Jediové musí v džungli čelit vzrůstající temnotě. (Disney+)

Paatej

Možná svým způsobem nejlepší díl serie (prozatím). Bohužel tam ale strašně moc věcí nedává smysl, timing je uplně mimo - je to věc, která mě hrozně irituje, přitom je tak snadná vyřešit - a nechápu motivace snad už nikoho. Nechme stranou, že wookie jedi, což mohlo být samo o sobě docela cool, zůstal naprosto nevyužit, ale proč blbka jedna dvakrát během 5 minut naprosto změní svoje přesvědčení? Abychom dostali následující scénu a pak to zase můžeme zahodit. Teleportujicí zbraně (stun pistol), lidi s pamětí akvarijní rybičky (cože přitahuje světlo?) a návaznost konce minulé a začátku této epizody jsou možná v tom shluku už jen detaily, ale když to posouvá děj, je to průser. Kam zmizel Sol? Aha, aby moh tady vyskočit ze stínu a zachránit blbku dva. Co vůbec má Ezra Miller za lubem? Proč nejdřív blbku  jedna jen straší, pak jí nechce zabít, pak jí chce zabít a nejde mu to a pak ji zas nechce zabít? Moc nevim o co mu jde. To že Sol odkráčí od mrtvejch jediu jako by nic taky nechápu. To k nim nemáš žádnej vztah? A zkontroloval vůbec někdo (krom malé Wolverinky), co se stalo s Keelnacou? Třeba je někde v lese ještě, nebo spí. Ne, to nás už taky nezajímá. Naštěstí lightsaber do břicha moc lidí nezabije, tak je dost možný, že jsou všichni v cajku.Fakt tu nic nedává smysl. ()

george82

No nevim no. Zatím jsem tomu dával šanci díl po dílu, ale tohle už bylo i na mě moc. Snižuju hodnocení o hvězdu, protože neustálý nevývoj postav, děje a celkově zápletky. ()

only_serials

Jak tenhle seriál po 3 epizodách vypadal na průser všech průserů, tak tohle byla za mě naopak nejzábavnější epizoda v Disney SW seriálech za mnoho posledních let. ()

TR4XY_CZ

První epizoda, kterou jsem si do jisté míry i užil. Na souboje se koukalo skvěle a celá epizoda je jedna velká akce takže jsem se vůbec nenudil. Škoda, že je to furt tak špatně napsané a ty postavy jsou mi z většiny pořád totálně ukradené. Například to odhalení bylo naprosto směšné a nečekal by to jen totální ignorant. ()

cerdax2

Tohle hnedodilo nabira obrich rozmeru, sice pridalo akci, ale ubralo na rozumu, priserky reaguji na svetlo jen na pokyn rezisera, ucen ma lehce navrh nad hlavnim zaporakem, ktery pred chvili zabil pet takovejch, ale lepsich, jogging jednim smerem s pruvodcem trva pulku dilu, zpet minutku :P, hlavni protagoniste se chovaji jako by trpeli nekterou z poruch osobnosti a o tom, co kdo proc, jsme se zase temer nic nedozvedeli, to ze wookiho degradovali na kulisu ani nemluve, smutne. 5% navrch za vyuziti svetelneho mece v oblasti kadernictvi :) celkem 20% ()

Veskoslav

No, tak jsem podlehl a podíval se na tuhle nejlépe hodnocenou epizodu a pravé Star Wars, jak tu někteří tvrdí. Jo, pořád jde vidět, že peníze se fakt nervaly do efektů ale vyletěly komínem. A že prej nejlepší souboje v historii:-D Ne, takový průměr, který sice překoná tragickou trilogii s Rey, ale absolutně se nechytá na novou a starou trilogii.... ()

ariari odpad!

toto sa už ani len nedá hodnotiť. poloobézny obstarožný  depresívny JEDI, bojujúci s nadváhou,keď v eóne kopy rokov sfukol kopec zláčov, tak tohto top zlého nechá ísť, lebo sa nepatrí jedimu  útok  na neozbrojeného? božeee :-)   svetelné meče sú už úplne na dve veci,  zato mininožíkmi sa vraždiká jedna radosť,  dementné scény nemastných neslaných hercov podfarbené naprosto príšerným zvukom...to snáď ani nie je hudba, ale vykradnutá symfónia dákeho ruského kompozítora, z 20.storočia alebo akási Krútňava Eugena Suchoňa, no hnus., vážne som to prepla nakoniec  v polovici, pretože som správne vedela ako to pôjde. a šlo. nemecká zámena slávneho detského románu  Lujza a Lota. Od Andora prípadne Bobafeta či mandalorianka na svetelné roky vzdialené . Neviem, možno to vyrobili  pre JIM JAM detský kanál.     apropó,  kockaté hlavy sa tu  už nadšene chystajú na komikon, a komentujú jedna báseň, úplne nažhavení  temnotou, ktorá sa nekonala , logika nelogika, vidím, že sa tu rozšupli v nadšení, že majú citovo zafarbený prokrastinujúci týždeń za sebou v temnote blikajúcej obrazovky. No páni konzumenti , bravo! . ()

dahakere

Tak jste se dočkali. Laserové mečíky tu dělají pew pew a hned je to nejlepší díl série. Ano souboj co se týká seriálové tvorby určitě na vrcholu. Zajisté překonává i Ahsoku, kde Rosario vypadala při souboji jak prkno bez emocí. Ale to je tak vše. Odhalení žádné odhalení nebylo, takže ten cliffhanger byl tuplem zbytečný. A ty plytké dialogy a scénář co nedává smysl tu dosahuje nových rozměrů, ale stále na hranou seriálovou tvorbu SW dost slušný díl. Takže zůstávám u 3*, jelikož ten souboj byl snad nejenergičtější a a nejlépe zvládnutý souboj se světelnými meči od 3. Star Wars, když nepočítáme animáky. A taky plus za to, že se nebáli no kdo viděl, tak ví. Takže když je to stále víc a víc tupý, tak se na to dobře dívalo a po práci zabavilo. ()

KREI

Epizodě hrozně ubližuje to že byla rozdělená na dvě části(4 a 5) kdyby se to trošku sestříhalo tak by z toho mohla být jedna solidní epizoda, takhle jsou to dvě krátké a zároveň vatou natažené epizody. Dialog a scénář stále nepřežije ani minimální zamyšlení se nad tím co se děje a proč se tak děje. Set o kterým se paní producentka(bývalá asistenka Harveyho Weinsteina) chlubila tím že nepoužívá technologii volume a vše se dělá prakticky, až komicky trpí právě na to že je vše praktické a nepoužívá onu technologii volume. Set vypadá malý a komorní a to i v případě exteriérů, který vypadají jako kdysi staré epizody starého Star Treku. A ano, konečně první díl kde se děje nějaká akce a souboj, o kterém nám bylo vtloukáno do hlavy paní producentkou(bývalou asistenkou Harveyho Weinsteina), že bude lepší než prequely... A výsledek? Boj který nemá ani hlavu ani patu, choreografie je oproti duel of the fates nebo battle of the heroes naprosto komická, vše je díky malému setu zabíráno z takové blízkosti že by jste postavám mohli počítat chlupy v nose, střihač si svojí výplatu opravdu zasloužil protože střihal jak o život. A emoce? Díky tomu jak byli postavy vykreslené v předchozích epizodách se mi u leckteré smrti ulevilo a v lepším případě jsem necejtil nic, protože postavy které mi byly sympatické, nebyly dostatečně vykreslené. Výsledek? Jestli tomuhle někdo říká nejtemnější Star Wars, nebo nejlepší souboj světelných mečů.... Tak asi sledujeme jiné Star Wars. Ano, je to pravděpodobně nejlepší epizoda z Acolythe, ale to v tomhle případě není něco čím by se člověk mohl chlubit. ()

Jenda1cz

Jeden z lepších dílů, ale to jen proto, že se tam máchá světelnýma mečama a je tam povrchní napětí, tedy akční scény. Na youtube jsou asi 3 fanfilmy s podobným dějem, které dávají větší smysl po více stránkách než tato velkoprodukce za několik milionů. To se na Star Wars dívají jen děti nebo jsme za ta léta spokojili s tak nízkou kvalitou? ()

DarthAthiss

V čem vidíte zlepšení? Stále stejně strašné. Odhalení bylo vlastně antiodhalením, vždyť ta identita toho Sitha byla jako když vám je jedenáct a váš otec se převleče za Mikuláše. Choreografie taktéž docela tragická, i když tam bylo jedno zajímavé zabití. Navíc se seriál alespoň zbavil dvou velmi otravných a špatných postav. Ten Sith je velmi plochý, ale asi se jedná o nejlepší postavu celé téhle tragikomedie. Mezi slepými, jednooký králem. ()

luken2000

Tak ja neviem, zjavne akčnejšia epizóda, snáď aj lepšia ako predošlá, ALE! Herecký výkon hlavnej postavy na zaplakanie, citová väzba k postavám, snáď okrem Sola, nulová a kristepane, tie prestrihy, toto mi vadilo už v predošlej epizóde, kto toto strihal??? ()