Wednesday narazí na tajnou společnost. V Jerichu během Dne dobročinnosti se ve Světě poutníků pokusí zjistit něco o minulosti tohoto místa a přijít na to, co se tenkrát stalo. (HanzoBureshi)

tomik99

Konečně se nám tu buduje zápletka a malinko se odhaluje tajemství okolo školy. Navíc je vše vystavěno okolo příšery, která je bezpochyby jednou z našich postav. Tohle napětí seriál táhne. Jinak to má stále stejné problémy jako u předchozích dvou epizod. ()

Vämpiriüs

Tajná společnost byla pojata velmi úsměvnou formou, na druhou stranu je škoda možné promarnění potenciálu. Každopádně po ostatních stránkách tento díl opět exceluje a jako celek je výborný. ()

Skrivan

Dosud nejlepší epizoda. Setkání na slavnosti s normály připomíná díkůvzdání ve filmové dvojce, suchý a černý humor je výborný a netlačí na pilu. Zápletka se tu začíná naplno roztáčet a i napětí roste. ()

P_Neubauer

První epizoda mě zaujala pěkně natočenými momenty, zajímavým příběhem a tak akorát rychlím tempem. Téměř nic z toho tu už nevidím, minimálně ne v takové míře. Je tu akorát strašně hodně nezajímavých postav a informací, a začíná to být docela nuda. ()

JB001

Tuhle holku si snad musí zamilovat každej. Každej asi ne, ale mne ty její oči a hlášky neskutečně baví. Rozhodně se nejedná o prvoplánovou zábavu a kdo umí číst i mezi řádky, tak si to užije. Někdy si taky připadám jako vyvrhel ()

KuceraJohny

Třetí epizoda mě možná zatím bavila nejvíc. Zvykl jsem si na určité postavy a hlavně Wednesday mi nepřijde už tak nepříjemně klišé. Miluju hudbu v seriálu a hlavně vždycky momenty, kdy Wednesday hraje na čelo. Dokonce jsem si zde i říkal jakou mám radost, že po delší době můžu sledovat něco od Burtona, protože jeho styl zkrátka miluju. Bavila mě zápletka, ale stále to není na 5 hvězdiček. Uvidíme jestli vůbec dokáže tenhle seriál vytvořit epizodu, kterou si skutečně zamiluju. Jsem zvědavý. ()

Tom10000

3.díl. Wednesday snadno uteče svým zajatcům, kteří ji unesli. Zjistí, že jimi jsou pouze Bjanca a její pomocnice. Když vyhlásí ředitelka dobrovolnický výlet do blízkého městečka, rozhodne se naše hrdinka poodhalit pravdu o jeho zakladateli, možném budoucím sokovi, o němž našla zmínku v Rowenově knize. Jenomže ten už tři sta let nežije. V nové svatyni, kam vedou první stopy, nenajde nic. Musí tedy zajít do té původní. Zde spatří vidinu. Její předchůdkyně, vypadající stejně jako ona, v době, kdy se osada rodila, skončila zavřená mezi dalšími bezbožnými čarodějnicemi. Proč by ředitelka školy Nikdyvíc tajila společně se starostou města ponurou minulost města? Navíc, zvíře, s nímž se opět setká, žije v přítomnosti. Kdyby jím byl právě zakladatel města, což není možné... Wednesday má plnou hlavu starostí. Její nejlepší kamarádka má mít rande, setkala se s divným bezdomovcem, který brzy poté umírá, a navíc dělá starosti ředitelce. Jak to už u ní ale bývá, nezastaví se. Navíc, když někomu škodí, dost si to užívá... 95 - 100 procent. ()

J.CTORN

Kamaráde tenhle díl mě fakt potěšil, jak reference na Agathu Christie tak když pustili ke konci moji milovanou apocalyptiku a to předělávku violoncello na nothing else matters. No tenhle díl jsem si užil. ()

Dedincan

Po slabšom druhom dieli návrat v plnej paráde. Výborná filmárčina, herectvo, trochu napätia aj prekvapenia. Od neistého únosu v úvode cez Vivaldiho na Wednesday-nom čele až po Nothing Else Matters v závere. Dalo sa to pozerať. ()