Vražedkyně opětovně zaútočí na odlehlé planetě. Jediové se ji pokusí zatknout. (Disney+)

Metalicum

porad dobry. velmi solidni jednohubka, kde se spojuje prequelovsky Star Wars s trochou toho nuts and bolts puvodni trilogie. Minimalne naznakem se urcite i resi vnitrni problemy radu a i proc jejich opozice nemusi bejt uplne mimo, i kdyz jejich metody nejsou uplne v poradku. Uvidime co bude dal. ()

cerdax2

Vypada na dalsi ze serialu moderni doby pro generace noveho tisicileti - rychly konzum, hloubka neni treba, stejne bude za deset minut prekryto necim jinym. Kvality tohoto dilka pekne shrnul "sdf1". 45% ()

ariari

aj vaj. tak toto se nepodarilo. Hnusná hudba, ako z pohrebného ústavu pod taktovkou ruského šostakoviča, polodementné scény s podpriemernou herečkou  a ten Jedi Sol, mno bez komentára. obstarožný precitlivelý dedulo s prehnanými emóciami  kabuko bábkového divadielka. ak porovnám zábavného a zmysluplného akčného Andora, č Bobafeta, tak toto je naozaj veľmi bezduché. malé dievča so zapáleným papierikom podpáli a vyvraždí všetky miestnosti mocného miesta a  čarodejky, ktoré sú práve napojené na SILU? au :-) ()

kockodan odpad!

To nemohli do retrospektivní epizody najít opravdová mladší černošská dvojčata? Dyť mladou Oshu a Mae hrají dvě naprosto jinak vypadající dečka!!! To mě nasralo. Jinak nic není normální, všude samé lezby, černoši a Asiati. Nemám nic proti žádné z těchto menšin, nejsem vylízaný buran xeno a homofob, ale tohle už je opravdu moc. ()

DarthAthiss

O nic lepší epizoda. Možná o trochu horší. Stojí to na té pomyslné hranici s odpadem, ale občas se najdou pozitivní chvíle. Ovšem hlavní postava a její záporné dvojče jsou asi nejhorší postavy ze SW, co doteďka znám ()

sn0wfl4ke

Máme tu druhý díl se střihem jako u Manda. Vypadá to sice, že hlavní hrdinka nemá rozdvojenou osobnost, ale za to taky neumí mířit. Další věc je, jak místní mistr Jedi nechtěl být moc dlouho na obrazovce, tak to raději hnedka zabalil, bez toho aby se rozbrečel či se pochlapil a řešil věci dospěle. Co takhle odejít do exilu jako Obík? Inu s obrovskýma výčitkama je asi fakt snadný meditovat nebo co. Prostě Mis - tr! Ostatní rytíři Jedi jsou jako vždy skvělí bojovníci, jen stačí trochu bouchnout do prachu a je to tak hrozně rozhodí, že nejsou schopní nic dělat... Efekty i kamera fajn, na můj vkus se málo mácha světelnýma šavlema a děj raději hodnotit nebudeme, tzv. pomlčíme. Vždyť co, je to show pro dospívající. Jo a bude WOOKIE JEDI! WOOKIE JEDI! WOOKIE JEDI! ()

sdf1

Vizuál je ještě nádhernější, ale scénář ještě dementnější. Když se člověk vloupe do chrámu jediů, tak jediové s tím nic nedělají a nechají ho to klidně zopakovat. Všechno taky vypadá jako by se odehrávalo na jednom místě ve stejnou chvíli. Třeba úkryt (vpodstatě) hlavní záporačky je hned naproti chrámu jediů, což je opravdu nejvíce nenápadné místo nebo když se podaří záporačce utéct, hned v další chvíli náhodou narazí na hlavní postavu, která se jí pravděpodobně právě rozhodla hledat (náhody se dějí, ale v tomhle seriálu nějak velmi často) nebo mě zaujalo to, že jedi, co měl sledovat určitého podezřelého si uvědomil, že už ho nesleduje až třeba minutu potom, co byl jeho cíl pryč. A to ani nezmiňuju úplně dementní dialogy, které jsou nejen hrozně nepřirozené, ale často i úplně o ničem. ()

Brvis

8,5/10 Btw všichni hateři, typu "Režisérka je dáma, to bude odpad," nebo "není tam ani jeden bílý protagonista." Tak vy přesně, se jděte vycpat, je to parádní temná podívaná. ()

kosacOne

Snaží se držet standard nastavený v prvním díle. Nicméně nepřekvapí, jen odhaluje to co si divák již myslí. Zatím stále bez oči tahajících nesmyslů. Uvidíme co dál... ()

Petak3 odpad!

Omlouvám se že jsem se smál mandovi kterej stál za hovno, ale každou sérii měl 1-2 kvalitní díly, zbytek byla sračka. Ale oproti temhle female disney hovnům byl něco jako mona lisa, tohle je jako kulisa do pozadí asi lepší než první díl, pořád strašný, nezajímavý postavy, příběh o ničem, nejhorší sw seriál s přehledem, jako generický woke seriál co splnuje lgbt kvoty asi ok, jinak to nestačí ani jako parodie. ten hispánskej anakin z wishe začíná bejt otravnej, yord nebo jak se jmenuje :Ddd Sol je alespoň dobře zahranej ale měl by být v nějakém filmu o samurajích, jako jedi působí směšně. Proč je tam tolik asiatů a barevnejch? 😀😀 Scéna u apatykáře je směšná. Haha a ten vyžranej jedi co byl taky hnědej jak moje ranní sraní. Doufám že v příštím díle budou barevné lesbo jedi. V disney jsou ti feťáci tak tupí, že nemají žádnou fantazii, místo nových planet co muzou vymyslet xy akorát vykradou Kashyyk, pojmenujou ho jinak na K, a jinak je to stejne, les a wookiové ()

Jenda1cz

O něco lepší, než předchozí díl, ale scénář je nekvalitní a herecké výkony i dialogy dost infantilní. Ani tak neřeším, jako jiní zde, ty trhliny ve scénáři, ale spíš to nedospělé vyjadřování celého filmu. ()

endymion

Dámy a pánové přistupte blíže, uvidíte, co jste dosud neviděli - nejtlustšího Jedie v galaxii Far Far Away a Ošu, která dokáže najít zkratky ve vesmíru. Nebudete věřit vlastním očím! ()

Plutarchos

Uvidíme, co bude dál. Na celkové hodnocení je ještě dost času, v každém případě si dovolím maličký, děj zcela neprozrazující *!Spoiler question!*: Koncentruje se do obézního těla více midichlorianů? Ano, nebo ne? :-) ()

Rashpoint odpad!

Řekněme, že pokud někdo dokáže dát scénáři této epizody 5*, tak by měl přehodnotit svoje standardy kladené na kvalitu obsahu, který konzumují.  Hodnocení ostatních účastníků stranou, snažil jsem se nehodnotit sérii na základě prvních dojmů, které byly velmi negativní. Ale po shlédnutí druhé epizody je zřejmé, že tohle je jen další mid produkce z dílen Disneyho. ()