Boba Fett se spřáhne s Fennec Shand. (Disney+)

aR3Zz

Co se akce týče, tak vše opřeno o získání raketky. Zbytek politika. Ale přesto vcelku zajímavé, vykreslení spojení s Fennec Shand mě vlastně bavilo. A super, že od teď bude v obou liniích tato zajímavá postava. 75% ()

TomasRichtr

Tak snad už jsme se zbavili těch retrospektivních pasáží, které furt dokola ukazovaly to, co už víme. Návrat do současnosti v poslední čtvrtině dílu fajn a hudební motiv z konce epizody zavdává naději, že se příště potkáme s jedním starým známým. A na to se těším. ()

Wyrdas

Krásné doladění děje. Nenásilné prolínání s dějovou linkou Manda to jen umocňuje. Nostalgie opět stříká proudem. Ať už se bavíme o po zuby ozbrojené lodi, nebo lodi po zuby zabořené do písku s žaludkem. Upřímně, smrt Sarlacca nemohla být lepší, než prakticky poprava Seizmickou náloží. Zase se prokázalo, že humor ve Star Wars být může, když je vkusný a svým způsobem vážný. (Ne jako ta znevažující až přímo urážející sračka ve filmech 7-9). Diplomacie, akce, dovyprávění a ucelení příběhu. To vše zde bylo dávkováno přijatelným a hlavně svižným způsobem. Za mě bez výhrad. PS: Krrsantan je vážně cool týpek. Těším se na jeho plný potenciál. ()

Najt

Skvělý díl. Boba se ujímá vůdcovství a vymyslí plán. Ten se ale neobejde bez krveprolití a jelikož bude válka, tak je potřeba sehnat posily a staré známé. Taky se dozvídáme jak se Boba a Fennec dali dohromady. ()

lookin328

4. Epizoda se kvalitativně přiblížila prvním dvěma dílům, nicméně na ně nedosáhla úplně. Flashbacky nám končí a já si myslím, že už bylo na čase. Ne z důvodu toho, že by mě nebavily, ba naopak zatím byly lepší než přítomnost...a právě pro to je dobře, že je jím konec, protože linka v přítomnosti je zatím spíše nudná, co se děje týče. Tvůrci mají 3 epizody na nápravu a já doufám, že jich do syta využijí. Nej moment epizody rozhodně Sarlacc, v závěsu krádež Slave One. Ba naopak mi nejvíce vadilo to, že tvůrci ve flasbacku udělali skok 5 let bez sebemenšího náznaku nebo vysvětlení. A rádoby vtipnou honičku Fetta a droidího lovce krys si podle mého tvůrci také mohli odpustit, na již tak zničené reputaci badass Boby Fetta je zasazena další ošklivá rána. Slabší 4 z 5. ()

celticek

Luxus. Setkání s Fennec je libové. Dobrý nápad s mods a parádní pátrací kulička. Znovunabytí Bobovy lodi Slave 1 je abeceda, jak se to má dělat. Hudba opět parádní a znovu vidíme dark Wookieho Black Krrsantana. Spokojenost a těším se, co si Fett vybere za crew. ()

Clark_Kent

Tak jsem se dočkal, vyvalilo se na mě krásné dobrodružství. Boba se učí a sílí. Vlastně abych byl konkrétní, moje nadšení byl jednoznačně Black Krrsantana. ()

Malyszs

Bože jak moc dobrý by to bylo s troškou R-ratingu... Když se to snaží být tak strašně krutý a nehostinný, ale zároveň to musí být pro děcka, nejde z toho moc respekt. Jde z toho spíš prdel. Doufám, že se jednoho dne dočkám kvalitních Star Wars s troškou násilí a sprostých slovíček, když už to je z prostředí podsvětí a "mafie". ()

matous20063

Přemýšlel jsem jestli dokonce nedám epizodě 5 hvězd, ale nakonec jsem přece jenom zůstal nohama na zemi. Tohle bez debaty byla jedna z těch lepších epizod epizod. Prakticky většina epizody jsou Bobovy flashbacky, což vůbec nevadí, ba naopak. A závěr epizody nám toho do budoucna moc neřekl až na jeden poměrně velký detail, ale to už si musíte zjistit sami :-D. 85% ()

zborja

Už chápu, co mají geekové na Marvelovkách, když píšou o vlkých okamžicích. Tato epizoda odpovídá na mnohé otázky, např. dá se Slave 1 (Otrok 1 - pro mě jediný, platný název této lodi) použít pro likvidaci hodně malých a rychlích pozemních cílů? - Ano. Dá se sonická bomba použít pro likvidaci něčeho jiného, než jsou asteroidy nebo TIE letouny? - Ano. Mohl by Sarlacc spolknout loď? - Ano. Může se z pacifistky ze Star Gate stát sympatický zabiják ve světě Star Wars? - Ano. Mají Wookiové averzi vůči Toydariáncům? - Ano. Jsou Twi lecké ženy víc než pohledné? - Ano. Je možné, aby melodie z jiné Knihy, znějící v knize této, zahýbala tlakem víc, než odpovědi na otázky výše uvedené? - Rozhodně. ()

Stingray

Tak minulost máme za sebou a teď do války s Pyky. Očekávám jízdu ( nejen na Rancorovi ) ve stylu westernovejch přestřelek. A jestli dorazí i “vy víte kdo..” bude to rozhodně zajímavý, ale episod zbývá ještě dost, tak jsem zvědav čím to vyplní.Luxusní návštěva u Sarlaca s těmi troskami Jabbovejch lodí okolo. Honička s Lovcem Krys trochu trapná…stejně jako “vozíčkáři” v minulé episodě. ()

Morb

Po čtvrtém díle už odmítám předstírat, že nevidim ty scénáristický nonsense. Proč někdo útočí na projíždějící vlak, když se může schovat za dunou - to jsem přešel. Zbytečný dítko se zrcátkem, snipeři střílející z hypersonickýho vlaku, ok. Ale tenhle díl pozvaní "donové" odkejvali neutralitu, ačkoliv dostávají peníze nepřítele Mandaloriana, kterej z nějakýho mně neznámýho důvodu na sobě 90 % času nemá helmu, ačkoliv si jí Mandaloriani sundavat nesmí a když už jí na sobě má, tak se zázrakem z Temuera Morrisona stane Pedro Pasqual. ()

Kchamobrasko

Tohle je asi nejnudnější díl z celý série. Část z minulosti byla naprosto o ničem. Tak něják ušla scéna s Krrsantanem, ale ta scéna kde byl na radě s dalšími tatooinskými rodinami byla divná a stejně všem bylo jasný že je pak ty klany podrazí. 4/10 ()