Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 5 bodů
janco007
Ján M
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
Sherlock Holmes
(2009)
Jak vycvičit draka
(2010)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Auta
(2006)
Gladiátor
(2000)
Temný rytíř
(2008)
V zajetí rychlosti
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(8)
MIG29
noopyfish
molcan2
Matt007
simoneo
DoTY
skullcrush
maCiatko253