Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 5 bodů
joze
Jozef Gabriš
Žilina, Žilinský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Drama
Komedie
Horor
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Hongkong
Japonsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Počátek
(2010)
Matrix
(1999)
Interstellar
(2014)
Cesta
(2009)
Potomci lidí
(2006)
Blade Runner
(1982)
Osudový dotek
(2004)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
A.I. Umělá inteligence
(2001)
Ti druzí
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(7)
gilmore_girl
D3<3P71<0N
Dr.robotnik
milanko360
Rasťo
Kiko49947
NCIS