Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 7 bodů
frana.cz
Petr Šrámek
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Sci-Fi
Dobrodružný
Drama
film
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Matrix
(1999)
Star Trek
(2009)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Jednotka příliš rychlého nasazení
(2007)
Ten Největší
(2007)
Divočáci
(2007)
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
(2008)
Šest dní, sedm nocí
(1998)
Na Hromnice o den více
(1993)
Fenomén
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(7)
Lencha
Mafyn
Presto
Ahoj.
Dee13
MacGyver08
Drticooll
Časové pásmo bylo změněno