Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 1 bod
geyser
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Drama
Sci-Fi
Komedie
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vetřelec
(1979)
Vetřelci
(1986)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Wing Commander
(1999)
Silent Hill
(2006)
Godzilla
(1998)
Predátor
(1987)
Den nezávislosti
(1996)
Můj nepřítel
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
wrongirl
bflm