Svižný akční film o duelu zloděje a policisty. Akcí tentokrát není myšleno monstrózní střílení do posledního zásobníku, ani nakopávání maxima hlav. Je to spíš o tom, kdo a jak koho doběhne (ne v atletickém slova smyslu). Podstatnou roli ve filmu hraje humor, zastoupený především postavou policistova nadřízeného důstojníka. (pekas)

system

Johnnyho novy film Breaking News, me prilis nenadchnul, tak jsem byl zvedavy jestli me prekvapy tentokrat (kazdy si zaslouzi druhou sanci ne?:-)). A vida, chlapec umi natocit i velice povedeny filmik. Tentokrat o muzich na ruznych stranach zakona, se skvelymi hereckymi vykony v cele s vybornym Andy Lauem, ktery se nebezpecne blizi k mojemu Top:-) ()

Strike

S lehkým humorem natočený thriller se skvělou atmosférou a několika nezapomenutelnými scénami. To je podepřeno skvělým hereckém duem Ching Wan Lau a famózní Andy Lau. Ač normálně to moc nemusím, tak si umím klidně představit americký re-make za nějakých 30 - 40 milionu v produkci Pittovy Plan B. Pitt zahraje policajta a třeba Hugh Jackman roli Andy Laua. A v poklidu vznikne feel-good klasika typu Dannyho parťáci. ()

Bozvav

Mne to moc nechytlo.Prostě drama a komedie na asijský způsob mne nebere. Málo akční, dosti nelogické. pěkná muzika. Za mne průměrná záležitost. ()

Radek.SCH

Volavka, Chungking Express a teď Kdo s koho. HG jede. Devadesátá léta na tom jsou hodně znát, hudba mi ze začátku připadala hodně zastaralá, ale pak mě to dostalo podobně jako hudba v Chungking Express. Andy Lau a (obzvlášť) Ching Wan Lau hláškují jako o duši, béčkové střílečka typu John Woo se nekoná. ()

MickeyStuma

Již od prvních minut tohoto zdařilého snímku jsem se přistihl, jak si ověřuji, jestli se skutečně jedná o počin z produkce HK. Tak tohle jsem od nich opravdu nečekal. Nekonvenční příběh o člověku umírající na rakovinu v posledním stádiu rozhodnutého si ještě pohrát s nejlepším policistou, jakého policejní sbor měl. Dokonalá podívaná s dokonalou hudbou a to bez násilí a vnucujících se brutálních přestřelek. Akční scény jsou samozřejmě přítomny také, ale snímek táhne především děj. Hon na kočku a myš. Kdo je lepší? Kdo koho trumfne? Andy Lau a Ching Wan Lau. Tyto dva aktéři tu vytvořili doslova herecký koncert. Až s dojemným výrazem sehráli souboj, který nemá obdoby. Každý je sice na opačné straně barikády, ale přesto mají k sobě určité sympatie. A to je tak trochu jediná slabina děje. Místy jsem se v tom ztrácel a nebyl si jist, jestli jsou opravdu proti sobě, nebo přeci jen spolu na oko spolupracují. Každopádně se jedná o veliké překvapení. Za povšimnutí také stojí nenásilná romantická vložka ve scéně v autobuse. Trochu mi vadilo, že jsme se o té neznámé dívce nedozvěděli více, ale asi to bylo dobře. Pro hlavní dějovou linku to mohlo vypadat rušivě. Jak se píše na obale DVD: jedna se o napínavý duel dvou výjimečných mužů. Thrillerová zábava, ve kterém divák bude s napětím očekávat, jak to celé dopadne. ()

JimiH

Johnnie To si natočil Nelítostný souboj po svém. Zábavná hra na kočku a myš mezi policistou a vyděračem má v sobě správnou dávku osudovosti. Šedomodrý vizuál podbarvuje skvělá hudba a ústřední dvojka předvádí herecký koncert. ()

beso74

Zapozeral som sa do filmu, o ktorom som nič nevedel a hneď som to aj posúdil, paráda nenáročná, hongkongská variácia na Vyjednávača s Kevinom Spacym. Ale, ono to celkom pravda nebola, čo celkom, vôbec.Vykľul sa z toho ďalší podarený kúsok o zvláštnom pute medzi dvoma charizmatickými postavami na opačnej strane zákona. Žiadne bezduché strieľanie, makabristické krvavé orgie doprevádzané krupobitím olova, ale premyslená komediálna akčná dráma, kde sú tvorcovia neustále o krok pred divákom. Výsledkom bol filmový zážitok, kde som pri každou ďalšej minúte sám seba utvrdzoval, že táto hra na mačku a myš, je niečo nevšedné, priam geniálne. Normálne sa divím, že Running Out of Time ešte neskončilo v rukách amerických producentov, ktorí by z toho spravili bombastický a zároveň bezduchý hollywoodsky biják. ()

pekas

Příjemná směsice napětí a humoru. Film má celou dobu spád, nenudil jsem se ani na chvilku. Čtyři a půl tentokrát zaokrouhlím nahoru, tomu říkám povedená oddechovka. ()

JosefTomas

Zajímavě pojatý thriller, který dokáže postupně nabírat obrátky až do samého konce. Hlavní postavy jsou skvěle popsané a z Cheunga jde naprostý klid, až je to chvílemi strašidelné. Perfektní thriller. ()

muti

Ching Wan Lau ktory stvarnil policajneho vyjednavaca mi akosi chyba v casti "Hrají", ako mohol niekto zle napisat meno (Jacky Cheung?) a teraz sa to neda zmenit? herec je nezabudnutelny z filmu Mad Detective... ()

Raziel811

Dobrá volba ústřední herecké dvojice. Škoda jen, že postavy nemají větší hloubku a vizuál je levnější. Být film Toova aktuální tvorba, jistě by toto vše bylo lepší. Ale i tak je film fajn podívaná. ()

draxxi

S logikou se tady moc nepárali, ale jsou to fakt sympaťáci. Příjemná asijská jízda, která rychle uteče, pobaví a zmizí z hlavy do druhého dne. 21/3/2020 66% ()

JARDAHONDA

Akční film z prostředí Honk Kongu se špetkou humoru a napínavém duelu dvou výjimečných mužů. Geniální zloděj Cheung si zahraje hru na kočku a myš, při které vyškolí bandu gangsterů i celé policejní komando. Dostane se do přísně střežené budovy, ukradne diamanty nesmírné hodnoty a čeká na svého protihráče Ho Sheung-Shanga, když se Ho ujme případu, hra může začít. . .Film má propacovaný scénář, zábavný děj, u kterého nechybí humor i akce **** ()

zimi

Jistě má to své mušky, ale je to velmi příjemný film, herci mě překvapili, že nepřhrávají a dvě hlavní postavy, to zvládly až moc dobře, herecky super a příběh též! Má to svou originální atmosféru a já jsem moc spokojen!!!! ()