Tajemství jsou odhalena a Boba Fett se dozví novou informaci. (Disney+)

zborja

A to jsem si na začátku přál, jen ať v této Knize není moc Síly, třeba jako v Solo Story. U této epizody jsem si připadal jako u Počátku - do jaké hlubiny a roviny se ještě dostaneme? Z mé strany je to nejspíš velice krátkozraké, ale prostě nemohu být nadšený ani z této, ani předchozí epizody. Dostal se mi do rukou komiskový Omnibus Boby Fetta a celkem jsem se divil, že celá kniha je jen a výhradně o něm. Zachycuje různé epizody z jeho života, ve kterých vystupují známé postavy, ale ani jedna nezabírá více stránek, než samotný Fett. Co se týče této kapitoli, tak bych jásal z příběhu malého zelenáče, z toho, jak se setkají dva jediové, z filmové verze jednoho modrého pistolníka a jeho střetu s červeným. I vytuněný jawský tansportér by mi přišel strašně cooooool, kdyby.... to Bobu neodsonulo ani ne na druhou kolej, ale na tu, která už zarostla travou a se kterou se už vůbec nepočítá. ()

Asanoth

25 minut absolutního balastu následovaných 15 nejslabšími minutami příběhu Bobby Fetta (a že je s čím soutěžit) zakončených dalším balastem. Navíc úplně vykročení  pryč od filosofie SW - který Jedi by asi tak  plezíru vytáhl 20 živých žab z rybníka? Navíc ty lobotomické dialogy.... Mělo to skončit zavřením dvěří od výtahu. ()

Kchamobrasko

naprostá paráda. Jednoznačně nejlepší epizoda. Achto vypadá mnohem líp než v Sequelech. Luke vypadá naprosto přirozeně a scény s Groguem při výcviku jsou úžasný. Postava Ashoky je zde sice zbytečná ale skvělá. Jak mile se dostane Mando na tatooine. je to trochu slabší, ale návrat postavy Maršála je celkem fajn, ale ta scéna jak se zdálky přibližuje ta neznámá postava a všem star wars fanouškům už je jasný kdo to je, Cad Bane. Úžasný design je skvělí. 8/10 ()

RRRoX

Popravdě, celý odskok za Gruguem mi přijde zbytečný. Scénáristi by zasloužili vyhodit za to, že 3 jedi nezvládli 8 obyčejných stormtrooperů. Prostě linka s Gruguem mohla být vyhozena a nechat si to do další série Mandaloriana. ()