Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 4 body
Leffinqwell
Štěpán Bažant
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
studentský…
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Frankenstein
(1931)
Casablanca
(1942)
Gran Torino
(2008)
Tenkrát v Americe
(1984)
Frajer Luke
(1967)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
(1964)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Kapsy plné dynamitu
(1971)
Král Krysa
(1965)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(8)
Vojtino
tukomaster
Panfilmex
VMH
Glowski
Erenas
danielle.h
Smeki
Časové pásmo bylo změněno