, prirodzena je samozrejme v poriadku, lenze to nie je pripad nonsensov ako napr. Netflusacky Witcher, vsakze?

A sorry, tie blaboly o nenavisti su uz total mimo - uz zase nemas protiargumenty, tak tahas zajacov z klobuka.

Fakty nie su nenavist, zmier sa s tym.

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

21.08.2024

Část fanouškovské základny franšízy Star Wars následující novina rozhořčí, jinou část možná spíše potěší. Vedení Lucasfilmu hlasovalo pro zrušení potenciální druhé série seriálu Star Wars: Akolytka… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD