Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 7 bodů
tif.eret
jana c
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dobrodružný
Krimi
film
seriál
TV film
divadelní…
koncert
USA
Velká Británie
Jižní Korea
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Rašómon
(1950)
Sedm statečných
(1960)
Vetřelec
(1979)
Do naha!
(1997)
Memento
(2000)
Interview s upírem
(1994)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Příliš dokonalá podoba
(1988)
Stvořeni pro lásku
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(9)
hans500
askina
vaviva
Catt24
martiq.1
Basteth
domknoll
Romci
assez