Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (2 452)

plakát

Mizerové: Na život a na smrt (2024) 

Jak repujeme my, sportovně založení bílí Dolní Slezané „Bembajs, bembajs, jak pro tebe du, narobiš pyču!!!“… A oni zas přišli, co nadělám! Šup do kina! Navíc se belgičtí uzenáči od minula o dost zlepšili, scénáristé zavzpomínali na staroškolské fláky, a Špatňáci jsou tak na zase plné kule tím, čím bývali za časů Míši Záliva ve starých dobrých devadesátkách. Tedy pořád docela freš Wilík a ubohý starý trapák Lórenc proti bandě konečně charismatických a bezskrupulózních zlolidí ve vinně potěšující akčně kokotmediální taškařici a lá Smrtonosné smrti. Míša si v tom zase štěknul a docela nechápu, proč si svou vypiplanou značku rovnou nezmáknul sám. Patrně má nahrabáno tolik, že už jen rybaří v Zálivu. Ale i tak furt klasicka blažena oddychovka jak cyp.

plakát

Království Planeta opic (2024) 

Nezáživné propagační video BLM, asi nejhorší od dob, kdy ty opičáky ještě proháněl zkurvený předsudečný rasista Čárltn Hestn. Oproti předchozím velmi slušným a zábavným dílům tentokrát najali na spatlání scénáře nějakého nudofilního primáta s pomalou kopírkou, který se jim za tu privilegizaci postižených odměnil mimořádně unylou a nenápaditou progresivní opičí utopií bez výraznější dramatizace, jež se líně až nezáživně vleče jako mandril s hemoroidy k proktologovi. Být taková historka osazená lidmi, a nikoliv animovanými obyvateli Afriky, neštěkl by po tom ani narkoleptický pavián a nepomohlo by ani to, že je to hezky natočené, ani parádně udělané pohyby, skřeky a posunky zúčastněných opolidí. A tak jediným opravdu zábavným prvkem tu je angličtina všech těch primátů, která intonačně i gramaticky zní úplně stejně jako od nativního prodavače zaručeně pravých kožených bund na tržnici v Dakaru (Popřípadě v Paříži, pokud se mu povedlo převeslovat to fuj fuj zlé, antiprogresivní a nemultikulturní Středozemní moře.). Tady si bolševičtí soudruzi z Holého údu roztomile hodili hovno do větráku, bo rasismus jak vyšitý! No hotová marxokrádež!!!

plakát

Ve jménu cti (2023) 

Marocký mistrovský mečoun Rošdy Zem se zemovým klidem opíchává militantní agresory, kteří mu omlátili rukavici o držku, jakož i militantní feministky, kterým se jak na sviňu až do dnešních neomarxistických časů nesplnil ten nejvlhčejší sen, a sice kupříkladu rubat na čelbě uhlí sbíječkou, tavit ingoty či stěhovat piana do vysokých pater, a notabene za to brát stejné prachy jako ti zkurvení toxičtí maskulíni a jiní zasraní diskriminační šovinisté, tak brutálně pošlapávající drůbeží práva. Kulantní herec Vincek Peréz si v bezectné době zarežíroval, a je z toho velmi solidní, zábavné, pečlivě zahrané a choreograficky výborné dobové šermířské drama o tom, že kdysi bývala čest něco, qůli čemu prostě stálo za to nechat se pořádně opíchat jak ztepilým Afričanem, tak ze řetězu utrženou sufraštětkou, která dle historických análů jako první vydobyla žabožroutským muženám nezadatelné právo nejen chcát vestoje, ale také nechat si skřípnout bobra do zipu, načež si zapařit kundu v kalhotách. Za což ji po zásluze patří čestné místo na hřadovém piedestalu!

Poslední hodnocení (3 234)

Mizerové: Na život a na smrt (2024)

14.06.2024

Království Planeta opic (2024)

12.06.2024

Ve jménu cti (2023)

11.06.2024

Vrah naoko (2023)

10.06.2024

Strážci (2024)

09.06.2024

Barvy zla: Červená (2024)

05.06.2024

První znamení: Přichází satan! (2024)

03.06.2024

Kaskadér (2024)

02.06.2024

Boy Kills World (2023)

odpad! 30.05.2024

Reklama

Poslední deníček (92)

Zmrd Onlajn - Promrskejme slabikář: KA-REL MÁ RA-DOST. LE-LA MÁ PR-DEL.

Věhlasná tisková degentura Novotný & Pamrdi včera zveřejnila zcela zásadní zprávu, která dnes v médiích naprosto zastínila veškeré světové dění, a to například i včetně nového obřího jebáku na nose Aničky Slováčkové či Speciální vojenské války v Kyjevské Rusi.

 

Již tak děsivé maďarské plastické trhavině se zálibou v sebepoškozování, parazitické instaprostitutce a téměř dokonale vydlabané hrdé partnerce Mentálně Malformovaného Agresora Karla MentálníhoVýmola minulou středu někdy kolem poledne upadla prdel!!!

 

Vše naštěstí dobře dopadlo a funoušci i další odporná veřejnost si mohli úlevně oddychnout, načež bez dávení plně strávit své obědy, neboť to zpanikařená Lela Lobotomová už nestihla nafotit a umístit na asociální sítě a ti tolik progresivní turečtí lékaři zrovna nemuseli urgentně řešit nějaké akutní kosmetické parafílie drobného hospodářského zvířectva jako obvykle a měli na skladě dostatek sekunďáku, vratových vrutů i skvělých čínských fenolpolysiloxanů.

 

Rozradostněná rajským plynem a znovunalezenou prdelí na svém místě, tedy přirozeně začínající mezi obratli Th12 a L1, si „krasavice přelíbezná“ ještě hned i nechala zvětšit kravské pysky, aby se jí lépe přežvykovalo, a chirurgicky odstranit poslední nevzhledný lalok. Mozkový. Tudíž teď bude švidratému blbci, ježyš pardon, tiskařský šotek, který ihned dementuji, chtěl jsem samozřejmě říct „šviháckému bijci“, konečně důstojnou polovičkou.

 

Mocinky se těšíme, až z toho Lela udělá storýčko a my budeme mít zase chvíli hodné děti! Nic totiž na ty parchanty nezabírá lépe než na mobilu vyzůmovaná fotka z jejího instáče se slovy „Jestli mě budeš nadále srát, přijde si pro tebe TENHLE mýtický džaponský transvestita Ukulela!