Po akci, která se fatálně zvrtla, se nájemný vrah pustí do boje se svými zadavateli i sám se sebou a žene se přes hranice za odplatou. Není to prý ale nic osobního… (Netflix)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Vidím, že divákům stačí málo ... ale nevyčítám jim to. Mě tento film vůbec nesedl, prostě stream na zakázku a je jedno jestli to točí Fincher, Spielberg, Cameron apod ... tak a nyní do mě najede spoustu žihadel :)))

na příspěvěk reagoval Aselzesarp

Jarin69

Šlo, ovšem: rozumíš konceptu diskuze, viď? Očekáváš, že napíšeš něco do diskuze, ale ostatní na to nebudou reagovat, polemizovat s tím apod.? Navíc nejde o žádné zodpovídání ani obhajobu, říká se tomu diskuze: výměna názorů, a to ideálně prostřednictvím argumentů.

na příspěvěk reagoval Jarin69, Jarin69, Jarin69

Wacoslav1 , Jarin69

Wacoslav1: Pokud chceš někoho setřít s narážkou na domnělou inteligenci, lépe by to fungovalo, kdyby Tvá reakce neměla řadu hrubek. ;) A chceš tvrdit, že jsi tzv. cílovka Manka, tj. lidi jak obeznámení s Občanem Kanem a pozadí daného sporu, tak ideálně s klasickým hollywoodským studiovým systémem?

Jarin69: A názor, že Zabiják nepatří do kina, má být co přesně, když neobsahuje žádné argumenty? Zrovna u Zabijáka je extrémní škoda, že u nás nemá kinodistribuci, protože tak pozoruhodná, přitom mistrná práce jenom třeba se zvukovým prostředím je něco, co nemůže na televizi, notebooku, natož mobilu, vyniknout - a ani v domácím kině, pokud ho někdo nemá ekvivalentní k sálům skut. kin.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Do televize, na stream nebo BR asi jo. Do kina by to byla ztrata času.

nanamarak1

Občan Kane jako první. Pak televizní film RKO 281. Následně Mank(a). Není to ale určené pro lidi, kteří vyrůstali na osmdesátkových akčňácích a nikam dál se neposunuli. ;)

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

nanamarak1

Hodnotenie je úplne v pohode, akurát. Sa viac bojím mega-hypeov. Toto celkom budí dôveru. plus platí, že Fincher (a už vôbec nie súčasný Fincher) ani nemá byť pre každého.

nanamarak1 (hodnocení, recenze)

Dadel

Na IMDB 7.4 - a tam jsou současný filmy silně přehodnocovaný a navíc to vidělo málo lidí. Hodnocení tedy asi ještě klesne. Tím nechci říct, že to bude sračka, ale pravděpodobně to nebude taková pecka jako starý Fincherovy filmy.

na příspěvěk reagoval bianci

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Já nevím jestli se mám těšit. Netflix je dobrej na seriály, ale filmy mu poslední dobou moc nejdou, já bych se těšil opravdu opatrně. Trailer je tak divně sestříhanej scény, že nevím co si mám o tom myslet, ale uvidíme jak se to vydaří..

bianci

bianci (hodnocení, recenze)

Ještě je tam Florida, hned po New Orleans, a nakonec se vrací zpět do Dominikánské republiky. Takže z Evropy je tam pouze ten začátek v Paříži.

bianci

bianci (hodnocení, recenze)

Pouze ta první kapitola, první vražda je v Paříži, pak letí do Dominikánské republiky, pak je New Orleans, New York a Chicago myslím.

(hodnocení, recenze)

Prosím Vás, tí čo ste to videli, aká veľká časť deja približne sa odohráva v USA a aká veľká v Európe?

na příspěvěk reagoval simonK, bianci, bianci

Dadel

Protože je plakát podle amerického, kde je taktéž zastřelené íčko, a tak to I tam je, jenom ležící, mrtvé: Zab_.ják

na příspěvěk reagoval Dadel

23.02.2023

David Fincher dotočil svůj nový film

David Fincher dotočil svůj nový film

31.03.2022

Tradičně si režisér David Fincher (Sedm, Zodiac) mezi svými filmy nechává pár let rozestup, oblíbený tvůrce teď ale naštěstí fanoušky na svůj další projekt po poněkud úzce zaměřeném Mankovi nenechá… (více)