Epizody(20)
-
Tygrys (S02E01)
-
Bezrobotni (S02E02)
-
Dziecko sukcesu (S02E03)
-
Powrót (S02E04)
-
Sąsiedzkie przysługi (S02E05)
-
Blokoturystyka (S02E06)
-
Zwyczajna miłość (S02E07)
-
Ostre klimaty (S02E08)
-
Wycieraczka (S02E09)
-
Savoir vivre (S02E10)
-
Henry (S02E11)
-
Kukła (S02E12)
-
Jadło domowe (S02E13)
-
Hazard (S02E14)
-
Chleb powszedni (S02E15)
-
Profesjonaliści (S02E16)
-
Etat (S02E17)
-
Elita (S02E18)
-
Kosmos (S02E19)
-
Dzień zapłaty (S02E20)
Hrají
Marcin Sztabiński
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Adam Graczyk
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Pamuła
Polsko
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Dag (2010) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Jakub Snochowski
Švédsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Maria Góralczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mariusz Ostrowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Znaky (2018) (seriál)
Bartosz Dziedzic
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Małgorzata Lipmann
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Arkadiusz Janiczek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Piotr Kozłowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Grzegorz Warchoł
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Krzysztof Dutkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
1983 (2018) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Niemirski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Paweł Szwed
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Ireneusz Kozioł
Polsko
Dariusz Biskupski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Igor Kujawski
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Krzysztof Zarzecki
Polsko
Nejlepší seriály:
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)