V seriálu Akolytka se při vyšetřování šokujícího zločinu postaví uznávaný mistr Jedi (Lee Jung-jae) proti nebezpečné bojovnici z minulosti (Amandla Stenberg). Jak se objevují další stopy, vydávají se po temné stezce, kde zlověstné síly odhalují, že vše není tak, jak se na první pohled zdá... (Disney+)

M.i.k.e

jestli je třeba na Acolyte něco ocenit, pak je to snaha tvůrců přijít s něčím ne úplně okoukaným a nabídnout divákovi krom demytizace Jediů i nahlédnutí do zákulisí v němž tahají za nitky Sithové a nikoho to moc netankuje. Nápady tedy tvůrcům v čele s Lesley Hedland nechybí. Horší je to nicméně s jejich převodem na obrazovku a tam to místy dost drhne. Nejen že Acolyte nevypadá že by stála tolik kolik se říká že stála, ale občas solidně nedává smysl a do středu všeho dění navíc postaví nezajímavé postavy Oshy/Mae. Chápu (asi) že tvůrcům tahle "dvojka" s podobou Amandly Stenberg zajímavá přišla, ale bohužel není a jde to na vrub scénáristů a režisérů, kteří s nimi nakládají dost ledabyle. Osobně jsem navíc ani nepochopil proč bych měl Sola vnímat jako zápornou postavy, ale třeba mi to někdy někdo bude schopen vysvětlit. Faktem každopádně je, že Acolyte má do případné další série/sérií jistý a ne úplně malý potenciál a nám divákům nezbývá než doufat že s ním tentokrát bude naloženo méně amatérsky...60% ()

Chen

Nebudu lhát, čekal jsem od první hrané podívané z období Vrcholné republiky něco jiného, ale nakonec nejsem zklamaný. Jsem rád, že tvůrci zkusili jít specifickou cestou, ukazují Jedie v odlišném světle, ne pouze jako adorované hrdiny. Jistě, příběhově je tu několik uklouznutí, ale také nemálo pozitiv. Jelikož nejsem ten typ, který by řešil etnikum nebo sexuální orientaci herců, musím říct, že obsazení vůbec není špatné, navíc, akční složka je jedna z nejlepších, pokud jde o SW universum a atmosféra (hlavně v páté epizodě) je působivá. Tím pádem mě potěšilo to, že review-bombing nevyšel a seriál je jedním z nejsledovanějších projektů Hvězdných válek vůbec. ()

Motinski

Už dlhé roky som tajné dúfal že Disney nájde odvahu vkročiť do nezmapovaných období Star Wars lóru (aspon čo sa týka filmov/seriálov) a hneď po ohlásení som očakávania nastavil naozaj vysoko. Výsledok ale nenaplnil ambície ani náhodou. Acolyte ma množstvo svetlých momentov, prvé dve epizódy sú u mňa 7/10 záležitosť, no lapsusy ktoré neskôr seriál predviedol ma občas dorazili. Nie že by predtým značka nemala slabé chvíľky, no toto zamrzí veľmi. Poďme ale k veci. Vadila mi štruktúra jednotlivých častí. Závery pôsobia useknuté, bez vygradovania, iba nečakaný strih a čierne titulky. Pribehovo skáčeme nešikovne do minulosti takým štýlom že tretia epizóda dostane rozuzlenie až v tej siedmej. Jediná postava ktorá si ma získala je Sol. Jeong-jae Lee nepredvádza bohvieaký výkon, no oproti ostatným pôsobí zmysluplne, dostatočne rozvinuto a s obhajitelnými motiváciami (ajkeď tiež často zbrklými a ku koncu moje fandenie upadalo aj u neho) Scenár sa nepúšťa do rizika (možno okrem pár nečakaných úmrtí), záporak je nudný a celá zápletka vyprázdnená od nápadov. Twinsky ako hlavné charaktery nezaujímavé, s tak schyzofrenickým prepínaním nálad že som si hovoril Pane Bože, prečo. Toľko veci čo dané obdobie ponúka od zákulisia rádu Jedi až po fungovanie republiky alebo jednotlivých planét, všetko je tu iba v náznakoch a krátkych sekvenciach. Efekty, súboje, pár lokalít, to úprimne potešilo, no nestačilo k výnimočnému hodnoteniu. Toľko nezmyselných a náhodných zvratov som dlho nevidel. Ak vznikne ďalšia séria, dám jej šancu, no budem ju brať s rezervou. 4/10 ()

Gaaron

Určitě doporučuju binge watch. Díky tomu se člověk relativně bezbolestně dostane přes tu část seriálu, kdy před kamerou pobíhají zmatení prkenní herci a deklamují nesmyslné repliky, zatímco nejspíš ani netuší, co se má dít na zeleném plátně kolem nich, k té části, kdy tím začnou prosvítat kousky zajímavého příběhu a lore, které jsme zatím na obrazovce neviděli. Škoda vyplýtvání čtvrtiny stopáže na to, aby nám hned dvakrát zopakovali tu naprosto nejmíň zábavnou a zajímavou část příběhu. Druhá sezona by se naštěstí dle příslibů z posledního dílu mohla naopak více soustředit na tu nejzajímavější. ()

Sharlay

Že oheň "může" hořet ve vesmíru, že kámen vůbec "může" hořet nebo dokonce že v ep 8 "může" běžet elektřina v zařízení, když v ep 3 a 7 bylo ukázáno, že generátor energie vybouchnul, to všechno není ten hlavní problém. Hlavní problém je, že s výjimkou Andora, Rogue One nebo (když přimhouříme oko) Ahsoky v Disney vyprodukovali několik filmů a seriálů, které pokaždé značku SW o něco víc poškozují, protože vůbec nikdo si neláme hlavu s tím, aby se projekty vzájemně doplňovaly či podpíraly a společně tak tvořily smysluplné univerzum. Acolyte je bohužel "smoking gun" toho, že během jeho sledování už i ti nejretardovanější diváci musí právem vnímat, že jsou hlavouny v Disney za retardy pokládáni. Studio zcela rezignuje na to, aby příběhy dávaly smysl, aby se postavy chovaly věrohodně, aby lore nebyl torpédován tuctem retconů ročně... ()

fabecc1222

Akolytka byl projekt, který od začátku vzbuzoval naděje v tom směru, že se konečně dostáváme mímo období Skywalkerů a otevíráme něco nového. No, a je možné, že na delší čas zas tuto časovou kapitolu uzavřel...Akolytka bohužel nikterak nevyboruje ze současné Disney SW tvorby, a nabízí další sterilní podívanou bez větší atmosféry či nějaké viditelné tvůrčí práce. Nezajímavé postavy, hrané nezajímavý herci nedokážou vtáhnout do předvídatelného děje a celý děj první řady (která třeba bude i poslední) je také zároveň klasicky viditelně filmem rozděleným do osmi částí, kdy tvůrci měli co dělat, aby těch osm dílů zaplnili...Jestli se něco tvůrcům podařilo, tak je to konečně z hlediska soubojové choreografie navázat na výborné souboje z Lucasových filmů a konečně tak vidíme něco, co nedělá prequelovým soubojům ostudu a rozhodně tu tak máme nejlepší hrané souboje z éry Disney. Celý projekt SW pod hlavičkou Disney však potřebuje kompletní tvůrčí překopání a ideálně i jednotu a absolutně jiné a jasné směřování, které mu teď viditelně chybí, a troufám si říct, že pokud po reakcích na první řadu vyvolá nějaké reakce, tak to bude jen řada dalších zmatečných rozhodnutí a snaha se zavděčit se všem a ve výsledku se nezavdečí nikomu. ()

hroubek

Není to špatný seriál, jen doplácí na nezkušenost tvůrců - režiséři, scénáristé, atd. Ten příběh měl výborný potenciál, což je v několika dílech moc hezky vidět. A kdyby tady byl nějaký šikovnější a zkušenější tvůrce, který má vlastní uchopení a vizi, tak by to byl nářez, který bychom všichni milovali. Ale to se bohužel nestalo. Osobně oceňuji, že se zkouší něco nového, kouká se na ochránce míru a spravedlnosti trochu jinak, užil jsem si, že postavy dělají spoustu chyb a nejsou vůbec dokonalý. Problém je, že seriál jako celek má opravdu hodně moc chyb. I přes rozumnou stopáž a počet dílů, jsem se nemohl zbavit dojmu, že spousta epizod je prázdná a nic se v nich neděje. Nefungují na mě herci a jejich postavy. Logika dostává hodně zabrat. A přes velmi štědrý rozpočet některé momenty vypadají hodně levně. Akolytka má několik výborných momentů, a vidím ten potenciál, co seriál měl, nicméně těch záporů má seriál mnohem více, než kladu. Škoda. 6/10 ()

finy_cz odpad!

Tak to máme za sebou a i když jsem nechtěl, musím se vyjádřit k mému odpadnímu hodnocení stejně tak, jak to udělala spousta jiných uživatelů s opačným názorem. Protože zrovna jim se to líbí alespoň ze 40 %, tak přece není možné, aby z toho byl někdo znechucen a dával odpad!. Už jen to, že tohle může někdo napsat, smrdí chtíčem po cílené cenzuře a předpokládám, že kdyby měli tu možnost, tak to tu s radostí promažou. Ať žije svoboda slova a názoru, že? Mně se to líbí a pokud tobě ne, dám ti nálepku a budu ti nadávat!". Automaticky pak každého takového nazývají rasistou, misogynem nebo třeba fanboyem :-). Je mi to prostě líto, ale kdyby se z těch osmi dílů udělal jeden pořádný snímek, dal bych tomu i nějakou tu hvězdu, že to má alespoň spád. A třeba kdyby se umazala spousta zbytečné omáčky a některých hereckých výkonů (hlavně těch s tlačenkou - prkenných zelených), tak by těch hvězd bylo i víc. Ale seriál mě nenadchnul, nebavil, neměl jsem chuť se na něj dodívat - a určitě ne znovu se podívat - a i mě mrzí, že může někdo, kdo neměl nikdy žádnou pořádnou zkušenost se sci-fi nebo fantasy režií, dostat k realizaci něco, co má takovou fanouškovskou základnu (viz třeba také Marvels). Když jsem sledoval Mandaloriana, čekal jsem netrpělivě na každý další díl, protože mě to bavilo! Tady jsem ale po třetím dílu zapomněl, že seriál existuje a dodívával jsem se zpětně! Když jsem viděl první díly, tak i když se rád na SW podívám, na tento seriál jsem se dodíval spíš z toho důvodu, že se o něm lidé kolem mě baví a já chci vědět o čem se mluví a možná se i zapojit do konverzace. Takže, že bych se nutně cítil, že mi někdo zničil život zbytečně a neumě natahovaným dějem, to fakt říct nemohu. Je mi vlastně jedno, že se mi ten seriál nelíbí, spíš mě to za tvůrce mrzí. Kdyby mi vypršelo předplatné Disney+ a já nemohl vidět poslední díl, tak bych se z toho fakt neuchlastal k smrti. Vzhledem k tomu, jak jsem své pocity ze sledování seriálu popsal, je asi jasné, že kdybych nebyl recenzemi některých uživatelů (i když jen jako hromadně nejmenovaní odpadníci!) nařknut z toho, že nesmím mít vlastní názor a pokud ano, tak musím sdílet alespoň podobný většině společnosti, tuhle recenzi bych nepsal. Pak se ale divte, že svět kolem vás hořkne, když dokážete sepsat elaboráty o duze, jednorožcích a kytičkách v obraně něčeho, co od základu někoho fakt nemusí bavit a vám vlastně vůbec nic není do toho, jak to kdo hodnotí. Všichni nemají stejný vkus. Od toho tu jsou mediány a průměry. Zhodnoťte dílo. Líbil se vám seriál? No tak se vám líbil. Nelíbil? Tak nelíbil. Ale schovávat se za anonymitu vašich přezdívek a hanit názory ostatních, ať už jsou jakékoliv? Myslel jsem, že to je ČSFD a ne Česko-Slovenská databáze názorů o uživatelích ČSFD. Až mě mrzí, že jsem zde ten názor o některých uživatelských výlevech musel také napsat (přidat výlev) :-D Snad tohle nebudu muset opakovat u dalších děl. Asi budu házet odkazy sem, tohle by sem totiž patřit nemělo, aby se tu uživatelé před ostatními hájili. Neměli by se mít totiž proč hájit. Zamyšleníhodné, woukáčci. HODNOŤTE DÍLO, SE*TE NA OSTATNÍ! () (méně) (více)

blackJag

"PRAVIDLA. KDO JE NECTÍ, TEN JE NEPORUŠÍ." Zase další globální otloukánek, hate je výrazný, kdo ví, jestli se kdy dočkáme druhé řady, ale za mě by to tedy byla rozhodně škoda, nedat tomu šanci rozvinout se. Ok, neříkám, v detailech není seriál nijak vycizelovaný, spousta zbytečných nesmyslů a logických nedotažeností, přesto příběh není špatný, trikově a výpravou je to cajk, některé postavy jsou vyloženě skvělé, záporák má super vibe a třeba o rytířce Jedi Carrie-Anne Mossové bych klidně snesl minisérii :) ()

luksky

ale tak dalo se to, má to svoje klady i zápory. Moc tedy mi neseděli někteří herci a spoiler:  ...škoda, že jediové, kteří nějak stali za to, tak popadali jako mouchy.  Moc silný děj to nemělo, s žádnou postavou jsem se nesblížil, ale tak snad bude další série a uvidíme co se z toho vyklube. Dávam 4*, nostalgie a světelné meče :-) ()

kenkaku odpad!

Tím co je major Zeman pro komunisty je Akokotka pro BFLMPSVZ+ komunitu. Čistá cílená propaganda. Neexistuje jediný racionální důvod by protekční lesba bez talentu měla dostat obrovský ranec peněz, aby mohla likvidovat svět s obrovskou fanouškovskou základnou (a finančním potenciálem), který někdo jiný vymyslel ještě v době, kdy se (dle její vize světa) houpala matce ve vejcích. Ve chvíli, kdy její mozková buňka zažehla první oheň ve vesmíru (ano mluvím o procesu založeném na prudkém okysličování v prostředí, kde kyslík není vůbec), bylo jasné, že se cíli na diváky pomocných tříd ZŠ (asi měla pocit, že když má vlastní názor na biologii, může si vyskakovat i na fyziku). A to ještě ani nemluvím o volbě obsazení… Jogurt (ano… ani v 25ti neví totiž co má mezi nohama a k čemu je to dobré) má evidentně roli jen protože je jogurt (kvůli fantastickému herectví na úrovni kapybary po obrně to rozhodně nebude). V tomto světle je Ahsoka mistrovské dílo a Ona-Hulk je proti tomu roztomilá zábavná taškařice. Více utrpení u jednotlivých epizod. ()

Litvicek

V tomhle seriálu bylo naprosto všechno, kromě opravdu kvalitního příběhu a skvělého zpracování. Potenciál to mělo obrovský, proto chápu ten sešup s hodnocením ale dát tomu nálepku "sračka" a "961. nejhorší seriál"? To ne-e. Ono to není zase tak špatný ale těch věcí k hejtování je zkrátka víc v rámci jednotlivých scén a příběhu. Člověk ale musí docenit tu korektnost, kde máme dvojčata, černé pleti, kterým sekunduje upocený namakaný asiat, který má svůj hrdý protipól i u jediů, které vede zelená mistryně plešatá hlava. Objeví se chewbaca, bazil bobr, který ve finální epizodě začne štěkat a dokonce se zmíní nejen pohlaví on, ona ale i ono. To je svět ve kterém chci žít! Poslední epizoda přinese epickou bojovku, ve které už chybí jenom znělka z Mortal kombat a celý příběh se uzavře v duchu "to be continued". No co si budeme, čekali jsme od toho víc ale... narozdíl od Obi-Wana tohle není úplná sračka a kdyby to nekouskovali co týden/epizoda, vlastně bych to slupnul rád a měl z toho i lepší pocit, protože každá epizoda kouskovala své zklamání a ten týden čekání to jenom umocnil. ()

Ahsoka

Začnem pozitívami a polopozitívami. Kulisy sú síce požičané, ale uznávam, že krásne. Rovnako ako aj kostýmy a rekvizity ladené do retro štýlu Star Wars univerza (100 rokov pred Skrytou hrozbou), vrátane spôsobu prechodu scén a hudby, ktoré pripomínajú staršie filmy. Herecky je to multi-kulturo-raso-gendrovo namixované, na čo sa v súčasnosti tlačí aj tam, kde sa to nehodí, ale kde inde by sa to dalo využiť lepšie, ak nie v SW? Seriál jednoznačne má atmosféru Hviezdnych vojen a vizuálne teda je vcelku vydarený. Samotná zápletka nie je v zaklade zlý nápad. Tam to za mňa končí. Výzor planét je veľmi pozemský (čítaj príliš realistický). Tvorcovia sa báli ísť do niečoho, čo vyzerá viac sci-fi (hoci rozpočet na to mali). Zápletka je prevedená veľmi plocho a rieši sa akosi prirýchlo. Oshino dokázanie neviny v podstate hneď a Maeina vražedná misia tiež končí rovnako rýchlo ako sa začala. A (SPOILER), že Sol niečo vyviedol tuší každý (KONIEC SPOILERU). SW seriál s údajne detektívnou zápletkou sa teda rozpadol na konci druhej epizódy. Následuje čakanie na odhalenie minulosti, ktoré je poznamenané obrovským množstvom absurdných a protichodných momentov. Stred seriálu je plný vaty. Okrem toho, všetky postavy veľmi rýchlo menia názory a motivácie, robia nelogické rozhodnutia, Jedijovia sú veľmi málo "jedijský" (v zmysle, že sú nedostatočne mníšsky a vo veľmi malej miere užívajúci Silu), čo neviem, či bol plán alebo je to jednoduchá kombinácia zlého hrania, scenára a réžie. Hlavné hrdinky sú nezaujímavé, nevyrazné, schizofrenické, zmätené, ľahko ovplyvnivniteľné a v konečnom dôsledku aj otravné. Celé je to ako napoly upečený koláč, ktorý sa síce dá jesť, ale je možné, že vášmu žalúdku sa to nebude páčiť. Závisí od tráviaceho systému. ;-) ()

stepankoby1

Pro Star Wars jde o krok správným směrem (posunem do jiné doby i řešením rovnováhy Síly a podstaty Jediů) a v teorii mohlo jít o jeden z nejlepších počinů v tomhle universu. Jenže se zas opakuje chyba z Ahsoky a Obi-Wana, kdy je námět na kvalitní celovečerák natažen úplně bezdůvodně na osmiepizodovou sérii kvůli penízkům z Disney+ předplatných, a tempo i dobrý storytelling jsou tak úplně v háji. Buď to měl být krátký, úderný kinofilm, nebo pořádně rozpracovaný a řádně zafinancovaný seriál o klidně deseti hodinách s více a schopněji napsanými zápletkami a lepším vábením na sledování. Tenhle kočkopes, v němž se půlku seriálu chodí po nezajímavých lesích a opakují se již řečené informace a motivy, v druhé půlce se ve dvou epizodách dvakrát převypráví origin postav a každá epizoda je utnuta zrovna, když začne být opravdu zajímavá, je dost nasráníhodný. Začátek a finále ovšem skvělé a fight Sol x Stranger osobně považuju soubojově za to nejlepší od původní trilogie. Pokud to někdo sestříhá do dvou hodin jako Obi-Wana, může to být fakt fajn. P.S.: "Chytré" rýmovačky na song Power of One v recenzích jsou daleko víc cringe než song Power of One. Není to zajímavý a není to kritika. Taky mě už fakt nebaví sledovat, jak je potřeba neustále obhajovat SW divákům koncept toho, že jedna strana nevyvážených vah neznamená rovnováhu. Fakt už prosím na sílu udělat příběh, který bude končit šedým Jediem chápajícím světlou i temnou stranu Síly. Nebo Old Republic seriál s dobře napsanou Kreiou. Nebo nabrat Chrise Avellona. Beru už cokoliv. ()

BuddyO

Disney sranda, která regulérně kazí značku Star Wars. Doteď jsem Disney obhajoval a za novou SW tvorbu byl rád, ale tohle je fakt úlet. Špatní herci, slabý scénář a opravdu (minimálně) béčkové zpracování. Prozatím nedokoukáno, ale až nebude nic jiného, tak to chci dojet. jen a´t prosím nedělají další sérii a zamyslí se nad další tvorbou. 2* - 40% ()

gumolit

Najnovší pokus Disney do ságy Star Wars, "The Acolyte", je neuspokojivým prírastkom, ktorý nedokáže naplniť svoj potenciál. Napriek svojmu ambicióznemu predpokladu séria klesá takmer vo všetkých aspektoch, vďaka čomu je pre fanúšika Hviezdnych vojen frustrujúca.V prvom rade je rozprávanie v „Acolyte“ neporiadok. Dej pôsobí nesúrodo a slabým tempom, pričom epizódy sa vlečú bez zmysluplného postupu. Namiesto budovania súdržného príbehu sa séria rozhodla pre spletitý príbeh, ktorý vás nechá viac zmätený ako zaujatý. Postavy, ktoré by mali byť srdcom každého Star Wars príbehu, sú málo vyvinuté a chýba im hĺbka. Ich motivácia je síce jasná, no ich činy sa často zdajú nevysvetliteľné, takže je ťažké starať sa o ich osudy. Proste úžasné.Dialóg je ďalšou dôležitou otázkou. Je plná klišé a neinšpirovaných línií, ktoré nedokážu zachytiť epickú atmosféru vesmíru Star Wars. Momenty, ktoré by mali byť naplnené napätím a drámou, sa namiesto toho javia ako ploché a nezáživné. Séria sa tiež snaží nevhodne vnášať humor a narúšať akékoľvek zdanie ponorenia.Vizuálne je „Acolyte“ je tiež gúľaš. Aj keď sú niektoré špeciálne efekty pôsobivé, nedokážu kompenzovať nevýrazné výpravy a neinšpirovanú kinematografiu. Séria robí len málo pre objavovanie nových a vzrušujúcich svetov, namiesto toho opakuje známe nastavenia bez pridávania niečoho nového alebo inovatívneho. Ešte horšie je, že celá produkcia pôsobí ako nízkorozpočtové úsilie. Kostýmy vyzerajú lacno, praktické efekty sú nevýrazné a mnohým scénam chýba lesk, ktorý by sa dal očakávať od veľkej franšízy, akou sú Star Wars. Kde sa potom podelo tych 180 milionov čo do toho investovali?Herecké obsadenie napriek maximálnemu úsiliu zápasí s materiálom, ktorý dostávajú. Herci sú mrhaní na zle napísané postavy a neinšpirované dialógy, výsledkom čoho ich herectvo pôsobí drevene a nepútavo. (aj keď viac ako polovica by bola drevená aj napriek dobrému scenáru počnúc hlavnou hrdinkou) . Chémia medzi hlavnými postavami prakticky neexistuje, čo ešte viac znižuje emocionálny vplyv série.Na záver, „The Acolyte“ je premárnenou príležitosťou pre Disney a franšízu Star Wars. Chýba mu pútavý príbeh, silné postavy a podmanivý vizuál, ktorý fanúšikovia očakávali. Namiesto toho, aby zmysluplným spôsobom rozširoval vesmír Star Wars, pôsobí to ako prázdny a zabudnuteľný doplnok. Nízkorozpočtový pocit len ​​prehlbuje jeho nedostatky, takže je ťažké odporučiť „Acolyte“. keby som mal možno od 4 do 10 rokov tak ja nad tým žiarim . Ale ušetrite čas a hľadajte inde svoje sci-fi zážitky. Obavám sa najhoršieho že Disney Star Wars pochová pomaly ale isto.PS: Jar Jar Binks bol oproti tejto postave klenot.HODNOTENIE : 3/10 ()

rexino

Takto asi nie, Disney. Najprv klady - na rozdiel od Obi-wana som nemal pocit rýchlej a lacnej produkcie, exteriéry boli fajn a na súbojoch si dali choreografi naozaj záležať, čo v nových Disney SW nie je vôbec pravidlom. Niektoré epizódy boli fajn a celkovo to nebol taký brak, za ktorý to mnoho ľudí vydáva. Problém je hlavne so scenárom. Keď si odmyslím časti, ktoré vymyslel Disney DEI department, tak to boli hlavne motivácie a správanie postáv v kľúčových chvíľach, ktoré boli nedomyslené, chaotické a ťažko pochopiteľné. Ten onen "pád" majstra Sola bol urobený naozaj komicky... vlastne všetko čo sa odohrávalo na planéte čarodejníc bolo WTF? Taktiež správanie Jediov bolo viac menej idiotské. Áno, prequels jasne naznačili, že Jediovia zlyhali a zlyhali poriadne. Ale nie tak hlúpo a tak okato.... prepánajána, veď Sithovia si ich rozpracovávali tisícky rokov. A mimochodom... ešte som nevidel Star Wars s TAK zabudnuteľnou muzikou. Naozaj... niekto si pamätá jediný theme z nejakej epizódy? Jasné, John Williams je len jeden, ale Star Wars definuje aj hudobný doprovod (a nemusí to byť orchestra ani nič podobné... napr. Mandalorian). Za mňa teda sklamanie a už mi dodajte konečne toho Andora S2 prosím. ()

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

21.08.2024

Část fanouškovské základny franšízy Star Wars následující novina rozhořčí, jinou část možná spíše potěší. Vedení Lucasfilmu hlasovalo pro zrušení potenciální druhé série seriálu Star Wars: Akolytka… (více)

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku