Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
24 fanoušků
/ 19 bodů
KINGPINNNN
Ondřej Šťastný
Mělník, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr
(1972)
Legenda o zlaté perle
(1987)
Klub rváčů
(1999)
Kult hákového kříže
(1998)
Osvícení
(1980)
Ghost Dog - Cesta samuraje
(1999)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Strážci - Watchmen
(2009)
Apokalypsa
(1979)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
19 bodů
Fanklub
(24)
Slonik86
Arzik
draggo
dawe04
Brundibor
Ninkaa
V_erus_h
Bobik9
musan
Rootlover
Tomis28
davech
bulina
legatio
Bubu17
otviracek
efox
Paznechta
Pigfarts
tomfromeis
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno