Režie:
Lo WeiHudba:
Wang Fu-LingObsahy(1)
Poté, co byla Fan Ying (Cheng Pei-pei) zapletena do krádeže dračího meče, je vykázána do dračí bažiny. O 20 let později je meč opět ukraden a členové klanu Lingshan jsou vysláni najít viníka. Mezi těmi je i Qing-Erh (opět Cheng Pei-pei), která se setkává s potulným šermířem (Yueh Hua). Společně se rozhodnou požádat o pomoc Mistra dračí bažiny. (Epistemolog)
(více)Hrají
Pei-pei Cheng
Čína
Nejlepší filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Tygr a drak (2000)
Qi xiao fu (1988)
Lo Lieh
Indonésie
Nejlepší filmy:
Dangerous Encounters: 1st Kind (1980)
Zhong kui niang zi (1971)
36. komnata Shaolinu (1978)
Elliot Ngok
Čína
Nejlepší filmy:
Chu liu xiang (1977)
San shao ye de jian (1977)
Chrám Shaolinu (1976)
Li Tung
Tchaj-wan
Nejlepší filmy:
Du bei dao wang (1969)
E Hu Cun (1974)
Huang jiang nu xia (1970)
Lo Wei
Čína
Nejlepší filmy:
Pěst plná hněvu (1972)
Král mořských vlků (1973)
Nové pěsti (1976)
Ku Feng
Čína
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Výkřik žlutého orla (1978)
Chu liu xiang (1977)
Simon Siu-Tin Yuen
Čína
Nejlepší filmy:
Hrdinové z východu (1978)
Mistrův syn (1978)
36. komnata Shaolinu (1978)
Ying-Chieh Han
Čína
Nejlepší filmy:
Long men kezhan (1967)
Lepší zítřek (1986)
Po jie (1977)
Ellen Pan
Čína
Nejlepší filmy:
Shi si nu ying hao (1972)
Dvanáct zlatých medailonů (1970)
Msta (1970)
Ming-Choi Ng
Nejlepší filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Shan zhong zhuan qi (1979)
Jedna pěst jako kladivo (1972)
Man-Bo To
Nejlepší filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Jedna pěst jako kladivo (1972)
Dao Bu Liu Ren (1971)
Sammo Hung
Čína
Nejlepší filmy:
The Victim (1980)
Xing mu zi gu huo zhao (1979)
Zan xian sheng yu zhao qian hua (1978)
Hing-Chun Chui
Nejlepší filmy:
Da ci ke (1967)
Zhong kui niang zi (1971)
Drak přichází (1973)
Li-Jen Hao
Čína
Nejlepší filmy:
Da ci ke (1967)
Zhong kui niang zi (1971)
36. komnata Shaolinu (1978)
Siu-Hung Cham
Nejlepší filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Mladý mistr (1980)
Drak přichází (1973)
Chin-Bo Sham
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Hard Boiled (1992)
Bláznivé poslání (1983)
Pak-Kwong Ho
Nejlepší filmy:
Xing mu zi gu huo zhao (1979)
Bo ming chan dao duo ming qiang (1979)
Legenda o opilém Mistrovi (1994)
Yukio Someno
Nejlepší filmy:
Ninja commando (1982)
Shi san tai bao (1970)
Železná dlaň (1972)
Yuen Lam
Nejlepší filmy:
Škola hada (1978)
Projekt A (1983)
Jednoruký šermíř 2 (1971)
Siu-Loi Chow
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Hrdinové z východu (1978)
Zhong kui niang zi (1971)