To This Day

Režie:

Scénář:

Hudba:

Shane Koyczan

Animovaná báseň o celoživotních dopadech šikany aneb proč kanadský autor Shane Koyczan nesnáší vepřové kotlety. (Alfréda)

Alfréda

Asi nejsilnější animovaný film, jaký jsem kdy viděla. Boží animace, drtivé tempo, božský, dramatický přednes. 99% ()

Rebeca

Výborná řemeslná práce; naléhavost; hlas, jenž nabývá na intenzitě,  zvyšuje vypovídací hodnotu. ()

bratr.Milan

Krása není na povrchu, krása je v srdci. To This Day je projektem proti násilí a šikaně na školách. Jeho součástí je i tento dravý animovaný snímek s poselstvím. I když jsem byl na škole podivín a samotář, nikdy jsem nebyl šikanovaný, měl jsem jakousi vnitřní sílu, abych se nenechal, Ovšem ne každý má toto štěstí, a tak je dobře, že vznikají takové projekty. ()

Kobitch

Když na ČSFD narazíte na stejného nadšence do krátkých animáků, jako jste vy sám, budete díky jeho recenzím a hodnocením dostávat tipy na skvělé kousky jak na zlatém podnose. Tímto děkuji bratr.milan a vy si jej také přidejte do oblíbených, ať vám nic neunikne. Film samotný je úžasným představením tisíce a jedné animační techniky, vizuálně se zde děje pořád něco zajímavého a jedno zhlédnutí rozhodně nestačí k tomu, abyste dokázali vše odhalit. Obsah filmu se s vizuální stránkou skvěle doplňuje a rozhodně jde o poměrně náročné téma, kterým si prošel nejeden z nás. ()