Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 9 bodů
BASSKI
Jaroslav Sivecký
Humenné, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dokumentární
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Slovensko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Alias
(2001)
Útěk z vězení
(2005)
Přátelé
(1994)
Dr. House
(2004)
Akta X
(1993)
Můj přítel Monk
(2002)
Dempsey a Makepeaceová
(1985)
Jmenuju se Earl
(2005)
Krok za krokem
(1991)
Zlatá sedmdesátá
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(11)
gilmore_girl
Kikania
MrPink
neo20
Rodri
hejhalo2
TOMASSO_TT
Nikto
rado248
protos16
NCIS