Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Sosak

Ve své době legendární sitcom s neméně legendárním žravým plyšákem Alfem. není to skoro vůbec akční, spíš založený na dialozích, efekty prakticky chybí a Alf většinu času pouze sedí. I tak to kupodivu stačí a seriál se rozjíždí i bez toho všeho velmi slušně. ()

mak.

Opravdu dobrý humor, roztomilost ALFíka a skvělý dabing udělaly z tohoto seriálu hit. A oprávněně. ()

elshish

Marťan s Malmacku, který dokáže udělat takovou paseku, že bych ho musel osobně i já někdy zabít mě bavil jako malého caparta :) Ovšem jeho homor a podání v českém dabingu pana Oto Jiráka, jako "Alfa" dodává do tohoto seriálu šmrnc, který mě vždycky pobavil :) ()

bull!nka

...humor s nadhledem, super herecky zvládnuto, průměrná americká rodina, nepraktický taťka, akční dětičky, ...geniální kombinace s mimozemským mlsným Alfem ()

jda23

Tak ! A teraz ma Mickey Mouse oko v nose. Alfov humor mi je stale pri koži a vzdy sa tesim ked sa spusti repriza. ()

dessa

Ale jedině s dabingem Oty Jiráka! Citát: "fotky z dovolené: déšť, zase děšť, déšť z jiného úhlu, Alf zapaluje táborák, karavan v plamenech..." ()

Baron Noktur

Skvelý humorný seriál s vynikajúcim dabingom Stana Dančiaka. Hm..len by ma zaujímalo prečo je v kolonke "Hrají" mená ktoré so seriálom Alf nemajú vôbec nič spoločné? Teda okrem Maxa Wrighta.... ()

Valkyria

Milovala jsem ho, když jsem byla ještě dítě... A když se na tento seriál člověk koukne v dospělém věku, baví se stejně a chápe i další věci, které mu v dětství unikli! :) Oddychová zábava! ()

Sign

už jen začínající znělka pro mně jako pro malého byla medicína na nudu, JE TU ALF. ten chlupáč a hlavně to co z něj sršelo za hlášky a gagy, na to se prostě nezapomíná, a ani nechce :-) ()

Hermanka

Herci vyloženě nesympatičtí a v Alfovi žádnou roztomilost taky nevidím. Po letech jsem se o tom opět přesvědčila a srandu jsem tam taky nikdy nenašla. ()

Jaxx84

Svého času jsem Alfa nesehnal jinak než dabovaného ve slovenštině a... klobou dolů, o další stupeň vtipnější Alf a jeho "mačkománie" :-) Geniálně jednoduchý příběh mimozemšťana z Melmecu, který se živí kočkami, konfrontovaný s typickou americkou rodinkou té doby. No paráda, co chcete víc? 9/10. ()

Psycho.R

Tohle byl jeden z mála sitcomů, které jsem si jako dítě zapomatoval a nikdy mě spolu s Kutilem a Krok za krokem v mé dětské duši neopustí. Od první chvíle, co jsem viděl přátele, došlo mi, že svoje hodnoty budu muset překopat, protože ty nepřekoná nikdo, ale v z dětského pohledu 90´je tohle top. ()

Acrobat

plyšáka som našťastie nemal, ale je to zrejme najlepšie hláškujúci mimozemšťan, ktorý sa pohyboval na zemi(?). Chôdza s vo vetre vajúcou ofinou je dychberúca. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel